نمایش پست تنها
قدیمی 07-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

همه اتفاقات هفته اول لیگ برتر

-در هفته اول لیگ برتر 19 گل توسط 17 بازیکن به ثمر رسید. استقلال با 3 گل زده بهترین عملکرد را داشت.

-حسین فرکی، آلفردو کاسیمیرو و لوبیسا تمباکوویچ برای اولین بار مربیگری در لیگ برتر ایران را تجربه کردند.

-استقلال تهران، استیل آذین و نفت آبادان تیمهای پیروز در بازیهای خارج از خانه هفته اول بودند.

-شهرداری تبریز پس از یک فصل بدون شکست که در دسته اول داشت، در اولین بازی تاریخ خود در لیگ برتر شکست خورد.

-تیمهای نفت تهران و شهرداری تبریز برای اولین بار حضور در لیگ برتر را تجربه کردند.

-35 بازیکن جدید در هفته اول لیگ برتر به میدان رفتند. نفت تهران 9 بازیکن در ترکیب خود داشت که برای اولین بار در لیگ برتر حضور می یافتند.

29 کارت زرد و 2 کارت قرمز در هفته اول از جیب داوران خارج شد. امین منوچهری از سایپا و مهدی رجب زاده از ذوب آهن اخراجی های هفته اول بودند.

2 ضربه پنالتی در هفته اول لیگ ثبت شد که ذوب اهن پنالتی خود را گل کرد، ولی ملوان ان را از دست داد. حسین آشنا اولین پنالتی لیگ دهم را مهار کرد.

-تیم استقلال تهران برای اولین بار در تبریز موفق به شکست تیم شهرداری شد. تراکتورسازی نیز همچنان پس از 17 سال موفق به شکست پرسپولیس نشد.

-فرهاد خیرخواه، غلامرضا رضایی، سعید دقیقی، میلاد میداودی، امین متوسل زاده، رضا عنایتی و میلاد زنیدپور در اولین بازی خود برای تیمهای جدیدشان موفق به گلزنی شدند.

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید