نمایش پست تنها
قدیمی 11-16-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حاشيه هاي اردوي تيم فوتبال استقلال در جزيره کيش
برگزاري اردوي آماده سازي تيم فوتبال استقلال تهران در تعطيلات نيم فصل در جريره کيش داراي حواشي خاص خود است.
* محمد محمدي دروازه بان استقلال که با دو روز مرخصي بيشتر به خارج از کشور سفر کرده بود، در فرودگاه مهرآباد به همبازي هاي خود پيوست.
* لباس پوشيدن خاص مهدي امير آبادي سوژه اصلي استقلالي ها در طول سفر بود. اميرآبادي با کت شلوار و دستمال گردن خاص خودش بيشتر شبيه بازيکنان مد روز سري آ ايتاليا شده بود.
* هواي بهاري کيش رضايت تمامي اعضاي تيم استقلال را فراهم کرد. بيش از همه بازيکنان سياوش اکبرپور از اين شرايط راضي به نظر مي رسيد، سياوش معتقد بود اين بهترين هوا براي تمرينات سنگين و آماده سازي است.
به گزارش سايت باشگاه استقلال همچنين فرزاد مجيدي در غياب برادرش فرهاد که در اردوي تيم ملي به سر مي برد، همراه استقلال در اين اردوست. مجيدي کوچک که سابقه چندين سال بازي در استقلال را در کارنامه اش دارد، براي ادامه تمريناتش همراه استقلال به کيش آمده است.
* راينر کرافت با ديدن ساحل مرجاني کيش حسابي براي تمرين لب درياي بازيکنان نقشه کشيد. او دويدن و تمرينات قدرتي در ساحل را براي بازيکنان ضروري دانست.
* علاوه بر ايمان صادقي که نامش در ليست بزرگسالان استقلال ثبت شده، 5 بازيکن تيم اميد از جمله احسان پيرهادي، توحيد غلامي، فردين عابديني، محمد فلاح و فريدون رضايي نيز در اين سفر همراه آبي پوشان هستند.
* محسن يوسفي سرماخورده ي جديد اردوي استقلال است. محسن نخستين شب اردوي آبي پوشان را با تب سپري کرد.
* مهرداد پولادي که به همراه تيم تراکتورسازي تبريز در کيش به سر مي برد، ديشب براي دقايقي به اردوي آبي پوشان آمد و با همبازيان سابق خود تجديد ديدار کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید