نمایش پست تنها
قدیمی 10-07-2009
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض اطلاعات بیماریها(علل بیماری- علائم بیماری_ درمان بیماری)

رویش موهای زاید در صورت

علت بیماری : مو از زواید روغنی است که طبیعت این زواید را به زیر پوست میراند که از مسامات پوست خارج شود و به علت سردی منجمد میگردد و در اول سفید رنگ است و به تدریج در اثر حرارت هوا و مکملات دیگر سیاه میشود، حال اگر سوراخهای پوست به علت زیادی رطوبت بسته شده باشند مو بیرون نمی آید مانند صورت بچه ها،خواجه ها و زنان و اگر مسامات پوست قدری گشاد باشد زواید خون به صورت بخار خارج میشود و منعقد نمیگردد، اما اگر مسامات معتدل باشد زواید خون به صورت مو و فتیله وار خارج میشود؛حال اگر طبیعت زنها میل به حرارت و گرمی نماید چه از طریق تغذیه و یا از طریق ادویه به خصوص که غذا و دواها حاوی اجزای شیمیایی باشند مانند : مرغهایی که توسط هورمون رشد میکنند یا
غذاهایی که با بعضی روغنهای غیر طبیعی چرب میشوند در این صورت در این صورت طبیعت زواید خون آنها را به صورت مو در چهره آنها دفع میکند به خصوص که صورت و قسمتهای بالای بدن از حرارت ویژه ای برخوردار باشند

علائم بیماری : بوجود آمدن موهای درشت و زاید در صورت
توضیحات : در این بیماری ممکن است موهای صورت بیشتر هم بشوند

نام دارو : محلول موهای زاید صورت (محلول مزیل الشعر)
خواص دارو : درمان قطعی رویش موهای زاید صورت در خانمها. نحوه عملکرد این دارو به این صورت است که به محل رویش موها نفوذ کرده و با از بین بردن ریشه انها مانع از رویش مجدد آنها میشود

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید