نمایش پست تنها
قدیمی 04-19-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض معاون استاندار كرمانشاه: دانش آموخته گان كشاورزی تسهیلات دریافت می كنند

معاون استاندار كرمانشاه:

دانش آموخته گان كشاورزی تسهیلات دریافت می كنند

كرمانشاه - معاون برنامه ریزی استانداری كرمانشاه از پرداخت تسهیلات بانكی به دانش آموخته گان كشاورزی خبر داد.

به گزارش ایرنا، عبدالمجید واحدی در نشستی كه با مدیران جهاد كشاورزی شهرستانها و اعضای شركت های خدمات مشاوره ای داشت، اظهار داشت: جهاد كشاورزی استان هیچ گونه محدودیتی برای پرداخت تسهیلات و منابع مالی به دانش آموخته گان كشاورزی ندارد و آمادگی این را دارد كه مزایای چشمگیری را در اختیار این افراد متخصص قرار دهد.

وی با اشاره به اینكه فرصت مناسبی در زمینه اشتغالزایی برای استان ایجاد شده است، اضافه كرد: طرح توسعه كشاورزی استان با برنامه ریزیهای مجدانه مسوولین استان قطعا خواهد توانست با ایجاد سامانه مربوط به تشكیل تعاونیهای هفت نفره فرصت خوبی را در اختیار دانش آموختگان جویای كار قرار دهد.

وی گفت: در راستای تقویت و توسعه طرح كشاورزی استان توانسته ایم با دو هدف افزایش تولید و ایجاد اشتغالزایی از كمكهای دانش آموخته گان بخش كشاورزی و سایر علوم مرتبط دعوت بعمل آوریم و توسعه بیش از پیش رشد كشاورزی استان را ارتقاء ببخشیم.

در پایان این نشست مسوولین ذیربط به ارایه راهكارها و پیشنهادات مرتبط در راستای طرح توسعه كشاورزی استان پرداختند.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید