نمایش پست تنها
قدیمی 02-06-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تلاش برای یافتن اجساد قربانیان حادثه بهمن ادامه دارد

فرماندار همدان:

تلاش برای یافتن اجساد قربانیان حادثه بهمن ادامه دارد

همدان- فرماندار همدان گفت: با همكاری دستگاه های مرتبط تمام امكانات لازم برای یافتن اجساد قربانیان حادثه بهمن در منطقه تاریك دره فراهم است و تلاش امداد گران تا نتیجه لازم ادامه دارد .

'حسن قهرمانی مطلق' روز دوشنبه در جلسه ستاد بحران شهرستان همدان برای بررسی حادثه تاریك دره افزود: تمامی ارگان های مرتبط با این حادثه همكاری مناسبی در امدادرسانی از همان ساعت های اولیه حادثه به عمل اورده اند داشته اند.

وی بیان داشت: هم اكنون گروه های مختلف امدادرسانی روزانه 12 ساعت به جستجوی مفقودشدگان این حادثه هستند.

قهرمانی مطلق با قدردانی از حضور فعال فدراسیون اسكی كشور و كوهنوردان زبده در امدادرسانی پیست اسكی تاریك دره گفت: حضور افراد كارشناس در این حادثه ضروری بود و امیدواریم به زودی به نتیجه برسیم.

وی از نیروی انتظامی و اداره راهور همدان خواست تا ضمن جلوگیری از تردد خودروها به محور گنجنامه به پیست تاریك دره؛ شرایط را برای امدادرسانان هموار سازند.

فرماندار همدان یادآور شد: هم چنین تمامی دستگاه های اجرایی این شهرستان موظف به در اختیار گذاشتن نیروهای متخصص خود در زمینه امدادرسانی در پیست تاریك دره هستند.

وی تاكید كرد: مسوولان امدادرسان حاضر در پیست تاریك دره نیز در صورت لزوم تجهیزات درخواستی خود را اعلام كنند.

قهرمانی مطلق ضمن قدردانی از سپاه و اداره میراث فرهنگی همدان در اعلام آمادگی جهت اعزام نیرو گفت: نیروهای پیشنهادی در صورت نیاز به محل اعزام خواهند شد.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
کاربران زیر از رزیتا به خاطر پست مفیدش تشکر کرده اند :
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید