نمایش پست تنها
قدیمی 01-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض حادثه تروریستی در جام ملت های آفریقا(آنگولا)

حمله به اتوبوس تیم ملی توگو- کشته و زخمی شدن 7 نفر

یاغیان منطقه کابیندا مسئولیت این حادثه دردناک را برعهده گرفتند.

سایت گل- طبق گزارشهای مختلفی که برروی خبرگزاری ها نفش بسته است؛ اتوبوس حامل بازیکنان تیم ملی توگو که در حال ورود از کنگو به مرزهای آنگولا بودند، مورد حمله گروهی مسلح قرار می گیرند که در طی این حادثه، راننده آنگولایی اتوبوس به دلیل شلیک گلوله جان خود را از دست می دهد. البته دو بازیکن( سرجی آکاکپو و کودجوی اوبیلاله)، پزشک تیم و یک روزنامه نگار نیز تیر می خورند.

پس از این حادثه دردناک بازیکنان تیم ملی توگو در صحبتهایی از شرایط کنونی شان سخن گفته اند. الاییسی رومائو در این باره به گاردین گفته:«هنوز نمی دانیم که چه خواهد شد ولی هیچ کس انگیزه بازی کردن ندارد. ما نمی توانیم به میدان برویم و پیش از هرچیز دیگری به سلامت بازیکنان مجروح تیم می اندیشیم. خون زمین را فراگرفته بود.» یکی دیگر از بازیکنان تیم ملی توگو نیز در این باره می گوید:« بسیار وحشتناک بود. این تیر اندازی حدود 20 دقیقه ادامه داشت و ما پشت صندلی های اتوبوس پنهان شده بودیم.این در حالی بود که نیروهای امنیتی نیز حضور داشتند ولی تعدادشان کافی نبود.» این اتفاق در منطقه ای خودمختار در آنگولا رخ داده و یاغیان منطقه کابیندا مسئولیت این حادثه را به عهده گرفتند. این حمله یک کشته و سه مصدوم داشته و حال سایر بازیکنان تیم ملی توگو ،از جمله امانوئل آدبایور خوب است؛ هر چند که تمامی این بازیکنان از نظر روحی در شرایط مساعدی قرار ندارند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید