نمایش پست تنها
قدیمی 06-21-2014
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض اظهارات داوران بعد بازی با ارژانتین

فنايي: داور پنالتي ايران را نگرفت

کارشناس داوري صحنه مشکوک درون محوطه جريمه آرژانتين را پنالتي دانست.

محمد فنايي درباره صحنه مشکوکي که روي اشکان دژاگه رخ داد، گفت: به نظر من داور بايد در اين صحنه يک پنالتي به سود ايران اعلام مي‌کرد. من اين صحنه را پنالتي ديدم.

مرادي: خطا روي دژاگه پنالتي بود

کارشناس داوري فوتبال کشورمان اعتقاد دارد که در بازي با آرژانتين داور خطاي پنالتي روي دژاگه را نگرفته است.

مسعود مرادي در مورد داوري ديدار ايران برابر آرژانتين که با گل دقيقه 1+90 مسي يک بر صفر به سود آرژانتين به پايان رسيد، گفت: به هر حال با اين بازي که بازيکنان ايران به نمايش گذاشتند، حيف بود که شکست بخوريم و داور هم با تصميمي که در صحنه خطا روي دژاگه گرفت، در اين نتيجه تأثيرگذار بود.

به گزارش تسنيم، وي افزود: علاوه بر اين عيب ديگر داور بازي آرژانتين - ايران اين بود که زياد در مسير توپ و بازيکنان حرکت مي‌کرد و با اينکه فيزيک و دوندگي خوبي داشت اين هم يک ضعف براي او محسوب مي‌شود.

کارشناس داوري فوتبال ايران همچنين گفت: درست است که من بايد تنها در مورد داوري نظر بدهم اما با اين عملکردي که بازيکنان ما داشتند حيف بود که ببازيم و فکر مي‌کنم که آنها يکي از بهترين بازي‌هاي تاريخ فوتبال ايران را نشان دادند و دنيا متوجه شد که فوتبال ايران حرفي براي گفتن دارد.

وي در مورد چهار دقيقه وقت اضافه نيمه دوم نيز گفت: به نظر من اين زمان معقول و منطقي بود.

رفعتي: اشتباه داور خيلي تأثيرگذار بود

کارشناس داوري کشورمان گفت: متأسفانه اشتباه داور تأثير زيادي روي بازي گذاشت .

داوود رفعتي در گفت و گو با خبرنگار ورزش سه گفت: با اينکه مازيچ، داور صربستاني در اکثر دقايق قضاوت خوبي داشت ولي در دقيقه 55 به علت جاگيري بسيار بد نتوانست خطاي مدافع آرژانتيني را بر روي اشکان دژاگه تشخيص دهد .

کارشناس داوري کشورمان در پايان گفت: اين خطا تأثير انکارناپذيري روي نتيجه بازي داشت .

نصير‌زاده: پنالتي ايران گرفته نشد

کارشناس داوري کشورمان گفت: يک پنالتي مسلم براي تيم ايران در ديدار برابر آرژانتين گرفته نشد.

هوشنگ نصيرزاده در خصوص صحنه‌اي که در محوطه جريمه تيم ايران اتفاق افتاد و زابالتا تکلي را روي اشکان دژاگه انجام داد، اظهار داشت: اين صحنه براساس مقرراتي که از 3 سال پيش در فيفا مصوب شده پنالتي بود و بايد گرفته مي‌شد اما چون براي داور غيرمنتظره بود اين پنالتي گرفته نشد.

به گزارش تسنيم، وي افزود: اين داور صربستاني به جاي اينکه در بسياري از صحنه‌ها نزديک به صحنه باشد داخل صحنه است و خيلي مزاحم بازيکنان مي‌شود. در صحنه پنالتي او بسيار دور بود و به همين دليل صحنه پنالتي را نديد.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
4 کاربر زیر از mohammad.90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید