نمایش پست تنها
قدیمی 02-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سه استقلالي در فهرست افشين قطبي
فهرست اسامي بازيکنان تيم ملي هنوز از سوي افشين قطبي اعلام نشده است، اما حضور سه بازيکن استقلال در فهرست تيم ملي ايران در اردوي آينده اين تيم قطعي است. نام وحيد طالب لو، خسرو حيدري و حسين کاظمي در فهرست افشين قطبي وجود دارد. اين طور که اعلام شده، احتمال دعوت از فرهاد مجيدي و پژمان منتظري نيز در تيم ملي وجود دارد. فرهاد مجيدي هم اکنون مهاجم آماده استقلال است.

قضاوت دو داور ايراني در ليگ فوتسال قطر
به دعوت فدراسيون قطر، عليرضا رجبي و محمود نصيرلو، داوران بين المللي فوتسال کشورمان به منظور قضاوت در ليگ فوتسال قطر راهي اين کشور شده و تا 12 اسفند در آنجا حضور دارند.

بني اسد: 90 براي ابومسلم فيلم هندي مي سازد!
مديرعامل پيشين باشگاه ابومسلم گفت: برنامه 90 براي جذب مخاطب حتي به روشهاي غيرشرعي دست مي زند.مصطفي بني اسد با اشاره به برنامه 90 تصريح کرد: من مدتهاست اين برنامه را نمي بينم. خواب بودم که پسرم تماس گرفت و گفت فردوسي پور درباره شما در حال صحبت کردن است.وي ادامه داد: از آنچه که در بحث فردوسي پور و پرويز مظلومي گذشت، بي اطلاع بودم. ظاهراً آن طور که به من گفته اند، مجدالاسلام، از اعضاي سابق هيأت مديره، آپارتماني را به سعيد خاني کاپيتان تيم داده است. پس از اين اتفاق مجدالاسلام به دليل اينکه پولش را از آقاي زمان، مديرعامل باشگاه نگرفته، به خاني گفته بايد آپارتمان را پس بدهد.بني اسد تأکيد کرد: اين اتفاقي است که من تا شب گذشته از آن اطلاع نداشتم. با اين حال وقتي پرويز مظلومي از اين شرايط اظهار ناراحتي کرد، مجري برنامه 90 تلاش مي کند اين گونه القا کند که من مقصرم، درحالي که هيچ اطلاعي از اين ماجرا نداشتم.
رئيس هيات مديره سابق باشگاه ابومسلم با بيان اينکه شأن من بالاتر از اين است که دست به چنين رفتارهايي بزنم، اظهار داشت: عادل فردوسي پور دو ايراد بزرگ دارد. او کينه اي است و کينه شتري دارد و تا زماني که کينه اش را خالي نکند به کارهايش ادامه مي دهد.بني اسد افزود: ايراد دوم فردوسي پور اين است که مي خواهد به هر قيمتي حتي به روشهاي غيرشرعي به برنامه اش جذابيت ببخشد. او به راحتي با حيثيت افراد بازي مي کند.بني اسد در ادامه گفتگو با فارس خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از اين موضوع با تلفن همراه فردوسي پور تماس گرفتم. گوشي او دست دوستانش بود و به آنها گفتم به وي يادداشتي بدهند که يا با من تماس بگيرد و يا گفته خود را اصلاح کند. اما متأسفانه اين اتفاق نيفتاد. وي ادامه داد: صبح امروز (سه شنبه) نيز به فردوسي پور پيامک دادم و گفتم روحم از اين ماجرا اطلاع ندارد، اما از آنجايي که فردوسي پور ناجوانمردانه با حيثيت افراد بازي مي کند و شهامت اصلاح اشتباههايش را ندارد، پاسخي دريافت نکردم. چندي پيش در مصاحبه با برنامه 90 گفتم اين برنامه برخورد مناسبي با ابومسلم ندارد و هر هفته يک فيلم هندي درباره اين باشگاه درست مي کند و هرچه دروغ است، بيان مي کند. شايد اين موضوع باعث ناراحتي اين مجري شده است.

توهين جديد اعراب به ايرانيان در خاک ما؛ خليج «ع ر ب ي»!
* روشني:«خليج فارس» نامي زيبا و جاودانه در تاريخ تمدن بشري. نامي ايراني که بخشي جدايي ناپذير از هويت ملي و جغرافيايي ايرانيان را تشکيل مي دهد. حدود دو سال پيش بود که نشريه معتبر «نشنال جئوگرافي» ايالات متحده در اقدامي شيطنت آميز به جاي درج اين نام زيبا و کهن، از واژه ساختگي «خليج ع ر ب ي» استفاده کرد که اين اقدام با واکنش به موقع ايرانيان باعث خنثي شدن توطئه آن مؤسسه در شکراب کردن روابط بين اعراب و پارسيان شد.
اما گويا برخي از اعراب باورشان شده که «خليج هميشه فارس»، عربي است! چون بتازگي به شيطنتهاي تازه اي زده اند. به ياد داريد، سران عرب اداره کننده بازيهاي همبستگي کشورهاي اسلامي به خاطر درج واژه ايراني «خليج فارس» بر روي مدالهاي دومين دوره اين رقابتها و کوتاه نيامدن مسؤولان ايراني در پاک کردن آن، امتياز اين بازيها را از ما گرفتند؟
اما ديروز در تازه ترين شيطنت اعراب و در کنفرانس خبري ديدار تيمهاي مس کرمان الاهلي امارات، مترجم عرب سرمربي الاهلي در حضور خبرنگاران ايراني و بين المللي با وقاحت هرچه تمام چندين بار از واژه ساختگي «خليج ع ر ب ي» استفاده کرد! ماجرا از اين قرار بود که در حين برگزاري اين کنفرانس خبري، يکي از خبرنگاران ايراني از سرمربي تيم الاهلي از وضعيت اين تيم در ليگ فوتبال امارات پرسيد که مترجم عرب وي در ترجمه اين سؤال، بارها از واژه مجعول «خليج ع ر ب ي» استفاده کرد.جالب اينکه خبرنگار ايسنا، نيز در پايان کنفرانس و در اعتراض به اين موضوع از اين مترجم نسبت به چنين اقدامي آن هم در خاک ايران توضيح خواست که تنها با پوزخند اين مترجم روبه رو شد و پاسخ قانع کننده اي دريافت نکرد...
جسارت اعراب در مخدوش کردن وجهه «خليج فارس» روز به روز بيشتر مي شود و اينکه آنان در خاک ما دست به چنين اقدامي مي زنند، توجه بيشتر مسؤولان ورزشي و سياسيون ما را طلب مي کند.
* پيگيري قانوني از سوي فدراسيون
در همين حال مهدي تاج نايب رييس فدراسيون فوتبال با محکوميت استفاده از نام ساختگي «خليج ع رب ي» در نشست خبري تيم مس کرمان و الاهلي امارات گفت: استفاده از اين تعابير به جز کم عقلي نشانه ديگري ندارد. خليج ما، «خليج هميشه فارس» است و مطالعات و مناسبات تاريخي نيز بر اين مهم تاکيد دارد. اين اقدام تاسف بار قطعا پيگرد قانوني ما را به دنبال دارد؛ وقتي نام خليج فارس از سوي يک آدم مجعول الهويه، بيان مي شود خليج ع رب ي از آن بيرون مي آيد از اين آدمها هم نبايد انتظار بيشتري داشت. خليج ما هميشه فارس است و با اين تعابير غلط و بي هويت ع رب ي نمي شود. مطمئنا فدراسيون به اين کار واکنش نشان داده و مهم اين است که ما بتوانيم به خوبي در مقابل آن موضع بگيريم. بايد مسائل را بررسي کنيم و بهترين واکنش را نشان دهيم.

شکايت مولايي از ابومسلم
مولايي مربي بدنساز پرسپوليس که قبلا در صباي قم و ابومسلم حضور داشته هنوز از اين دو باشگاه مبالغي طلبکار است که در پي دريافت آنها است. به گزارش فوتبال ايران، مولايي بابت حضور در ابومسلم 15 ميليون و بابت حضور در صباي قم هم 15 ميليون تومان از دو باشگاه قبلي اش طلبکار است. چنانچه اين مبالغ با وجود پيگيري هاي مربي بدنساز پرسپوليس به وي پرداخت نشود مولايي به زودي از دو باشگاه صبا و ابومسلم شکايت خواهد کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید