نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2010
آناهیتا الهه آبها آواتار ها
آناهیتا الهه آبها آناهیتا الهه آبها آنلاین نیست.
مدیر تالار کرمانشاه

سپاسها: : 6,194

3,940 سپاس در 933 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
اصلا چرا باید اطلاع رسانی اینقدر ضعیف باشه ؟
من اگه رد نمیشدم اصلا نمیفهمیدم
خب مگه خیلی سخته توی میدان مصدق یه اعلانی یه پارچه ای یه چیزی بزنن تا لااقل علاقمندانی که اگر بدانن و حتما میرن اطلاع پیدا کنن
به خدا اگه من رو به طور رسمی در جریان بگذارند و ازم بخوان حتما در بالای سایت این چیزهای رو ذکر میکنم...
اون کاریکاتورها به نظرم در حدی بودندکه ارزش داشته باشه تمام هنردوستان برن ببیننش...
من برای چند نفر اس ام اس کردم توی دانشگاه هم پوسترش رو بردم نشون دادم

فکرش رو بکنین ما اینجا یه تاپیک میزنیم اگه حداقل 10 تا بازدید توی ساعت اول نداشته باشه و 5 تا سپاس نخوره چقدر احساس بدی داریم
خب یه هنر مند یه نمایشگاه بذاره رایگان کاریکاتورهاش رو بذاره مردم برن ببینن اما مردم کمی برن ؟
توی تمام 15 دقیقه ای کم من اونجا بودم فقط من بودم و این هنرمند و صدای موسیقی ..
البته تایم مناسبی نرفته بودم
اما اگه اون مکانی که همیشه توی میدان مصدق نمایشگاه لباس و.. میذارن (کنار امپریال) میگذاشتند خب خیلی ها میدیدند و میرفتند تو
کاش اونجا بود و کاش یه اعلان توی اون میدان میزدند...

حالا اناهیتا خانم نظرت چیه چطور بود از کدوماش خوشت اومد ؟ من شاید امروز دوباره برم با خواهرم که با دقت بیشتری نگاه کنم و میام نظرم رو میگم ..
از کدوماش بیشتر خوشت اومد ؟
در مورد بعضی نمایشگاهها اطلاع رسانی خوبی میشه مثل نمایشگاه پاییزه یا بهاره ولی اگه نمایشگاه کاریکاتور باشه یا نمایشگاه نقاشی کسی به روی خودش نمیاره که خبریه مثلا من دوشنبه که رفتم نمایشگاه کاریکاتور تازه نشست شعرا رو هم دیدم ولی وقتش گذشته بودم خدا میدانه که چقدر دلم میخواست برم

آقا کوروش کلا کاریکاتورا خوب بودن ولی یکیشان که توجهمو خیلی جلب کرد اون کاریکاتوری بود که آدما از زیر پل رد میشدند ولی گوسفندا از بالای پل یعنی موضوعی که بارها تو عمرم دیدم ولی بهش توجه نکردم ولی از بعضی کاریکاتورا هیچ پیامی دستگیرم نشد

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید