نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض سامره: حضورم در پرسپوليس غير ممكن است

تهران IranSport.Net - مهاجم تيم فوتبال الشعب امارات با رد خبر مذاكره اش با نماينده باشگاه پرسپوليس گفت: با توجه به شرايطى كه دارم، حضورم در پرسپوليس غير ممكن است و اگر هم بخواهم به فوتبال ايران برگردم ترجيح مى دهم به استقلال بروم. «على سامره» درخصوص اخبار مطرح شده درخصوص مذاكره اش با باشگاه پرسپوليس گفت: با تمام احترامى كه براى مسئولان باشگاه پرسپوليس قائلم بايد بگويم هيچگونه پيشنهادى از اين باشگاه نداشته ام و آن را يك شايعه مى دانم. وى ادامه داد: هيچوقت درخصوص اين مساله فكر نمى كنم زيرا غيرممكن است كه در شرايط فعلى بخواهم به پرسپوليس بروم. من با باشگاه الشعب قراردادم دارم، ضمن اينكه وضعيت خوبى در اين تيم دارم و دليلى براى جدايى از اين تيم ندارم. وى با اشاره به اين موضوع كه با حساسيت بالا مسابقات استقلال را در رقابتهاى فصل جارى پيگيرى مى كند، اضافه كرد: مسابقات امسال بسيار فشرده است اما خيلى خوشحالم كه استقلال موفق شد با پشت سرگذاشتن دوران سخت ابتداى فصل، ۲ پيروزى مهم در ۲ ديدار گذشته به دست آورد.سامره خاطرنشان كرد: استقلال اگر بتواند حاشيه ها را از تيم خود دور كند و با آرامش بيشتر مسابقات را پيگيرى كند، مى تواند خيلى راحت اختلاف امتيازاتش با پرسپوليس را كاهش دهد زيرا در ليگ امسال تيمها بايد ۳۴ بازى برگزار كنند و فكر مى كنم استقلال مى تواند در ۲۰ بازى پايانى بار ديگر خود را به عنوان يكى از مدعيان قهرمانى مطرح كند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید