نمایش پست تنها
قدیمی 02-27-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض 60000 بطری+ناز نوازش حیوون+تبلیغات جالب+عکسالعمل شگفت انگیز+مجسمه سازی+راز بقا !+مالزی شهر فرنگ +بهترین ایستگاه اتوبوس+تک تیر انداز+ابتکار از

این کلیپ رو نمیدونم چرا میزارم شاید به خاطر این که حس خوبی بهم میده .این که 60000 تا در بطری نوشابه رو بچسبونی رو دیوار !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 50.82mb

حیوونها ناز و نوازش رو خیلی دوست دارند ، این کلیپ برای افراد عاشق طبیعت و حیوانات مختلف گذاشتم .

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 5.42mb

تبلیغات فوق العاده باحال nivea ، شما تحت تعقیب هستید فکرشو بکن !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 22.89mb

این یکی کلیپ در مورد قدرت شگفت انگیز انسان برای عکس العمل هنگام خطر هست این کلیپ از اوناست ، داستانش رو خیلی ساده بخوام بگم این ناوهای هواپیما بر ارتش ایالات متحده هر از چند گاهی دچار حادثه میشن ، مثلاً سقوط هواپیما ها هنگام فرود از روی ناو داخل آب ، یک مکانیزمی که روی ناوها تعبیه شده برای فرود هواپیما بدین شکل هست که هواپیما بعد از این که روی زمین مستقر شد به وسیل کابلی نیروی پیش برنده اش مهار میشه ، گاهی اوقات پیش میاد که کابل قدرت مهار هواپیما رو نداره و پاره میشه و خدا به داد کسی برسه که در مسیر برگشت کابل قرار بگیره ، یه جوری مثل کش رزین هایی که تو بچگی درست میکردیم . حالا تو این کلیپ هواپیما دچار سانحه میشه کابل پاره میشه و به هر کی که سر راهش هست صدمه میزنه غیر از یک نفر ، که با لباس زرد تو کلیپ مشخص شده ، که هنگام عبور کابل دو بار از روی کابل میپره که با توجه به سرعت کابل تقریباً یک کار غیر ممکن رو انجام میده !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 4.21mb

مجسمه سازی ، طراحی چهره هر چی که دوست دارین اسمشو بزارین به نظرم جالب هست و تماشاش کنید ( نه شوخی کردم خودم یکم حوصلم از تماشاش سر رفت ولی مردد بودم پاکش کنم ، نکنم ، چیکار کنم >: ؟ ) حالا گذاشتم کلیپ رو دیگه دوست داشتین دانلود کنین دوست نداشتین هم که خوب دوست نداشتین دیگه !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 78.32mb

این ویدیو داستانش جالب هست و باید ببینید ، یارو میره تو جنگل های پرو تو یه جایی دوربین میزاره و میره پی کارش این دوربین به صورت شبانه روزی فیلم میگیره هر چند از گاهی س میزنه فیلما رو عوض میکنه و باتری دوربین رو هم خوب عوض میکنه
ولی نکته جالبش این هست که تو یه صحنه شب که رفته بود باتری دوربین رو عوض کنه وقتی عوض کرد از جلو دوربین رفت دو دقیقه بعدش یه یوزپلنگ خیلی بزرگ از همون محل عبور کرد طرف یعنی 2 دقیقه دیگه دیر میکرد قرمه قرمه شده بود !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 33.25mb

شهر زیبای مالزی ، ظاهراً سهم ما از شناخت مالزی همون گزارش واحد مرکزی خبر هست ! با اون کیفیت واقعاً HD !ببینید چی هست مالزی کیف کنید بیخود نیست همه برای تحصیل میرن اونجا چیزی کم از شهر های اروپایی نداره که شاید بهتر از اونها هم باشه !

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 59.15mb

یک ایده بسیار جالب ! دیدید اگر گوشیتون همراه اول باشه از این اس ام اس ها میاد شما برنده شدید و از این داستانا بعد میگه این عدد رو به فلان شماره بفرستید ، بعد فقط پول اس ام اس ازتون میره این ایده های ضایع اپراتور های ضایع ما ، اونجا رنگ دیگه ای به خودش میگیره یک گروه هایی هستند اونجا بهشون میگن community این گروه ها خودجوش هستند و اکثراً برای طبیعت و تفریح و سرگرمی و دفاع از حیوانات این داستان ها هستند ، اما این گروهی که هست ، کارش سورپریز کردن ملت هست ! چطور؟ خیلی ساده تو محل های توقف اتوبوس یک سری اعلامیه میزارن روی شیشه
مثلاً میگه آیا عجله دارید دارید با موبایل خود به این سایت بروید یا به این شماره اس ام اس بزنید بعد طرف اس ام اس میزنه میبینه یه فراری مفت و مجانی اومده دنبالش ، یکی دیگه اس ام اس میزنه با فرقون میرسوننش ! خلاصه چیز جالبی هست

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 14.22mb

دوست دارم خیلی برای این کلیپ صحبت کنم ، یک کلاه مخصوصی هست که ارتش آمریکا فکر کنم نیروی دریایی هست نمیدونم ، خلاصه به بهترین اعضای خودش میده خودشون میگن به این اعضاء elite افراد برجسته بهترین هایی که ارتش ایلات متحده میتونه داشته باشه ، این پیرمرد یکی از بهترین ها از تاریخ جنگ جهانی دوم در ارتش آمریکا هست که بهش این کلاه رو دارند به عنوان هدیه بهش یک تفنگ تک تیر انداز مدل قدیمی تازه شاخت اهداء کردند ، وقتی تفنگ رو میبینه گریش میگیره
مثل رابطه یک نوازنده با سازش ، یا نویسنده با قلمش ، یا نقاش با بوم انگار دنیا رو بهش دادند ، من خیلی از این صحنه خوشم اومد عکسی هم که میزارم از همین صحنه هست
خلاصه حتی برای این ثابت هم کنن که چرا طرف لایق این جایزه هست دوباره میارنش تا با همون تفنگ قدیمی تیر اندازی کنه و .....

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 111.33mb

روش جدیدی که ژاپنی ها ابداع کردند ، دیدید این ساختمون ها رو میخوان تخریب کنن ، مثلاً 6 ماه روش کار میکنن تا بمب گذاری کنن و در نهایت ساختمون با یک انفجار منهدم میشه ؟ خوب این روش تو ژاپن کاربرد نداره چون ساختمون ها به شدت به هم فشرده هستن و نمیتونین ساختمون ها رو همینطوری منفجر کنین چون به ساختمون های بقلی صدمه وارد میشه ! خوب هر مشکلی راه حلی داره و ژاپنی ها راه حل جدیدی برای حل این مشکل پیدا کردند .

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 32.34mb

و در نهایت آخرین کلیپی که میخوام ازش صحبت کنم مداد سه بعدی هست ، الان جو گیر شدین وای چه چیز جالبی هست این چسب صنعتی رو دیدین خشابی هستن ، اینها یک پلاستیک تولید کردن و حالا از مکانیزم مولدینگ استفاده کردن و اینا خلاصه به قول خودشون یه مداد ساختن اسمش رو هم گذاشتن مداد سه بعدی حالا شما برید تماشا کنید جالب هست ، به نظر شما واقعاً میشه اسمش رو مداد سه بعدی گذاشت > ؟

دانلود از اینجا

حجم کلیپ : 19.26mb

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 02-27-2013 در ساعت 05:13 AM
2 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید