نمایش پست تنها
قدیمی 09-23-2009
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

توضیح خلاصه ای هم خود من بدم تا از ابهام در بیایین....

ما 2 جور تبلیغ در زمینه گوگل داریم یکی Google AdSense که شما تبلیغات گوگل رو در سایت خودتون میذارین وکسب درامد میکنین بر اساس کلیک هایی که روی تبلیغات میشه
(که واسه ایران یه خورده سخته هم شاید کلیکهای ایرانی برای سایتهای خارجی رو به حساب نیارن هم وصول پولش )

یکی هم گوگل ادوردز که توی سایتهای فارسی ادواردز هم نوشته و غلطه !
google adwords
که شما به گوگل میگی من 100 دلار اعتبار میذارم کنار برات
برای این چند کلمه و عبارت هر وقت کاربری جستجو کرد ما رو به صورت ویژه و جداگانه نشون بده ...

منتهی خب معلومه که همزمان با تو شاید 10 نفر دیگه هم برای اون واژه ها تبلیغ داده باشن...
شما بعد از اینکه اکانتت رو در گوگل ساختی تعیین میکنی که من برای هر کلیک که روی تبلیغاتم بشه حاضرم مثلا 1 دلار پرداخت کنم یکی دیگه شاید بگه 5 سنت پرداخت میکنم
خب طبیعیه که شما در موقعیت بهتری نمایش داده خواهی شد ....
تمام این تنظیمات دست خودتونه که برای چه زبان ها و کشورهایی تبلیغاتت نمایش داده بشه یا نشه
مثلا اگه شما توی تهران رستوران دارین و پیتزا انلاین سفارش میگیرین نه تنها جستجو و کلیکهای امریکا به دردتون نمیخوره حتی سرچهایی که در اصفهان هم میشه به کارتون نمیاد....
اینها فقط قسمتی از کارهای فنی و تخصصی هست که باید براتون انجام بدن
تبلیغات شما به خاطر نمایشش چیزی ازش کسر نمیشه فقط به ازای کلیک از اون کسرمیشه که از این بابت به نفع مشتریه
ولاا من حاضر بودم فقط برای نمایششم پول بدم ! چون به هر حال اعتباریست در گوگل اگهی زدن....
100 دلاری که شما بدین تمام نمیشه تا وقتی که به اندازه 100 دلار روی تبلیغات شما کلیک بشه ....
مساله دیگه ای که هست
پرداخت های انلاین و الکترونیکه که باید انجام بشه و معمولا در ایران کاربران معمولی ویزاکارت و اصولا کریدیت کارت ندارند...
و باید از سایتهایی که در نت در ایران فعال هستند در این زمینه کمک گرفت که اینم مصیبت خودش رو داره ایتقدر اعداد وارقام و قیمتهای مختلف توی نت میبینی که ادم اگه کمی حرفه ای نباشه احتمالا کلاه خوبی سرش میره !

کریدیت کارتهای غیر قانونی دلارهای تقلبی و کنسل شدن پیمنت و خرید شما حتی بعد از 1 ماه !
نتیجه اخرشه ! احتمالا برخورد خواهید کرد با دلارهای ارزان توی نت
مثلا بعضی شرکت ها در حالی که قیمت دلار باید چیزی حدود 1000 باشه برای شما ! فقط برای شما به مناسبت تولد لویی هشتصدم 800 تومان میگیرن !

خب در کنار قیمت دلار کارمزدی هم برای خودشون در نظر میگیرن که من از 5 دلار تا 30 دلار دیده ام اونیکه 5 دلار میزنه دلارشو گرونتر از اونی که 30 دلار برای کارمزد طلب میکنه میزنه...
خلاصه دنیای جالبی دارند این صرافی ها
من تا یه جای معتبر رو پیدا کردم که کارای خودم و سایت رو انجام بده بهش اطمینان داشت واقعا شاید 1 ماه توی نت جستجو میکردم.....

اگر کسی مشاوره ای چیزی خواست با من تماس بگیره چون میدونم وقتی ادم هاستش اکانتش داره تمام میشه و 2-3 روز مونده سایتش داغون بشه چقدر محتاج کمکه !...

در صورت نیاز با من تماس بگیرید

تماس با ما

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید