نمایش پست تنها
قدیمی 02-08-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض علت مرگ گرفتار شدگان در بهمن صدمات وارده ناشی از ریزش بهمن اعلام شد

علت مرگ گرفتار شدگان در بهمن صدمات وارده ناشی از ریزش بهمن اعلام شد

همدان - مدیر كل پزشكی قانونی همدان علت مرگ چهار تن از گرفتار شدگان در سقوط بهمن را صدمات وارده ناشی از ریزش بهمن اعلام كرد.

دكتر'علی احسان صالح' روز سه شنبه با ذكر اینكه در حادثه سقوط بهمن كه روز جمعه 14 بهمن در پیست اسكی تاریك دره اتفاق افتاد، چهار نفر به دره سقوط كرده و در توده عظیم بهمن گرفتار شدند افزود: اجساد دو تن از گرفتار شدگان در بهمن كشف و تحویل پزشكی قانونی این استان شد.

وی اضافه كرد: 'سمیه قهرمانی' 27 ساله و 'علی اكبر سموات' 30 ساله قربانیان این حادثه دلخراش بودند كه توسط تیم مدیریت بحران مستقر در محل حادثه به این اداره كل منتقل شدند.

وی همچنین درخصوص حادثه كه پنج شنبه 13 بهمن برای كوهنوردان اسدآبادی در راه فتح قله ای در ضلع شرقی اسد آباد اتفاق افتاد، گفت: به دنبال فتح كوه شش هزار و 571 متری توسط 200 كوهنورد ایرانی و خارجی، به علت سقوط بهمن دو تن از فعالان و ورزشكاران حوزه كوهنوردی و اسكی استان كشته شدند.

صالح اضافه كرد: براساس گزارشات اعلامی این افراد در نزدیكی قله با ریزش بهمن مواجه و حدود 700 متر به پایین پرتاب شده اند كه در نهایت بر اثر صدمات وارده ناشی از سقوط بهمن جان خود را از دست دادند.

وی گفت: این دو كوهنورد با نام‌های سعید فریدونی 36 ساله و محمد رضا مطلبی 20 ساله بعد از كشف شدن در اسد آباد تحت معاینات لازم پزشكی قانونی قرار گرفتند.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
کاربران زیر از رزیتا به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید