نمایش پست تنها
قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دکتر هاشمیان: برخی تیم های فوتبال آمپول می زنند تا قدرتشان دو برابر شود

احمد هاشميان ،رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال، گفت: عليمرادي با توجه به تعريفي كه از سمت آنها شده است، به عنوان رییس فدراسیون پزشکی و دبيركل ستاد مبارزه با دوپینگ، تنها وظيفه دارند كه تصميماتي كه گرفته مي‌شود را انجام دهند و نه چيز ديگر.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال درباره نحوه خريداري گیت های دوپينگ گفت: ما مستقيما اين گيت‌ها را خريداري مي‌كنيم، اما از مدتي پيش و بنا بر دستوري كه كيومرث هاشمي معاون سابق سازمان دادند قرار شد كه از امكانات ستاد مبارزه با دوپينگ استفاده كنيم. البته گيت‌ها قيمت چنداني ندارند و هر گيت چيزي حدود 15 هزار تومان است، ضمن اينكه هر آزمايش هم چيزي حدود 400 هزار تومان درمي‌آيد.
هاشميان گفت: اگر مسئولان سازمان تربيت‌بدني تصميم بگيرند كه ما خودمان گيت‌ها را خريداري كنيم، قطعا آنها را از سوئيس خريداري خواهيم كرد.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال درباره تعداد نمونه‌هايي كه تا به امروز از فوتباليست‌ها گرفته شده است گفت:‌تا به امروز 40 نمونه را از فوتباليست‌ها گرفته و تمامي آنها را نيز به آزمايشگاه كلن آلمان فرستاده‌ايم كه پاسخ 20 قسمت هم آمده است كه همگي آنها منفي بوده است.
هاشميان در خصوص اينكه چرا فدراسيون فوتبال تحت نظر فدراسيون پزشكي و كميته ضد دوپينگ فعاليت نمي‌كند گفت: دليل اين امر كاملا مشخص است، اين مسئله به آئين‌نامه مستقل فدراسيون بين‌المللي فوتبال Fifa برمي‌گردد، كه همه ساله آن را به فدراسيون ‌هاي ملي كشورهاي مختلف ابلاغ مي‌كند و بر اساس آن فدراسيون‌ها اين اختيار را دارند كه اين مسئوليت‌ها را يا خودشان بر عهده داشته باشند و يا اينكه به سازمان‌هاي ديگر واگذار نمايند، اما تاكيد فيفا اين است كه مسئوليت پاسخگويي به فيفا بر عهده فدراسيون ملي كشورهاي مختلف است.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال گفت: در جلسه‌اي كه چندي پيش با مسئولان سازمان تربيت‌بدني داشتيم و در آن محمدحسن عالمي هم به عنوان نماينده دکتر سجادي حضور داشتند، تمامي اعضا متقاعد شدند كه مسئوليت‌ها با يك نهاد آن هم فدراسيون فوتبال باشد.
احمد هاشميان گفت: ما از تمامي بازيكناني كه به نوعي احتمال دوپينگ آنها مي‌رفت تست دوپينگ گرفته‌ايم و افرادي كه در اين باره دست به اظهارنظر مي‌زنند نشان از بي‌اطلاعي آنها است.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال گفت:‌ما بر اساس آئين‌نامه فيفا حق اعلام اسامي را نداريم، مگر اينكه تخلف و دوپينگ آنها ثابت شده باشد.
هاشميان گفت: تزريق هر آمپولي به بازيكنان دوپينگ نيست، اما متاسفانه اين روزها آدم های فرصت‌طلب با برخي تيم‌ها قرارداد مي‌بندند و مي‌گويند ما كاري مي‌كنيم كه قدرت بازيكنان شما به هنگام انجام بازي‌هاي ليگ دوچندان شود و بر همين اساس و ناآگاهي افراد، به بازيكنان آمپول «ب‌كمپلس» و «ب 12» تزريق مي‌كنند و به آنها تلقين مي‌كنند كه قدرتشان مضاعف شده است كه اين مسئله دوپينگ به حساب نمي‌آيد.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال در ادامه گفت: ما بر اساس نرم جهاني از بازيكناني خود تست دوپينگ مي‌گيريم. ما اعتقاد داريم بازيكنان ما بازيكنان پاكي هستند و فدراسيون فوتبال هم حامي فوتبال پاك است.
هاشميان گفت: امسال نمونه‌گيري‌ها را افزايش داده‌ايم و در اين كار تابع يك نرم جهاني هستيم و تمامي الگوهايي كه در اين خصوص در دنيا وجود دارد را نيز رعايت مي‌كنيم.
رئيس كميته ضد دوپينگ فدراسيون فوتبال گفت: خوشبختانه از حيث تخلف دوپينگ در كشور به هيچ عنوان از نرم موجود در جهان جلوتر نيستيم.
هاشميان گفت: در فوتبال دوپينگ كارآيي چنداني ندارد،‌اما حرف من معنايش اين نيست كه در فوتبال دوپينگ نداريم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید