نمایش پست تنها
قدیمی 10-20-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر

زرينچه: برنامه‌ريزي خاصي براي كشاندن بازي به ضربات پنالتي نداشتيم

سرمربي تيم فوتبال کاوه تهران گفت: برنامه‌ريزي خاصي براي کشاندن بازي با پيکان قزوين به ضربات پنالتي نداشتيم.

جواد زرينچه در مورد برتري تيمش مقابل پيکان قزوين در رقابت‌هاي جام حذفي و صعود به مرحله يک هشتم نهايي اظهار داشت: بازيکنان ما بازي منطقي را مقابل پيکان ارائه کردند و در طول 120 دقيقه به بازي احاطه داشتيم و البته فرصت هايي هم داشتيم که حتي در همان 90 دقيقه کار را تمام کنيم، اما اين مهم محقق نشد تا در ضربات پنالتي پيروز شويم.
وي با اشاره به اينکه برنامه‌ريزي خاصي براي کشاندن بازي به ضربات پنالتي نداشتيم، ادامه داد: در 90 دقيقه فرصت داشتيم که بازي را به سود خودمان به اتمام برسانيم که متأسفانه اين مورد اتفاق نيافتاد و بازي به وقت‌هاي اضافه و ضربات پنالتي کشيده شد.
زرينچه در مورد تيم پيکان گفت:‌ اين تيم هم بازي خوبي انجام داد و فقط بازيکنان اين تيم يک مقدار بي‌روحيه هستند. من درون اين تيم نيستم و دليل بي‌روحيه و بي‌انگيزگي اين تيم را نمي‌دانم. به نظر من بازيکنان جوان و آينده‌داري در پيکان هستند و مي‌توان با اين تيم نتايج خوبي گرفت.
وي در مورد حريف کاوه در مرحله بعدي جام حذفي که به احتمال زياد ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود، تأکيد کرد: براي ما فرقي نمي‌کند که مقابل چه تيمي بازي کنيم، چرا که در مجموع اين بازي‌ها به ما کمک مي‌کند تا انسجام تيمي‌مان بيشتر شود، ضمن اينکه اين گونه پيروزي‌ها روحيه کاوه را براي رقابت‌هاي دسته اول بالا برده و بازيکنان تيم را به خود باوري مي‌رساند.
سرمربي کاوه تهران گفت: هيچ ادعايي در جام حذفي نداريم و فقط به دنبال انسجام تيمي هستيم. مقابل ذوب‌آهن هم از پيش بازنده نيستيم، چراکه نتايجي که شب گذشته رقم خورد و چندين تيم ليگ برتري حذف شدند، نشان مي دهد فاصله زيادي بين تيم‌ها وجود ندارد.
وي در مورد پيروزي استقلال مقابل پاس همدان در جام حذفي اظهار داشت: از اين پيروزي خوشحال شدم و اميدوارم استقلالي‌ها هميشه برنده باشند، چون قلب خيلي‌ها با اين پيروزي‌ها شاد مي
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید