نمایش پست تنها
قدیمی 12-09-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض زشت ترین خودروهای امسال جهان به گزارش فوربس

زشت ترین خودروهای امسال جهان به گزارش فوربس

آخرین نیوز: گزارش تصویری از زشت ترین خودروهای سال جاری میلادی، طبق نظر کارشناسان طراحی دنیا.

آکورا ZDX
بر اساس نظر کارشناسان طراحی خودرو، رتبه یک زشت ترین ها متعلق به مدل هاچ بک آکورا ZDX، است. در مراسم پرده برداری این خودرو، مدیران آکورا، این محصول را نماینده اعتبار و حیثیت شرکت خود معرفی کردند! با معرفی ZDX به بازار نه تنها آبروی سازندگان خود را حفظ نکرد بلکه با فروش ناامید کننده خود به کلی مدیران آکورا را عصبانی کرد.

آکورد کراس تور
رتبه بعدی متعلق به هوندا آکورد کراس تور(Crosstour) اختصاص یافته است. کارشناسان منتقد، کراس تور را حیوان چهارپا خطاب کرده اند!

نیسان کیوب (Cube)
رتبه سوم متعلق به نیسان کیوب (Cube) ژاپنی هاست. با وجود اصرار ژاپنی در تولید این خودرو از سال 1998 میلادی در سه نسل متوالی، ظاهرا غیر از طراحان چشم بادامی آن، کسی علاقه ای به این مینی ام پی وی ندارد.

شورلت اچ اچ آر
"از مد افتاده" لقبی است که منتقدان به مدل اچ اچ آر شورلت، رتبه چهارم جدول زشت ترین های ما داده اند.

فورد فلکس (Flex)
رتبه بعدی متعلق به فورد فلکس (Flex) است که به عقیده کارشناسان اعتبار چندین ساله این شرکت را به سخره گرفته است.

مزدا آر ایکس -8 ( RX-8 )
کارشناسان طراحی خودرو، مزدا آر ایکس -8 ( RX-8 ) را نزول طراحی های خودروسازی مزذا می دانند.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید