نمایش پست تنها
قدیمی 09-18-2007
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

جالب بود موسیو امیر چه شانسی آوردی تو که اون روز معلم خودتون نبود والا نمیتونستی فرار

کنی خونه :D بذارید ادمین سایت یه خاطره از دزدیش رو بگه ! که بعدا با هرکی به مشکل

برخوردیم اینو به روم بیاره :D

من بچه که بودم یه سری چیزای خاص بود که من علاقه خیلی زیادی بهشون داشتم که هنوزم به خیلی هاش همینطوره
عطر و ادکلن خیلی یه سری خوراکی خاص به دبه نفت من خیلی علاقه داشتم :D مثلا شاید از 2 سالگی دیگه مادرم جرات نداشته از کنار پلاستیک فروشی عبور کنه که نکنه من قیاکت به پا بکنمو دبه نفت ازش بخوام پر خونه-مونو کرده بودم دبه نفت :D مگه میتونستن نخرن ؟ خلاصه
به چیزای عجیبی که دیگه لیستشونو نمیارم علاقه وافری داشتم
یکی از اینا چاقو بود که البته از سن4-5 سالگی به مدت چند سال علاقه زیادی به چاقو داشتم
منظورم کارد میوه خوری که باهاش خیار پوس میکنین نیست ها :Dچاقوی واقعی
از این چاقو های زنجانی
آرزو داشتم تیز ترین چاقوی دنیا رو داشته باشم
یک بار رفته بودیم سر بوستانی که بر سر راهمون در جاده روانسر به کرمانشاه بود که سبزی تاره و سیفی جات بخریم
جای شما خالی هندوانه های قرمز و شیرین زیادی هم داشت
و به رسم مهمان نوازی یکی رو برای ما شکست که بخوریم تا سفارشمون آماده بشه
:D:D:D:D
و اینجا بود که یه چاقوی خوشگل از جیبش در آورد و هندونه رو شکست و چاقو رو زمین گذاشت
من که عاشق چاقو بودم حواسم به دست آقاهه بود تیزی چاقو رو از روی برش هندوانه تشخیص دادم دیگه یک دل و نه 100 دل عاشق اون چاقو شدم
خدای من چیکار باید میکردم ؟ والدین گرامی که همیشه میگفتند خطر داره حسن چاقو ! برام نیمخریدن تا 2 دقیقه دیگه سفارش ما هم حاظر میشد و ما میرفتیم اون گنجینه الهی رو از دست میدادم
هیچ رقمه هم حاظر نبودم اون چاقو رو از دست بدم به بهانه هندوانه خوردن رفتم جلو یه قارچ خوردم بعد چاقو رو که روی زمین گذاشته بود و کسی حواسش بهش نبود خزیدم کنارش
جاتون خالی چه احساس پلیسی و کاراگاهی بهم دست داده بود خلاصه رفتم جولوی چاقوی کذایی و و اون رو از پشت به کش شلوارم بستم ! :D و همون جور مثل چوب خشک عقب عقب
بدون اینکه ذره ای در صوورتم تغییری حاصل بشه رفتم نشستم توی ماشین
آقا خیلی کیف کردیم اولین دزدی عمرتونو وقتی تجربه کنین میدونین چی میگم :D
اونجا توی داشبرد استتارش کردم تا رسیدیم توی خونه بعد بردم زیر زمین قایمش کردم
بعد رفتم بالا و خوش و خرم برای خودم نشستم و تا چندروز بعد که اساتید دوستم (پسر عمه م) که اونم به چاقو علاقه داشت اومد خونمونو رفتیم بهش نشونش دادم :D ای دل غافل به کاهدان زده بودم چاقو خیلی کند و نبر و بد بود اون آقاهه پر زور بود هندوانه به خاطر زور دستش زود شکسته شد نه تیزی چاقو من ضایع شده بودم اون همه عملیات انتحاری و پارتیزانی خفن انجام داده بودم واسه هیچ !
چاقو رو بردم بالا با مامانم دادم گفتم اینجوری..... فکر کنم غش کردند خندیدند بعد چاقو رو به همراه معذرت خواهی برای آقاهه پس فرستادند (خدا بگم چیکارت کنه آقاهه نمیشدم یه چاقوی خوب میداشتی آبروی ما رو هم نمیبردی ؟) اما آقاههه به همراه چند دونه هندونه شیرینو قرمز دیگه پسش فرستاده بود برام هنوز هستش :D کسی خواست نشونش میدم

نتیجه اخلاقی :
آقا به خدا دزدی سخت نیست همین امروز امتحان کنین :D خیلی حال میده خیلی هم آسونه
هیشکی هم نمیفهمه فقط بدونید چی میدزدید براتون دعا میکنم اولین تجربه تون موفق باشه نه مثل من که اولیش آخریش هم شد :D
برای شروع یکی دیگه از علاقه های خودمو میگم روی این پروژه کار کنین هر کی برام بدزدش مدیرش میکنم ناظرش میکنم اصلا ادمینش میکنم :D
میدونید یه چی دیگه که بهش علاقه داشتم چی بود ؟
این در های آویزون به لوستر هست چی بهش میگن ؟ اونایی منشورهای چند وجهی

از شیشه هستند :D خیلی دوس داشتم کلکسیون کاملی ازونا داشته باشم
عزیزان کرمانشاهی سایت یه پروژه دارند دیگر دوستان هم یکی دیگه
پاساژ سروش خیابان مصدق ( همون ایت ا... کاشانی) یه در بزرگ و قشنگ داره من اونو میخوام :D حتی حالا که ادمین سایت هستم و بزلگ شدم ! دوستان دیگه هم در شهرها و شهرستانای دیگه وقتی میرین خونه عمه0تون مثلا برید توی اتاقای خالیشون که کسی نیست اگه دستتون میرسه هر چند تا میتونید بکنید اگه نه یه بالشتی کاناپه ای چیزی بذارید زیر پاتونو برید بالا اصلا لوستر رو کامل بیارید پایین کوروش لوستر خیلی دوس داره :D در نامه خصوصی برام ضمیمه ش کنین تا خوشنود گردد از شما ادمین سایت .

2 کاربر زیر از دانه کولانه سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید