نمایش پست تنها
قدیمی 03-03-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض یکی زدیم ده تا نزدیم

گل نکونام در شرایطی به دست آمد که ایران فرصت های بی شماری را از دست داد و در نهایت ناامیدانه در انتظار تساوی بود. این مسابقه ای بود پر استرس و سخت که اگر ایران موقعیت هایش را گل می کرد خیلی ساده تر به پایان می رسید.

ایران یک- تایلند صفر
گل: نکونام (90)
داور: عبدالله بالیده
اخطار: تیموریان، معدنچی ، انصاری فر و نکونام (ایران)
تماشاگر: حدود ده هزار نفر

ایران:
سيد مهدي رحمتي، هادي عقيلي، سيدجلال حسيني، احسان حاج صفي، خسرو حيدري،‌ آندرانيك تيموريان، جواد نكونام،‌ مهرزاد معدنچي،‌ محمدرضا خلعتبري(غلامرضا رضايي)،‌ علي كريمي و مسعود شجاعي(كريم انصاري فرد)

شرح گل
یک- صفر: سانتر کوتاه خسرو حیدری با ضربه سر تماشایی نکو به گل پیروزی تبدیل شد. بازیکنان ایران به قدری زیر فشار بودند که خود نکونام هم به شدت و بیش از حد معقول اقدام به شادی کرد.

بهترین بازیکن:
آندرانیک تیموریان، علی کریمی وشاید جواد نکونام. ستاره های تیم ملی در این بازی بودند. مسابقه ای که برخلاف انتظار ما با بازی دفاعی و سفت و سخت تایلند با شختی به پایان رسید.

اتفاق ویژه:
حبیب کاشانی ، سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه آرفی، شیث و میثاق معمارزاده در جایگاه ویژه حضور یافتند. این در حالی بود که هواداران استقلال و پرسپولیس در واکنش به این حرکت اقدام به تشویق تیم های باشگاهی خود کردند. تشویق تیم تایلند از حوالی دقیقه 80 هم از نکات دیگر ی بود که نشانگر شرایط کلی فوتبال ماست

شرح بازی:
مسابقه ای که قرار بود تبدیل به جشن صعود ایران شود گرچه به نفع ما به پایان رسید اما نشان داد برحلاف تصورات ما سطخ فوتبال آسیا تغییر کرده و به راحتی نمی توان خود را فاتح هر مسابقه ای دانست. ایران که با شیوه 3-3-4مقابل حریف قرار گرفته بود با ریتمی یکنواخت به دروازه حریف هجوم برد اما درخشش دروازه بان تایلند و بی دقتی بازیکنان ایران این بار فرصت ها را هدر می داد. بعد از یک نیمه ناموفق قطبی در نیمه دوم ریتم تهاجمی تری به بازی تیم ملی داد و پس از آنکه یک بار با ضربه سر انصاری فرد تیر دروازه حریف لرزید جواد نکونام مثل همیشه با استفاده از شم گلزنی اش کار را به سود ایران تمام کرد. این یک پیروزی کاملا سزاورانه اما بسیار پرزحمت بود چیزی که از برایان رابسون و تیمش انتظار داشتیم. آنها قبلا هم در ورزشگاه آزادی مقاومت آزاردهنده خود را به نمایش گذاشته بودند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید