نمایش پست تنها
قدیمی 08-19-2008
k@vir آواتار ها
k@vir k@vir آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

37 سپاس در 28 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض نخستین جشنواره كشوری پانتومیم در تبریز آغاز شد

نخستین جشنواره كشوری دوسالانه پانتومیم هنرستان‌های هنرهای زیبا در تبریز آغاز شد.
امروز هم‌زمان با نخستین روز این جشنواره، نمایش‌های جنین خفته، جنگ و صلح و خداحافظ ماهی كار هنرجویان هنرستان كوثر، گریه خنده كار هنرجویان كوثر اردبیل و جویای نام اثر هنرجویان خرم‌آباد در تالار نمایش استاد اقبال آذر تبریز به روی صحنه رفتند.
نمایش‌های عمل جراحی كار هنرجویان اقبال آذر تبریز، تعطیلات خوش بگذره كار هنرجویان كوثر تبریز و بدبیاری اثر هنرستان اصفهان نیز امروز در سالن كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان اجرا شد.
در دومین روز برپایی جشنواره نیز ملعبه و هبوط از كرمانشاه به ترتیب ساعت ۱۰ و ۱۱:۳۰، هملت از كرمان ساعت ۱۵:۳۰ و من تو او از اقبال آذر تبریز ساعت ۱۷، من بعلاوه درخت از كوثر تبریز ساعت ۱۸:۳۰ در تالار هنرستان استاد اقبال آذر نمایش داده خواهد شد و رابینسون و شاه‌دزد از خرم‌آباد به ترتیب ساعت ۱۰:۳۰ و ۱۲ و آدم آدم است از اقبال آذر تبریز در ساعت ۱۶:۳۰ در سالن كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان روی صحنه خواهدرفت.
نخستین جشنواره دوسالانه پانتومیم هنرستان‌های هنرهای زیبای كشور با نمایش ۱۷ اثر ایمایی پانتومیم از میان ۲۸ اثر نمایشی، ۲۸ و ۲۹ مرداد در دو سالن هنرستان استاد اقبال آذر و كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان تبریز برگزار می‌شود.
ناصر آقایی، حامد نصرآبادی و فرزاد تقی‌لر از استادان دانشگاه در رشته نمایش آثار نمایش‌های ایمایی، نخستین جشنواره پانتومیم هنرستان‌های هنرهای زیبای كشور در تبریز را داوری می‌كنند.

خبرگزاری فارس
بنویس
من خواب مانده ام
و دستی
ستاره ها را از آسمان کودکی ام
دزدیده

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید