نمایش پست تنها
قدیمی 06-08-2008
عاشق عاشق آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

15 سپاس در 10 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با عرض پوزش از تاخيرم ........
بابا به خدا سرم حسابي شلوغه ....... ببخشيد

44- بلدین دوچرخه سوار بشین و حرکت کنید و بدون دست رکاب بزنین؟؟ تک چرخ چی بلدین؟؟ بی چرخ هم بلدین دیگه نه؟؟ یه دوچرخه اضافه دارین به ما قرض بدین باهاش بوق بزنیم دلمون نسوزه؟؟
دوچرخه سواري كه بله

كيه كه بلد نباشه
هنوز راه نرفته بودم دوچرخه سواري مي كردم
يه بار با چند تا از دوستام با دوچرخه رفتيم مسافرت ..... جاتون خالي خيلي خوب بود
البته خيلي هم سخته ولي لذتي داره كه نگو و نپرس

45- تا حالا دعوا و کتک کاری داشتین؟ تو بزن بزن و بکش بکش و دعوا شیر هستین یا روباه؟

دعوايي كه آغازگرش باشم نه .... آخه شر نيستم
تعريف نباشه خيلي آروم هستم ولي آره شده به خاطر دفاع از حق كسي كه خودش زورش نمي رسيده درگير شده باشم البته نه در حد پاسگاه و اين حرفا ..... در حد ترسوندن و ژست گرفتن
آخه راستش خيلي به هم مي ريزم وقتي مي بينم به كسي زور مي گن كه نمي تونه از خودش دفاع كنه .

46- تاحالا گریه کردین؟ آخرین بار؟ اولین بار؟ وسطاش رو هم بگین دیگه.
آره ..... خيلي
وقتي سربازي بودم شبها قبل از خواب يه دل سير گريه مي كردم ...... به خاطر عزيزم
آخرين بار هم درست وقتي جواب مثبت رو از خانواده همسرم گرفتيم و مطمئن شدم كه همه چيز به حمد الهي درست شده ..... باز گريه كردم ولي اين بار از خوشحالي
مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي

47- از پرداختن به عشق و از انتخاب سبک زندگی عاشقانه چه هدفی را دنبال می کنید و از معشوق و عشق زندگی تون چه انتظاراتی دارین؟

هميشه فكر مي كردم عشق تو قصه هاست و عاشق هميشه بيچاره اي هست كه فقط بايد بدود ولي به جايي نرسه
اما وقتي خودم عاشق شدم تازه لذت عشق و عاشقي رو با تمام وجود چشيدم و شايد مبالغه نباشه اگر بگم حال مجنون رو درك كردم ....
آدم حاضره به خاطر عشقش هر كاري كنه ...... حتي اگر بدونه كه غير ممكنه
ولي براي عاشق چيزي به اسم "غير ممكن" وجود نداره
زندگي عاشقانه هم حاصل همين بوده و هست
ولي از طرفي خوشحالم بابت انتخابم و بابت معشوقم ....
چون اينها در كنار هم ميسازد آنچه را كه اسمش زندگي است .

48- اگه صد میلیون یورو به شما بدیم چیکار میکنین؟ اگه سیصد میلیون یورو دیگه هم به شما بدیم چیکار میکنین؟ حالا اگه همشو از شما بگیریم (شرمنده فرضیه ) و جاش به شما یه چک برگشتی یه میلیون تومنی بدیم چیکار میکنین؟؟حالا اگه اون چک برگشتی رو دیگه از شما نگیریم و بهتون ببخشیم چیکار میکنین؟؟؟

هيچي .....
تو رو خدا توي اين اوضاع شما ديگه من رو گيج نكنيد :D
اگر بدونيد چقدر كار سرمون ريخته ....... حساب همه چيز ديگه از دستمون در رفته
همه كه حسابي دارن جيب ما رو خالي مي كنن ..... از تالار گرفته تا آرايشگاه و گل فروشي و عكاسي و ............. اين چكهاي برگشتي فكر كنم خودشون از روي من شرمنده بشن يه جوري خودشون رو گم و گور كنن
البته اون صد میلیون یورو كه حرف نداشت .....اگر بود چي ميشد

49- به چه رنگی علاقه دارین و چرا؟ از چه رنگی متنفر هستین و چرا؟
رنگ آبي و صورتي به خاطر آرامشش
از سياه هم متنفرم چون نشونه خوبي براي عامه تلقي نميشه

50- به کدوم هنرپیشه سینمای ایران و کدام هنرپیشه در سینمای جهان علاقه دارین و چرا؟ از کدوم هنر پیشه خوشتون نمیاد و چرا؟

پرويز پرستويي و عزت الله انتظامي
نيكلاس كيج و برد پيت .... محشر هستن

51- یه چیستان یا داستان کوتاه پارسی بگین که خیلی قدیمی باشه و جواب یا معناش رو هم بگید. نتیجه اخلاقی یادتون نره... راستی کلاغه کوش؟؟ رسید پنت هاوسش؟؟

عشق
پیرمردی صبح زود از خانه اش خارج شد. در راه با یک ماشین تصادف کرد و آسیب دید عابرانی که رد می شدند به سرعت او را به اولین درمانگاه رساندند . .
پرستاران ابتدا زخمهای پیرمرد را پانسمان کردند. سپس به او گفتند: "باید ازت عکسبرداری بشه تا جائی از بدنت آسیب و شکستگی ندیده باشه "
پیرمرد غمگین شد، گفت عجله دارد و نیازی به عکسبرداری نیست .
پرستاران از او دلیل عجله اش را پرسیدند .
زنم در خانه سالمندان است. هر صبح آنجا می روم و صبحانه را با او می خورم. نمی خواهم دیر شود!
پرستاری به او گفت: خودمان به او خبر می دهیم.
پیرمرد با اندوه گفت : خیلی متأسفم. او آلزایمر دارد. چیزی را متوجه نخواهد شد! حتی مرا هم نمی شناسد!
پرستار با حیرت گفت: وقتی که نمی داند شما چه کسی هستید، چرا هر روز صبح برای صرف صبحانه پیش او می روید؟
پیرمرد با صدایی گرفته ، به آرامی گفت: اما من که می دانم او چه کسی است ......

52- نظرتون در مورد فرهنگ و تاریخ و پیشینه ایران چیه؟ از گذشتگان چه اشخاصی را بیشتر دوست دارین و چرا؟

غني بودن فرهنگ ايران بر كسي پوشيده نيست ولي فقط افتخار كردن به گذشته كافي نيست پس آيندگان ما بايد به چه چيز من و شما افتخار كنند !!!

فقط كوروش
نخستین تشکیل‌دهندۀ دولت فدرالی در تاریخ جهان، نخستین رهبر جهانی صادرکنندۀ منشور حقوق بشر و آزادی ادیان و عقاید در تاریخ جهان، بلندآوازه‌ترین رهبر محبوب همۀ اقوام خاورمیانه در جهان باستان، اثرگذارترین شخصیت تمدن‌ساز در تاریخ جهان، مهرورزترین سیاست‌مرد در تاریخ جهان، بزرگترین خدمتگزار بشریت در جهان باستان
تسخیر کشور لیدیا توسط کوروش بزرگ، اوضاع میان‌رودان در زمان به سلطنت نشستن کوروش بزرگ ـ تسخیر امپراتوری بابل توسط کوروش بزرگ، شخصیت کورش بزرگ به گواهی اسناد تاریخی
نوشته‌های یونانیان در باره‌ی کورش بزرگ ـ نوشته‌های تورات و انبیای یهود درباره‌ی کورش بزرگ ـ نوشته‌های کاهنان بابلی در باره‌ی کورش بزرگ ـ لوح معروف به حقوق بشر که کورش بزرگ در بابل صادر کرد

53- آیا همیشه یا حتی همین الان دلتون واسه کسی تنگ میشه؟ چرا؟ اون آدم خوشبخت کیه که دل شما الان واسش تنگ شده؟؟ خیلی دوستش دارین؟؟ اگه ببینیدش چی بهش میگین؟؟ الان کجاست و چیکار میکنه؟؟ یه جمله براش هدیه بنویسید شاید اومد خوند فهمید کیف کرد کلی خوشحال شد.

يكي از دوستاي دوران دبيرستانم به اسم مهرداد
عارف مسلك بود و هر چيزي رو ميديد در موردش آنقدر قشنگ صحبت مي كرد كه حس مي كردي چقدر ديدگاهت نسبت به جهان عقبه
هم با هنوز با هم هستيم .... البته تقريبا يكسالي هست كه رفته كانادا براي ادامه تحصيل
حسابي دلم براش تنگ شده ، البته از حال و روزش بي خبر نيستم .
مهرداد جان :
آرزويم اين است/نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد/نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز/و به اندازه ي هر روز تو عاشق باشي/ عاشق آنکه تو را مي خواهد و به لبخند تو از خويش رها مي گردد/ و تو را دوست بدارد هر آن اندازه که دلت مي خواهد

54- نظر شما راجع به کله و پاچه چیه؟ سیرابی دوست دارین؟ حلیم چی؟ نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟ کدام رستوران رو دوست دارین سنتی یا امروزی؟؟ پیتزا بهتره یا فسنجون؟
يه بار گفتم
برام فرقي نداره
زياد شكمو نيستم ولي غذاهاي سنتي رو ترجيح مي دم

55- تا بحال ضایع شدین؟ تعریف کنید و توضیح هم بدین.
ضايع شدن اره
يه بار سر امتحان تو دانشگاه مي خواستم به يكي از بچه ها تقلب برسونم نگو استاد انتهاي سالن ايستاده بوده و من متوجه نشده بودم
همين كه خواستم كاغذ رو دست دوستم بدم اومد بالا سرم گفت : كمك مي خواهيد ؟ گفتم شايد دستتون نرسه !!!
من رو ميگي از خجالت آب شدم و گفتم نه استاد چيزي نبود
خلاصه نزديك بود شري واسم درست بشه
اما چون سر كلاسش حضور فعال داشتم از سر تقصير ما گذشت و فقط جامون رو عوض كرد ولي حسابي ضايع شدم
56- از بین زیبایی و ثروت و قدرت کدوم رو انتخاب میکنین ؟ البته فرض بر این است که با ثروت قدرت رو نمیشه خرید و زیبایی هم جداگانه داده می شود.( فقط یک انتخاب جر نزنین ها)
زيبايي ........... ولي زيبايي درون
نه ظاهر
ظاهر زيبا مثل رو كاري ساختمون مي مونه مهم باطنشه و پي ريزي بنا
57- شما یه تاپیک پر مشتری تاسیس کردین هر چی بیکار و در جستجوی کاره ریخته سر ادمین، میشه در مورد اینکار زیبا و جالب و نوی خودتون کمی توضیحات بدین؟

اي بابا ....
خودم وقتي دنبال كار بودم تمام روزنامه و مجلات مربوط به كار رو خريده بودم ديگه حسابي خسته شده بودم ....
همه روزنامه فروشي هاي محله من رو مي شناختن
از اين شركت به اون شركت .....از اين اداره به اون اداره
واسه همين ... فكر كردم يه محلي باشه تا اطلاعيه هاي كار توي اون درج بشه شايد كمكي هم به دوستان بشه
اميدوارم مفيد بوده باشه

58- نظرتون درباره طراح این سوالات چیه؟ در مورد مخ و مخچه اش چه نظراتی دارین؟ چه پیشنهادی براش دارین؟ انتقاد هم قبوله ها.
راستش تعداد سوالات خيلي زياد بود
60 تا سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
سوالات خوب بود ..... البته يكي دو جا تكراري بود ولي در كل بد نبود
اميدوارم از جوابهاي من زياد خسته نشده باشيد
براي همتون آرزوي سلامتي و بهروزي دارم

و در پایان هرچه می خواهد دل تنگتان بگویید ما می شنویم با گوش جان.

اميدوارم هميشه زندگي بر وفق مرادتون باشه و بهترين ها براتون رقم بخوره
زندگي زيبايي اش را مديون صداقته و صداقت از چشمه ايمان سيراب ميشه ...... زندگي هميشه به كامتون
براي من و همسر عزيزم هم دعا كنيد .....
ما هم براي همتون دعا مي كنيم
يا حق