نمایش پست تنها
قدیمی 04-16-2013
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض هرآنچه در برنامه نود گذشت

سه شنبه 1392/01/27

هرآنچه در برنامه نود گذشت

برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به
روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به
روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، سوال مسابقه پيام کوتاه برنامه
در خصوص انتخاب برترين فوتباليست دو دهه اخير فوتبال ايران بود.

محمد فنايي به عنوان کارشناس داوري در اين برنامه حضور داشت.

فنايي در ابتداي صحبت هاي خود از هواداران فوتبال در ايران خواست
که در مسابقه هاي ليگ قهرمانان آسيا بهانه اي به تيم هاي عربي ندهند
زيرا آنها به دنبال محروم کردن فوتبال ايران هستند.

نکات هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا:

پخش گزارشي از مناطق زلزله زده شهرستان دشتي بوشهر دقايقي از برنامه نود را به خود اختصاص داده بود.

حسين ماهيني بازيکن بوشهري تيم پرسپوليس در ارتباطي تلفني با برنامه نود در خصوص وضعيت مناطق زلزله زده استان بوشهر گفت: پس از بازي با ذوب آهن به بوشهر رفتم و از مناطق زلزله زده شهرستان دشتي بازديد کردم؛ اوضاع واقعا تاسف بار بود و اميدوارم بتوانم با کمک باشگاه و ساير بازيکنان به مردم مناطق زلزله زده کمک کنيم.

نتايج و نکات هفته سي و دوم ليگ برتر:

در ادامه برنامه گزارشي پخش شد که در آن يک کودک در مدرسه فوتبال به علت بي توجهي مربيان مدرسه فوتبال متاسفانه فوت شده بود.

مصطفي شجاعي بازيکن تيم مس کرمان ميهمان ويژه برنامه نود بود.

شجاعي در صحبتهاي خود گفت: فوتبال خود را از تيم سپاهان نوين و زير نظر ابراهيم چرخابي آغاز کردم. تيم سپاهان نوين بازيکنان بسيار خوبي داشت اما با فروختن امتياز اين تيم که به ليگ برتر صعود کرده بود بسياري از بازيکنان اين تيم فوتبال را رها کردند.

شجاعي در ادامه صحبتهاي خود گفت: با آمدن لوکا بوناچيچ به تيم مس کرمان اعتماد به من بيشتر شد و خوشبختانه توانستم جواب اعتماد مربيان را بدهم.

مهاجم يازده گله تيم فوتبال مس کرمان در خصوص گلهاي زده اش گفت: در تيم مس کرمان با کمک رضا عنايتي که واقعا گلزن خوبي است توانستم به اين تعداد گل برسم و عنايتي نيز با پاس گل هايي که به من داده نقش مهمي در گل هاي زده من داشته است.

بازيکنان تيم ملي فوتبال ساحلي که قهرمان مسابقه هاي آسيايي شده اند نسبت به پرداخت نشدن مطالباتشان و پاداش قهرماني ابراز ناراحتي کردند.

علي پروين عضو هيئت مديره پرسپوليس در اظهار نظري جالب عنوان کرد: اگر فردوسي پور سه ساعت از زمان برنامه اش را در اختيار من بگذارد حاضرم در برنامه نود حضور پيدا کنم!

پخش گزارشي از مراسم تشييع جنازه سيدجلال يحيي زاده عضو کميسيون ورزش مجلس شوراي اسلامي که چند روز پيش جان به جان آفرين تسليم کرده بود از ديگر بخش هاي برنامه نود بود.

فبل از پخش بازي نفت آبادان و راه آهن گزارشي پخش شد که در آن هواداران تيم نفت آبادان نسبت به بي توجهي مسئولين به اين تيم ناراحت بودند اما عضو هيئت مديره اين باشگاه اعلام کرد ما خواسته هاي مربيان را برآورده کرديم و بازيکنان خوبي جذب کرديم اما بنا به برخي دلايل نتوانستيم چند بازيکن را جذب کنيم.

نتايج و نکات هفته سي و دوم ليگ برتر:

عليرضا رحيمي مديرعامل باشگاه سپاهان در ارتباطي تلفني با برنامه گفت: ما با فتح اله زاده و هواداران و ورزشکاران استقلال و پرسپوليس رفيق هستيم اما در بيست سال اخير هميشه اينگونه بوده که دو هفته پاياني بازي هاي ليگ بايد همزمان برگزار شود. اگر تقويم منظم باشد دوستي ها حفظ مي شود و اين حق طبيعي ماست که دو هفته پاياني بازي هاي ليگ همزمان باشد.

وي در ادامه گفت: من به استقلال کاري ندارم و ضمن اعتراض پيشنهاد خود را ارائه داديم که سي فروردين بازي هاي هفته سي و سوم برگزار شود و 15 ارديبهشت بازي هاي هفته پاياني را مي شود برگزار کرد.

مديرعامل سپاهان در ادامه گفت: تيم ما بايد براي بازي که در جام باشگاه هاي آسيا دارد قبل از بازي تمرين کند يا نه؟ اين برنامه اي که من دادم اشکالش چيست؟ ما مي گوييم که بازي ها همزمان برگزار شود و به عنوان مديرعامل باشگاه سپاهان مي گويم که ما قبل از بازي استقلال و فولاد خوزستان با پرسپوليس فينال جام حذفي را برگزار نمي کنيم.

رحيمي در پايان گفت: چرا نبايد دو هفته پاياني ليگ برتر همزمان برگزار شود؟ هميشه به همينگونه بوده و قرار است روز چهارشنبه در جلسه هيئت مديره باشگاه سپاهان در خصوص خيلي از مسائل تصميم گيري کنيم.

فتح اله زاده: همزماني بازي ها در هفته هاي پاياني که قانون نيست اما چرا آن زمان که بازيکنان ما در تيم ملي بودند و قرار بود دو روز بعد از آن بازي کنيم در اين خصوص صحبتي نکردند؟ چرا وقتي که به نفعشان است درخواست انجام بازي هاي همزمان نمي کنند؟ اگر بازيکنان ما آماده بودند که در تهران به الهلال نمي باختيم؟

مديرعامل استقلال در پايان گفت: کجاي قانون آمده است که بازي هاي هفته هاي پاياني همزمان باشد؟ در بازي هاي آسيايي که مهمتر از بازي هاي داخلي ما است بازي ها همزمان برگزار نمي شود.

تاج سرپرست سازمان ليگ برتر ميهمان تلفني بعدي برنامه نود بود. وي در صحبتهاي خود گفت: باشگاه سپاهان از ما خواسته است که هفته سي و سوم را سي فروردين، هفته پاياني 15 ارديبهشت و فينال جام حذفي را 20 ارديبهشت برگزار کنيم. ما به دليل اهميت بازي هاي تيم ملي و اردوهايي که قرار است تيم ملي داشته باشد برنامه ريزي کرديم که ليگ برتر در تاريخ 20 ارديبهشت تمام شود.

تاج در ادامه گفت: طبق آيين نامه جام حذفي بايد قبل از ليگ به پايان برسد و با توجه به اينکه احتمال صعود استقلال به مرحله بعد زياد است اين تيم بايد در تاريخ 23 ارديبهشت نيز بازي کند.

وي خاطرنشان کرد: با جلسه اي که در سازمان ليگ با حضور نبي بهروان عزيزمحمدي و کاظمي داشتيم بررسي کرديم و به اين نتيجه رسيديم که اين برنامه اي که ارائه شده است کمترين آفت را دارد. ضمن اينکه مي توانيم بازي فينال جام حذفي را روز 15 ارديبهشت و همزمان با بازي هاي ليگ برتر برگزار کنيم.

سرپرست سازمان ليگ عنوان کرد: با کي روش جلسه اي روز پنجشنبه گذاشته ايم که در آن جلسه قرار است برنامه ريزي ليگ آينده را به طور کلي ارائه دهيم و حتي مي خواهيم مکان برگزاري فينال جام حذفي سال آينده را از اکنون اعلام کنيم.

تاج در پايان صحبتهايش گفت: مصوبه سازمان ليگ اين است که دو هفته پاياني رقابتهاي ليگ برتر به صورت همزمان برگزار شود. ما بدون ايراد نيستيم و درخواست سپاهان را بررسي مي کنيم و در جلسه هيئت مديره در اين خصوص تصميم گيري خواهيم کرد.

رويانيان مدير عامل باشگاه پرسپوليس نيز در ارتباط تلفني با برنامه نود گفت: سازمان ليگ تحت فشار است و سپاهان و استقلال نيز به دليل حضور در جام هاي مختلف با فاصله کم بازي مي کنند اما تيم ما در 18 روز آينده هيچ بازي نداريم. پيشنهاد ما اين است که بازي هاي دو هفته پاياني به صورت همزمان برگزار شود و ما نيز با صحبتهاي رحيمي موافق هستيم. و درخواست دوم ما اين است که بازي ما با ملوان در تاريخ 7 يا 8 ارديبهشت برگزار شود تا ما 18 روز بدون بازي نمانيم.

پخش گزارشي از مشکلات و اختلافات مديريتي در تيم داماش گيلان از آيتم هاي پاياني برنامه بود.

سرانجام برنامه نود در ساعت 2:14 بامداد سه شنبه 27 فروردين ماه 1392 به پايان رسيد و در مسابقه نظرسنجي آن نتيجه زير به دست آمد:

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...

ویرایش توسط mohammad.90 : 04-16-2013 در ساعت 07:53 AM
کاربران زیر از mohammad.90 به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید