نمایش پست تنها
قدیمی 03-21-2010
civilar آواتار ها
civilar civilar آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 0

6 سپاس در 5 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خیلی ممنون از پاسخ گویی شما
جواب های شما منظقی بود اما باید به من حق بدید که برای کسی مثل من که این تفکرات رو داره خیلی کامل نبود .

1- جواب سوال اولتان برای من قانع کننده نبود ، چون با یک کتاب که یک واحد نسبی است نمی شه نسبت به موضوعات نسبی نظر داد .
دلیل من هم اینه که تو رشته ی شما چرا با ظهور این به ظاهر هنر سینما دیگه تعداد فیلسوف های اثرگذار این قدر کم شده و اون هایی هم که هستند سینمارو نیستند . ( کلا دانشمندان سینمارو نیستند . )
2-اینی که شما در مورد آقای دونیرو گفتید ، من نمی دانستم و این حرکت ایشان قابل تحسینه . اما امثال این اشخاص زیادند .
ببینید من از علی کریمی خوشم نمیاد اما نمی تونم منکر خیر بودنش بشم .
3- ببینید من دانشجوی یک رشته ی نسبتا مطلق هستم ، اگه در یک ضریب یک دهم خطا داشته باشم ، همه عمرم رو به باد داده ام و شما اگه صاحب ملک باشید می تونید نسبت به تلفات خود از من شکایت کنید که حکم تا حد قصاص هم داره . بنابراین نمی تونم با رشته های نسبی مثل معماری که تو نظر من عالیه و تو نظر شما ممکنه خوب نباشه ، کنار بیام . ( بیشترین مشکل من تو زندگی با این رشته ی زیر مجموعه ی مهندسی عمران ، معماری است - البته این تقریبا شوخی بود )
4-برای تحقیقات هم شما که مدیر هستین می تونین یه نظر سنجی بذارید اگه کسایی که الان از سن نوجوانی گذشتن ( چون خود نوجوان ها ممکنه قبول نکنند ) نظری مخالف من دادند ، من قول میدم همه ی حرف هام رو تو این تاپیک پس بگیرم . فقط نظرسنجی جهت دار نباشه و سوالات کاملا توجیه کننده ی شخص باشه . ( مثلا چند درصد پسرها دوست دارند ( توهم آن را دارند که برد پیت حلبی یا در داخل ایران حامد بهداد باشند و در مورد جنس مونث هم )
5- خب اینی که گفتید درست اما خیلی هم با دور ریختنی تفاوت نداشت . حالا این هفتاد درصد چرند بر روی اذهان مردم خیلی بیشتر از 30 درصد به قول شما و کمتر از 5 درصد به قول من اثر داره ، چرا ؟
6- ولی شما از هر کسی که در سینما کار کرده بپرسید آرزوی هالیوود رو داره .
7- سوال من اینه عوام که در واقع نمره دهنده ی اصلی به سینما هستند نه منتقدین بیشتر چاپلین رو دوست دارند . چرا چاپلین اثرگذارتر از بسیاری سینما گران امروزی است ؟
این یه تعریف کاملا نسبی بود چون این مسئله نسبت به نوع دید و ذهن هر کس متفاوته .

در پایان یه رباعی از شیخ ابوالسعید ابوالخیر برای توجیه نظارتم :
هنگام سپیده دم خروس سحری
دانی که چرا هم یکند نوحه گری

یعنی که نمودند در آیینه ی صبح
از عر شبی گذشت و تو بی خبری ( فیلم نگاه می کنی یا هر کار دیگری )

ضمنا سال نو مبارک

بازم از پاسخ گویی شما ممنون
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید