نمایش پست تنها
قدیمی 04-18-2012
امیر عباس انصاری آواتار ها
امیر عباس انصاری امیر عباس انصاری آنلاین نیست.
مسئول ارشد سایت ناظر و مدیر بخش موبایل

سپاسها: : 8,720

6,357 سپاس در 1,362 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow

دوستان و عزیزان سلام و درود فراوان خدمت تک تک شما

نقل قول:
نوشته اصلی توسط علی. نمایش پست ها
سلام
بدنبال دانلود موسیقی اصیل کردی بودم که سراز اینجا درآوردم وقتی وارد سایت شدم هر قسمتی را که ملاحظه کردم واقعا بی نظیر بود .
اخلاق و شرافت انسانی بسیار خوب تمام اعضا اعم از خانم های محترمه و آقایان محترم و همچنینی از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان ، بخاطر تعصب کردی هم یکی از دلایلش بود.

به این محفل خیلی خوش آمدین دوست عزیز
و امیدوارم شما و باقی عزیزان فضای و لحظات واقعا پربار و ارزشمنذی رو در این جمع و در این فروم تجربه کنید
از نگاه زیبا و محبت فراوان موجود در نوشتارتون به شخصه متشکرم و مطمئنم باقی عزیزان هم حس قدردانی زیادی نسبت به شما و این نگاه دوستانه و صمیمانه خواهند داشت

خیلی ممنونم که صحبت از اخلاق و شرافت انسانی کردین و به این نکته بی نهایت مهم اشاره کردین
انشاءلله که همه ما... یعنی همه بچه ها و کاربران این فروم توانسته باشیم به این درجه برسیم که از دید یک فرد نظاره گر بر رفتار و گفتار و نوشتار و عملکرد ما در این مجموعه رعایت ادب و فرهنگ و شان و شخصیت صورت پذیرفته باشه و اصل اول تشکیل هر جامعه انسانی اعم از جامعه واقعی در دنیای واقعی یا جامعه ای مجازی در دنیای مجازی غیر از این هم نیست
و فقط رعایت ادب و شان و شخصیت انسانی و تولید فرهنگ هست که باعث ساخت جوامع سالم و مفید فایده میشه
خداوند رو شاکرم که چنین لطفی در حق همه ما ایرانیها و به خصوص بچه های این فروم داشته و داره
الهی شکر

دوستان موفق باشیم انشاءلله
تک تک نظریات رو خوندم و مطمئن باشید برای ما خیلی مهمه و بی نهایت نکات لازم به ما یاد میده
تمام نظریات درج شده برای همه ارشدها و تیم مدیریتی این فروم ارزشمنده
مطمئنا ما به دیدگاه و قضاوت شما عزیزان خیلی احتیاج داریم تا بتوانیم موفقیت را معنا کنیم

موفق باشیم
امیر
13 کاربر زیر از امیر عباس انصاری سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید