نمایش پست تنها
قدیمی 11-09-2008
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow تاپیک مناسبتهای مختلف (تبریک، تسلیت، تهنیت، بزرگداشت، یادآوری و اعلان ایام)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط عاشق نمایش پست ها
سلام دوستان

عروسی خودمه ......... پس خودم به خودم تبریک میگم :D
بذارید به حساب خوشحالی بیش از حد بنده

خدایا
در سایه رحمتت همه عاشقان را به هم برسان و خوشبختی واقعی را به همه بچشان و در کنار آنها من و همسر عزیزم را نیز مورد لطف و مرحمت قرار ده و آرامش را بر زندگیمان همیشه حاکم فرما
آمین
یا رب العالمین
سلام و عرض ادب
اول با عرض پوزش به خاطر غیبت صغری خودم همین اول این اتفاق خجسته رو به شما تبریک و تهنیت عرض می کنم و برای شما و همسرتان از صمیم قلب آرزوی زندگی پر از دلارامی و ستایشگری و معصومیت واقعی وجودی و امیری در نهایت خواستن و ماندن در پناه عشقی ماندگار و طولانی از درگاه وحدانی و ربانی آن تیره گشای شبهای ظلمانی خواستارم.
خوشبختی شما در پناه یک زندگی فاقد ناراستی و سرشار از حقیقت گویی و صداقت واقعی، آرزوی حقیقی و صمیمی و واقعی من هست ولاغیر و ای کاش که اثباتش به راحتی گفتارش بود.

"اسرار عشق حق"

با معرفت تر از تو
یک آشنا ندیدم
در ماتم عزیزان
جز تو خدا ندیدم

دانی چگونه من را
در خود کنی شناور
ای آفتاب هستی
بی تو صفا ندیدم

بی معرفت که باید
از تو شود گریزان
با معرفت تو گویی
جز آشنا ندیدم

جز معرفت چه باشد
اسرار عشق الله
ای تابناک گیتی
جز تو خدا ندیدم

فی البداهه بود و تقدیم به همه عاشقان راستین و حقیقی ه عشقشان را نه در پس پرده مات و نهانخانه های تنگ و تاریک... که چون خورشیدی عالم افروز بر اوج بلندای گیتی... عیان می دارند.

اما اصل کاری:

ای راهب کلیسا
کمتر بزن به ناقوس

خاموش کن صدا را
نقاره می زند توس

آیا مسیح ایران

کم داده مرده را جان
؟

بردار جان خود را
با ما بیا به پابوس

آنجا که خادمانش
از روی زائرانش

گرد سفر بگیرند

با بال ناز طاووس

میلاد ثامن الحجج هشتمین امام معصوم آل محمد حضرت ختمی مرتبت رسول الله (ص) حضرت علی بن موسی الرضا را خدمت همه دوستان و عزیزان تبریک و تهنیت عرض میکنم

ارادتمند ... امیر عباس... بچه تهرانپارس!!

ویرایش توسط امیر عباس انصاری : 11-09-2008 در ساعت 03:24 AM دلیل: غلط املایی زیاد (جدا از من بعیده غلط املایی اونم سه تا!!)
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید