نمایش پست تنها
قدیمی 12-12-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation نساجی زلزله.....

نساجی زلزله.....
ادامه این تیتر غیر قابل نوشتن است

سایت گل- اگر به ورزشگاه وطنی قائم شهر بروید، از حجم کلمات رکیکی که از دهان طرفداران نساجی خارج می شود، حیرت زده خواهید شد.

مخاطب آن فرقی نمی کند. اصل، فحاشی است. حال می خواهد بازیکن حریف باشد که به گمان طرفداران قائمشهری به دنبال تلف کردن وقت است یا داور بیچاره ای که سوتی برخلاف نظر آنها به صدا درآورده. حتی بازیکنان خودی هم مصون نیستند. کافی است در دو بازی متوالی در خانه پیروز نشوند تا همان بلایی به سرشان بیاید که قبلا بر سر رقبا آمده بود.

اما این هفته طرفداران قائمشهری شاهکار جدیدی رو کردند: کتک زدن داور.

در یکی از مهمترین دیدارهای هفته نهم، تیم نساجی مییزبان تیم صدر نشین برق شیراز بود.

طرفداران نساجی این فصل با ورود نادر دست نشان و پولی که مدیر عامل جوان این تیم، مهدی پرهام، خرج کرد انتظار نتایج بهتری داشتند اما آنها همچنان تیمی هستند که تنها در خانه و به لطف هواداران متعصب و پرشورشان، به پیروزی می رسند اما وقتی قرار باشد آنها در خانه هم شکست بخورند، این مسئله دیگر برای طرفداران قلبل تحمل نیست.

تیم برق 1-0 پیش افتاده بود که یک صحنه مشکوک در داخل محوطه جریمه این تیم، طرفداران نساجی را به گمان پنالتی نیم خیز کرد اما داور دستور به ادامه بازی داد. همین مسئله کافی بود تا طرفداران نساجی تا انتهای بازی داور را مورد لطف قرار دهند و هر چه در دسترس شان بود را به سمت زمین پرتاب کنند.

نادر دست نشان هم که در حاشیه سازی ید طولایی دارد، تا می توانست از این مسئله بهره برد. یک بار سعی کرد تیمش را از زمین بیرون بکشد و در پایان بازی نیز همه تقصیرها را به گردن داور انداخت. اما اتفاق مهم بعد از سوت پایان بازی رخ داد.

بازیکنان دو تیم به جای دست دادن در انتهای مسابقه با هم درگیر شدند و داور قصد جدا کردن آنها را داشت که یکی از تماشاگران از روی فنس های کنار زمین بالا رفت و به داخل زمین مسابقه آمد. او دوان دوان خود را به داور رساند و با مشت و لگد به جان داور افتاد. داور بنده خدا که دید کسی به کمکش نمی آید، ترجیح داد فرار کند اما طرف ول کن نبود. دوباره خودش را به داور رساند و باز هم او را زیر مشت و لگد گرفت تا اینکه نیروهای انتظامی و مسئولان ورزشگاه از راه رسیدند و او را نجات دادند.

داور بیچاره بعد از 90 دقیقه فحش خوردن، با اعصابی خراب و بدنی کوفته به خانه برگشت اما مطمئنا مسئولان نساجی در مصاحبه های شان، از طرفداران پرشور و متعصب شان که بهترین طرفداران دنیا هستند و همشیه فقط تیم خودشان را تشویق می کنند، تشکر خواهند کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید