نمایش پست تنها
قدیمی 01-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

کفاشيان: علاقه منديم با اسپانيا، ايتاليا و انگلستان بازي کنيم
رئيس فدراسيون فوتبال گفت: به نفع ورزش کشور است که رئيس سازمان تربيت بدني و رئيس کميته ملي المپيک يک شخص باشد.
علي کفاشيان در گفتگو با ايسنا، درباره خبرهايي مبني بر حضور احتمالي اش در مديريت کميته ملي المپيک، اظهار داشت: به هيچ وجه تمايلي به رياست کميته ملي المپيک ندارم. اکنون عضو هيأت اجرايي کميته هستم که اگر مشمول قانون دوشغله ها نباشم، در همين حد در کميته حضور خواهم داشت. اخباري که در اين زمينه مطرح مي شود تنها شايعه اي بيش نيست.
رئيس فدراسيون فوتبال همچنين درباره درخواست قطبي براي بازيهاي تدارکاتي مقابل تيمهاي درجه اول جهان، گفت: مشغول بررسي فراهم کردن چنين امکاني هستيم. موضع فدراسيون انجام بازي با حريفان صاحب نامي چون اسپانيا، ايتاليا، انگلستان و... است. در اين خصوص از کميته بين الملل فدراسيون خواسته ايم ضمن ارزيابي شرايط آينده، مذاکراتي با کشورهاي مختلف انجام دهد و به محض قطعي شدن هر بازي آن را اعلام خواهيم کرد.
کفاشيان درباره تأمين هزينه هشت ميليارد و 870 ميليون توماني براي آماده سازي تيمهاي ملي در سال 89 نيز گفت: هزينه رسيدگي و تدارک تيمهاي ملي در رده هاي سني مختلف بسيار زياد است. ما تورنمنتهاي رسمي متعددي را براي تمام تيمهاي ملي از رده نونهالان تا بزرگسالان در سال آينده پيش رو داريم، از اين رو تيمهاي ما به اردوهاي آماده سازي و بازيهاي تدارکاتي متعدد نياز دارند. ما خواسته ايم همان طور که سال پيش از بخشهاي مختلف بودجه هايي به فدراسيون تزريق شد، براي سال آينده هم اين کار البته با ميزان بيشتر صورت گيرد. به هرحال هدفمند کردن يارانه ها مي تواند بودجه دستگاههاي مختلف را افزايش دهد که مي خواهيم توجه خوبي هم به فدراسيون فوتبال شود.
کفاشيان با ابراز خرسندي از بازگشت مهدي مهدوي کيا به فوتبال ايران درباره امکان بازي وي براي تيم استيل آذين در ادامه رقابتهاي ليگ با توجه به مسائل و موانعي که عباس ترابيان رئيس کميته بين الملل فدراسيون مطرح کرده است، گفت: باشگاه استيل آذين در اين خصوص درخواستي به فدراسيون ارائه کرد. براي امکان حضور او در بازيهاي اين فصل يکسري شرايط بايد رعايت شود و از سازمان ليگ هم خواسته ايم طبق قوانين و مقررات عمل کند. آمار چنين نقل و انتقالاتي و ضوابطي که باعث بازي کردن يک بازيکن در ميانه فصل براي تيمي مي شود بي گمان از سوي مراجع مختلف به فيفا گزارش داده مي شود و اصلاً نمي شود تخلف يا تخطي از قانون در اين مورد صورت گيرد. اما براساس شرايطي که وجود دارد به نظر مي رسد مهدوي کيا بتواند براي استيل آذين در ادامه مسابقات ليگ بازي کند، اما تصميم نهايي در جلسه سازمان ليگ با مسؤولان اين باشگاه، گرفته خواهد شد.

بازگشت وسلي برزيليا به پرسپوليس
مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس از بازگشت دوباره وسلي برزيليا به اين تيم خبر داد.
مصطفي شکري در خصوص شرايط وسلي برزيليا اظهار داشت: با توجه به درخواست کادر فني و موافقت مسؤولان باشگاه امروز با اين بازيکن قرارداد مجدد امضا مي کنيم و وسلي تا پايان فصل جاري براي پرسپوليس بازي خواهد کرد.
وي درباره شرکت آلفا تصريح کرد: دادگاه Cas براي شرکت آلفا زماني را مشخص کرده بود تا به تعهدات خود عمل کند. با توجه به اينکه شرکت آلفا نتوانست به تعهدات خود عمل کند، از دادگاه Cas خواست اين پرونده را مختومه اعلام کند.
شکري تأکيد کرد: مسؤولان پرسپوليس مخالف اين موضوع هستند و با ارسال نامه اي از دادگاه درخواست خواهيم کرد متخلفان اين پرونده را مشخص کند. اعتقاد داريم اين پرونده بايد به سود باشگاه پرسپوليس بسته شود.
مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس درباره شايعه شکايت مجدد وينگادا از باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: اين موضوع را از طريق فيفا پيگيري کرده ايم و مطلع شديم، هيچ شکايتي از باشگاه انجام نشده است. با ارسال نامه اي از وينگادا خواسته ايم مبلغي که از باشگاه طلب دارد را اعلام کند تا در اولين فرصت بدهي وي را پرداخت کنيم.

ابومسلم 5 سکه طلا به متوسل زاده مي دهد
سخنگوي ابومسلم از اهداي 5 سکه طلا به امين متوسل زاده، بازيکن تيم مقاومت سپاسي از سوي اين باشگاه خبر داد.
حامد غفاري در گفتگو با فارس اظهار داشت: اين سکه ها در مراسم ويژه اي در مشهد و پيش از مسابقه روز سه شنبه با مقاومت از سوي مهدي زمان به بازيکن مقاومت سپاسي اهدا خواهد شد تا به اين ترتيب از حرکت جوانمردانه اين بازيکن تجليل شود.
باشگاه ابومسلم در راستاي حمايت از منشور اخلاقي و رفتار جوانمردانه چنين اقدامي را انجام مي دهد.

تاج: بيوتر را با پسرش اشتباه گرفته اند
نايب رئيس فدراسيون فوتبال دلال بودن مربي تيم ملي را رد کرد و گفت: احتمالاً کنوپ را با پسرش اشتباه گرفته اند.
مهدي تاج همچنين در مورد استعفاي ابه کنوپ و جايگزين وي به فارس گفت: براي جايگزيني وي از يک مربي ايراني استفاده خواهيم کرد.

دومين پنالتي
استقلال در بازي با ابومسلم براي دومين بار در فصل جاري صاحب ضربه پنالتي شد که کيانوش رحمتي آن را به هدر داد.
پنالتي اول استقلال را هم آرش برهاني از دست داده بود، درست مثل کيانوش که توپ را به هوا زد.

صدرنشيني حيدري و حاج صفي در جدول پاسورها
در پايان هفته بيست وپنجم ليگ برتر، خسرو حيدري و احسان حاج صفي بازيکنان استقلال و سپاهان اصفهان با 7 پاس گل، مشترکاً در صدر جدول گلسازهاي ليگ قرار گرفتند.

محرمي: به برد پرسپوليس در داربي اطمينان دارم
مجتبي محرمي، بازيکن چپ پاي سابق پرسپوليس با اطمينان خاصي از برتري پرسپوليس بر استقلال در داربي 68 حرف مي زند.
محرمي به فوتبال ايران مي گويد: «من شانس پرسپوليس را براي پيروزي در داربي بيشتر از استقلال مي دانم چون پرسپوليس در بازيهاي اخير بازي به بازي بهتر شده است. از سوي ديگر به اعتقاد من پرسپوليس روي نيمکت و بازيکنان داخل زمين از استقلال بهتر است به همين دليل مي گويم پرسپوليس برنده داربي 68 خواهد بود.»

استيلي : سکوي سوم را پس مي گيريم
سرمربي استيل آذين گفت: پس از برگزاري نشستي با مسؤولان باشگاه سؤ تفاهمات پيش آمده برطرف شد و دوباره به تمرينات بازخواهم گشت.
حميد استيلي روز پنجشنبه و پس از پيروزي تيمش برابر مقاومت سپاسي در هفته بيست و پنجم رقابتهاي ليگ برتر استعفا، اما پس از نشست روز جمعه با حسين هدايتي مالک باشگاه استيل آذين تصميمش را عوض کرد.
استيلي پس از برگزاري اين نشست گفت: پس از برتري برابر مقاومت سپاسي به دليل اينکه فشار رواني زيادي را متحمل شده بودم به رختکن رفتم و از بازيکنان خداحافظي کردم. خستگي من بيشتر به دليل شکست هفته گذشته برابر استقلال بود که برايم بسيار سنگين بود.
وي ادامه داد: البته مي خواستم با استعفايم دست هيأت مديره باشگاه را هم باز بگذارم، اما پس از اينکه 24 ساعت از اين اتفاق گذشت و کمي آرام شدم فهميدم که مي توانستم تصميم بهتري بگيرم. باشگاه استيل آذين با تلاش و زحمات تمامي دست اندرکاران آن از مديران گرفته تا بازيکنان اکنون در جايگاه خوبي در ليگ برتر ايستاده است.
سرمربي استيل آذين تأکيد کرد: در اين جلسه حرفها را رودرو زديم و تمام موارد بررسي شد. در اين گفتگوي دو طرفه تمامي سؤ تفاهمها برطرف شد و من هم به تمرينات تيم برمي گردم. ديگر حرف و حديثهايي که پشت سر تيم بود به پايان رسيده و مدير عامل و هيأت مديره و بازيکنان همگي براي کسب سهميه آسيا تلاش خواهيم کرد.
استيلي با اشاره به جايگاه پنجمي استيل آذين در ليگ برتر اظهار داشت: مي توانيم دوباره با تلاش بازيکنان و مديران باشگاه و همچنين حضور مهدي مهدوي کيا که به تازگي به خانواده استيل آذين اضافه شده دوباره سکوي سوم را پس بگيريم و فصل آينده يکي از تيمهاي حاضر در ليگ قهرمانان آسيا باشيم. اين امر درسايه همدلي و دوستي در تيم به دست مي آيد.

ورزش روي آنتن
شبکه سوم سيما درنظر دارد مسابقات زير را به صورت مستقيم پخش نمايد:
امروز

پارما - اينتر ساعت 17:30
آرسنال - منچستريونايتد ساعت 19:30
يوونتوس - لاتزيو ساعت 23:15
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید