نمایش پست تنها
قدیمی 11-17-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض حاجيلو : هيچ مشكلي با مرفاوي ندارم

تهران IranSport.Net - سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت : اگر صمد مرفاوي مربي تيم فوتبال استقلال تهران درباره من صحبتي كرده، عقيده‌اش را اظهار داشته‌است و من هيچ مشكلي با او ندارم.

به گزارش سايت باشگاه استقلال ، اصغر حاجيلو افزود : من به عقيده مرفاوي احترام مي‌گذارم و در اين‌باره اظهارنظري نخواهم كرد.

وي گفت: آنهايي كه با من زندگي كرده‌اند بايد درباره اين تهمت‌ها قضاوت كنند.

وي درباره زمان بازگشت مرفاوي تصريح كرد: در جريان رفتن مرفاوي نبوده‌ام و بازگشت او نيز به من ارتباطي پيدا نمي‌كند، البته مشكلي هم با وي ندارم.

حاجيلو در مورد بازي روز پنجشنبه تيم استقلال برابر مقاومت سپاسي تصريح كرد: ديدار سختي پيش رو داريم همان قدر كه مقاومت برابرپرسپوليس و استقلال انگيزه دارد ما هم برابر اين حريف انگيزه داريم.

سرپرست تيم فوتبال استقلال در خصوص دلايل حضور "عمر چادري" بازيكن توگويي در تمرين استقلال گفت : طبق قانون ليگ هيچ بازيكني را نمي‌توانيم از فهرست استقلال خارج كنيم، مگر اينكه به بيماري صعب العلاج دچار شود و تا آخر عمرش قادر به بازي نباشد.

وي‌افزود:فهرست استقلال باجذب بيژن كوشكي تكميل شده‌است و ديگر نمي‌توانيم بازيكني را استخدام كنيم. اين بازيكن توگويي را براي فصل آينده مد نظر داريم.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید