نمایش پست تنها
قدیمی 01-04-2011
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بن همام: داوران در کانون توجه جهانی قرار دارنددوحه: محمد بن همام رییس کنفدراسیون فوتبال از داوران و کمک داوران حاضر در جام ملت‌های آسیا خواست تا به تلاش برای برآورده کردن استانداردهای بالایی که از آنها انتظار می‌رود ادامه دهند.

بن همام در مراسم افتتاح دوره آماده‌سازی برای داوران در جام ملت‌های 2011 در هثل W دوحه بر نیاز نشان دادن یک وجهه خوب از فوتبال آسیا تاکید کرد. او خطاب به شرکت‌کنندگان در این دوره گفت: «من امیدوارم که همه بازیکنان و همه تیم‌ها تصمیمات را همان گونه که هستند، بپذیرند، نه کمتر و نه بیشتر. این وظیفه شماست، قضاوت در میدان.»

رییس ای‌اف‌سی افزود: «کل جهان از طریق شما به فوتبال آسیا نگاه خواهد کرد و من مطمئن‌ام که با وجود تمام تلاش ای‌اف‌سی در طول تمام این سال‌ها و تلاش و تعهد از طرف شما، شما ای‌اف‌سی و طرفداران فوتبال در آسیا را مایوس نخواهید کرد. همین طور فدراسیون‌ها و تیم‌های ملی را.»
بن همام ادامه داد: «دلم می‌خواهد از شما و همه مقاماتی که برای این رقابت‌ها مسئول‌اند، قدردانی کنم. می‌خواهم از تمام تلاش شما تشکر کنم و منتظرم تا یک جام ملت‌های بسیار موفق را ببینم.»
بن همام همچنین از داورانی که تابستان گذشته در جام جهانی نماینده آسیا بودند، تمجید کرد: «این مسابقات در دستان شماست و همچنین در دستان کسانی که ما را در جام جهانی نمایندگی کردند. من واقعاً از آنها قدردانی می‌کنم و امیدوارم که به عملکرد خوب‌شان ادامه دهند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید