نمایش پست تنها
قدیمی 03-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حيدري به خاطر کارت زرد پاداش گرفت!
سپهر حيدري مدافع تيم فوتبال پرسپوليس که به دليل دريافت کارت زرد در آخرين بازي اين تيم، 3 اخطاره و از ترکيب 18 نفره ديدار برابر فولاد خارج شده بود به دليل بازي شجاعانه و درگيرانه خود در بازي هاي گذشته که منجر به دريافت کارت از سوي داوري شده بود، پاداش ويژه باشگاه را دريافت کرد.
حبيب کاشاني در توضيح اين رويه باشگاه پرسپوليس گفت: قدرداني از سپهر حيدري يعني تشکر از بازيکناني که با تمام وجود خود را فداي تيم مي کنند، خوشبختانه بازيکناني که ما امسال در پرسپوليس داريم، همگي نشان دادند وجودشان را براي تيم مي گذارند. همانگونه که عليرضا محمد نيز پيش از اين، بازي مقابل استقلال را به خاطر بازي درگيرانه از دست داد.پاداش حيدري، 500 هزار تومان بود.

آذري: در شأن سعيدلو نيست که براي پرسپوليس مدير انتخاب کند
علي سعيدلو رئيس سازمان تربيت بدني هفته گذشته با سعيد آذري مديرعامل سابق ذوب آهن تماس تلفني داشت و همين موضوع به شايعات و احتمالات اخير در مورد مديرعاملي آذري در پرسپوليس قوت بيشتري بخشيد.
آذري اما هرگونه مذاکره با سعيدلو در خصوص پذيرفتن مديرعاملي پرسپوليس را تکذيب کرده و به فوتبال ايران مي گويد: «هيچ صحبتي در مورد پرسپوليس صورت نگرفت و آقاي سعيدلو بيشتر در مورد پيشرفت هاي باشگاه ذوب آهن با من حرف زد. در ضمن بايد بگويم که در شأن مدير سازمان نيست که براي پرسپوليس مديرعامل انتخاب کند چون انتخاب اعضاي هيات مديره در اولويت قرار دارد. هنوز اعضاي هيات مديره پرسپوليس انتخاب نشده اند و ابتدا بايد اين کار صورت بگيرد تا اعضاي جديد مديرعامل را نيز انتخاب کنند.»

ازدواج طالب لو
وحيد طالب لو دروازه بان استقلال در سالروز ميلاد با سعادت نبي اکرم(ص) به سنت پيامبر اسلام پاي سفره عقد نشست و به جرگه متاهلين پيوست.

پيرواني: مدير فني اميدها نمي شوم
سرمربي تيم ملي فوتبال اميد در خصوص قوت گرفتن شايعه جدايي اش از اين تيم تاکيد کرد: تاکنون تصميمي براي کناره گيري از تيم اميد نداشته ام اما همه چيز پس از مذاکره با مسؤولان فدراسيون فوتبال مشخص خواهد شد.
غلامحسين پيرواني در گفتگو با مهر با تاکيد بر اينکه تا اين لحظه تصميمي براي جدايي از تيم اميد نگرفته است و همچنان در خدمت اين تيم خواهد بود، تصريح کرد: قرارداد من با فدراسيون فوتبال پايان اسفندماه به اتمام مي رسد و قصد دارم همکاري ام را با فدراسيون فوتبال همچنان ادامه دهم.
وي با بيان اينکه در صورتيکه فدراسيون فوتبال مي خواهد تيم اميد در بازيهاي آسيايي موفق شود بايد شرايط ديدارهاي تدارکاتي بهتري را براي اين تيم فراهم کند، اظهار کرد: تيم اميد براي ساخته شدن نياز به حريفان تدارکاتي قوي و حضور در ميادين بين المللي دارد تا بار تجربي و فني بازيکنان فعلي تيم اميد افزايش يابد که تيم اميد تاکنون از اين نظر با کمبودهاي بسياري روبرو بوده است و مسؤولان فدراسيون از اين نظر بايد توجه بيشتري را به تيم اميد معطوف کنند.پيرواني در خصوص اضافه شدن مديرفني به کادر مربيان اين تيم اظهار داشت: هرگز اعتقادي به مدير فني نداشته ام و هرگز زير بار چنين مسؤوليتي در تيم اميد نخواهم رفت.

لهستان حريف تيم فوتبال اميد
تيم فوتبال اميد ايران که خود را براي حضور در بازيهاي آسيايي گوانگژو و مقدماتي المپيک 2012 لندن آماده مي کند، در ماه هاي شهريور و مهر سال آينده دو ديدار تدارکاتي را مقابل تيم فوتبال اميد لهستان برگزار خواهد کرد.

کريمي: تا دايي باشد، برنمي گردم
کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: تا زماني که علي دايي سرمربي پرسپوليس است، به نفع هر دوي ما است که برنگردم.
علي کريمي پس از پيروزي يک بر صفر تيم ملي ايران مقابل تايلند، اظهار داشت: بازي خوبي انجام داديم. تايلند بسيار فشرده و با نفرات زياد در خط دفاعي کار مي کرد؛ امادر لحظات آخر موفق شديم با يک گل، پيروزي را از آن خود کنيم.
وي درباره شعار تماشاگران در دقايق پاياني و تشويق تايلند، عنوان کرد: شايد تماشاگران از اين نتيجه راضي نبودند؛ اما بايد تا آخرين لحظه صبر کنند و تنها تيم خود را تشويق کنند.

برايان رابسون: ايران بهتر از تايلند بود
سرمربي تيم ملي فوتبال تايلند گفت: ايران از نظر فني و فيزيکي بهتر از تايلند بود و ضعف گلزني باعث شکست ما مقابل آنها شد.
برايان رابسون سرمربي انگليسي تيم ملي فوتبال تايلند پس از شکست يک بر صفر برابر ايران اظهار کرد: از اينکه تيم تايلند مغلوب شد و نتوانست به جام ملت هاي آسيا صعود کند، بسيار ناراحتم. ما اگر کمي به عقب برگرديم مشکلاتي را براي صعود به اين مسابقه ها در تيم مي بينيم. بزرگ ترين مشکل تيم تايلند گلزني بود و هست. از وقتي سرمربي اين تيم شدم روي اين مساله کار کردم ضمن اينکه در خط دفاعي هم به انسجام بسيار خوبي رسيديم و خط دفاع مقتدري ساختم. ما بايد بيشتر کار کنيم تا در آينده تيم بهتري داشته باشيم.

کفاشيان: با روحيه خوبي به جام ملت هاي آسيا رفتيم
رييس فدراسيون فوتبال ايران گفت: خوشحالم که تيم ايران در آخرين بازي پيش از حضور در جام ملت هاي آسيا هم پيروز شد و با روحيه خوبي به اين مسابقه ها مي رود.علي کفاشيان اظهار کرد: ايران ابتکار عمل را از تيم تايلند گرفته بود و با يک بازي بهتر موفق به شکست اين تيم شد.
وي درباره سقوط چهار پله اي ايران در آخرين رده بندي فيفا خاطرنشان کرد: چيزي نمي توانم بگويم. فقط مي گويم تلاش مي کنيم از اين وضعيت خارج شده و به رده هاي بالاتر صعود کنيم.

شجاعي: انتظار نداشتم دقيقه 63 تعويض شوم
هافبک لژيونر تيم ملي فوتبال ايران گفت: انتظار نداشتم قطبي من را در بازي با تايلند تعويض کند.مسعود شجاعي اظهار کرد: گرچه حريف فوتبالي دفاعي را در دستور کارش داشت اما ما موقعيت هاي زيادي روي دروازه آنها خلق کرديم و در نهايت توانستيم بازي را ببريم. پيروزي در اين بازي براي ما مهم بود که خوشبختانه به دست آمد. البته معتقدم نتيجه حاصل شده نمي تواند مردم ايران راضي کند.

سعيدلو: گزينه هاي مديرعاملي پرسپوليس به زودي معرفي مي شوند
رئيس سازمان تربيت بدني گفت: قرار است کاشاني به زودي اسامي چند گزينه مورد نظر براي مديرعاملي پرسپوليس را به من اعلام کند. علي سعيدلو افزود: بحث مديريت سعيد آذري در رأس باشگاه پرسپوليس، چيزي بود که از سوي روزنامه ها مطرح شد.
رئيس سازمان تربيت بدني در پاسخ به مذاکرات مستقيم کاشاني با او براي مديرعاملي آذري خاطر نشان ساخت: اصلاً چنين چيزي وجود ندارد و مذاکره اي با من صورت نگرفته است. کاشاني چند گزينه را براي اين پست در نظر دارد که قرار است به زودي اين اسامي را در اختيار ما بگذارد.معاون رئيس جمهوري درباره ايجاد تغييرات در هيات مديره استقلال تصريح کرد: وضع اين باشگاه خوب است و هيات مديره و مدير عامل آن عملکرد مطلوبي داشته اند. هميشه بعد از برد و باخت تيم ها، انتقاداتي وجود دارد که مراجعي براي رسيدگي به آنها وجود دارند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید