نمایش پست تنها
قدیمی 01-03-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید ستاره ها و مدلهای هالیوود و سینما و مجلات مدروز دنیا، بدون آرایش (از دست ندید!!)

سلام و عرض ادب خدمت همه
میخوایم امروز با هم یه تاپیک تاسیس کنیم توپ!!!!

حتما شما هم ماننند من بارها و بارها در اینترنت و ماهواره و تی وی و فیلم و مجله و پوستر و هزارتا مدل تصویر ثابت و متحرک دیگه این زیبارویان و پری پیکران و فرشته صورتان را دیده اید و ای.... اگه مثل من یک فروند گل پسر هم بودید یه باغت آباد انگوری نثارشون کردین:D
حالا ببینیم زیر اینهمه رنگ و گل و بتونه و لعاب و گریم و فوم و ریمل و ماتیک و رژ و چندین جور مواد افزودنی مجاز و غیر مجاز دیگه... اصل چهره چه جوریاست
فقط اگه میخواین شماهم همکاری کنین یه قانون کوچیک داره
ا

جدا دیدن پاریس هیلتون همینجوری هم کفاره دادن شدید لازم داره چه برسه با اون قیافه متکبر و نکبت بدون آرایش و پیرایش بالایی[IMG]****************************/65.gif[/IMG]
من نمیدونم چرا... ولی جان خودم مادرزادی این زنیکه رو می بینم کهیر میزنم[IMG]****************************/65.gif[/IMG]
یکی اینو یکی اون ماریا کری رو که عین فش فش مار پیتون آواز میخونه و زور میزنه خواننده بشه.[IMG]****************************/65.gif[/IMG]
[IMG]****************************/106.gif[/IMG] [IMG]****************************/106.gif[/IMG]

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 05-19-2010 در ساعت 10:47 AM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید