نمایش پست تنها
قدیمی 04-09-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow درخواست نرم افزارهای سیمبیان ( لطفا درخواستهای سیمبیان فقط اینجا )

[quote=viola;11816]
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Amir Abbas Ansari نمایش پست ها
سلام
خانم ویولا شما کدوم ورژن از گوشی N70 را دارین؟
N70 معمولی دارای نرم افزار سیمبیان به مشخصات (Symbian s60 1.x and 2.x Edition) هست
ولی N70 Music Edition دارای سیستم عامل سیمبیان به مشخصات (Symbian s60 3rd Edition) هست.
جناب امير عباس بينهايت شرمنده کرديد ممنون
نه گوشيم سري موزيک هستش ولي تو ليست برنامه هايي که واسه ورژن 3 گذاشته بودن اسم گوشيه من نبود شما ميگيد ميتونم ورژن 3 رو بگيرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن چکار کنم که الارم زنگ تکرار شونده داشته باشم برنامه مي خواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يه مشکل ديگم دارم اينه که برنامه هايي که از اينترنت معرفي کرديد گرفتم همش وقتش تمام شده و حالا بايد رجيستر کنم اين مشکلو چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون
سلامخواهش می کنم1- بهتره وقتی که نرم افزاری رو که می خواهید بریزین تو گوشیهای نوکیا، تاریخ گوشی رو به خیلی قبل ( مثلا 2005 ) برگردونین بعد نصب نرم افزار تاریخ گوشی رو بکشین جلو ( ترفند قدیمی )2- گوشی شما نسخه آلمانیه و نرم افزارش (Symbian s60 3rd Edition) است. پس فارسی کردن گوشی شما هم نیاز به نصب و نرم افزار و اتصال به کامپیوتر و... داره و با اون فایلها نمیشه... بهتره فعلا شما همون نرم افزار اس ام اس فارسی رو بریزین بعدا گوشیتونو ببرید جای معتبر و پیش افراد آگاه تا براتون فارسی نصب کنند.3- آلارم زنگ تکرار شونده جزو امکانات گوشی هست منتها هستند نرم افزارهایی که دارای همچین امکاناتی باشند... باید بگردیم.4- رجیستر برنامه ها رو با همون تغییر تاریخ گوشی میشه تا حدودی حل کرد... گوشی شما نرم افزارهای جاوا رو هم پشتیبانی میکنهیه امتحانی بکنید بد نیست چون الان تنوع جاوا بیشتر از سیمبیان شده.موفق باشید.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید