نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2012
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض حیف شد !

نقل قول:
نوشته اصلی توسط garechal نمایش پست ها
سلام ممنون میشم اگه کمکم کنید. من ویندوز۷ داشتم کنارش ویندوزxp نصب کردم حالا به منوی بوت دسترسی ندارم و نمیتونم داخل ویندوز۷ برم نميدونم بايد چيكار كنم لطفا" راهنمايي كنيد
ممنون
برای این پست یک جواب خیلی قشنگ نوشته بودم اصلاً مکانیزم بوت رو در ویندوز ایکس پی و هفت به خوبی تشریح کرده بودم خیلی باحال بود مثلاً گفته بودم ترتیب لودینگ فایلها رو تو سیف مود که بک آپ پرید متاسفانه و من هم از این نوشته نسخه دوم نداشتم خیل حیف شد
بوت در ایکس و هفت با یک واسط برنامه نویسی اتفاق میفته ...........
اما پاسخ کوتاه این مشکل با یک ریپیر ویندوز هفت حل میشه
هیچ وقت یک ویندوز ورژن پایین تر رو روی یک ویندوز بالاتر نصب نکنید این خلاف سیاست های مایکروسافت هست ! مثلاً 7 رو نصب کردید روش ویستا نصب نکنید ، 8 نصب کردید روش 7 نصب نکنید این کار رو نکنید
اگر به یک سیستم عامل ورژن پایین علاقه دارید اول اون ورژن پایین تره رو نصب کنید بعد ورژن بالاتره اصلاً نرم افزارهایی هستند که محیط مثلاً ویندوز 7 رو تبدیل به ایکس پی میکنند و با یک کلیک میشه اون رو به حالت قبلی برگردوند ، میتونم به تشریح براتون توضیح بدم ولی نه شما دیگه اینجا میاید و و نه اگرم بیاید اصلاً براتون مهم هست فقط میخواید مشکلتون حل بشه
مشکل با یک ریپیر ساده حل میشه ، شدنی هست من انجام دادم شما هم میتونید ، اگر نتونستید حتماً یه جایی رو اشتباه کردید

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید