نمایش پست تنها
قدیمی 02-05-2012
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض امیدوار به یافتن مفقودشدگان سقوط بهمن در پیست تاریك دره هستیم

رییس هیات اسكی همدان:

امیدوار به یافتن مفقودشدگان سقوط بهمن در پیست تاریك دره هستیم

همدان- رییس هیات اسكی همدان گفت: امیدوار به یافتن مفقودشدگان سقوط بهمن در پیست اسكی تاریك دره این شهر هستیم.

'یوسف آزادیان' روز یكشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: گروه های امدادی مستقر در منطقه فقط به دنبال یافتن مفقودشدگان هستند و امیدواریم كه به زودی آنها را پیدا كنیم.

وی بیان داشت: زنده ماندن یا فوت این سانحه دیدگان فقط به خواست پروردگار الهی بستگی دارد و امیدواریم با پیدا كردن آنها معجزه ای روی دهد.

آزادیان كه فرزندش یكی از مفقودشدگان ریزش بهمن در پیست تاریك دره است، گفت: بارها بوسیله خودروی برف كوب به ارتفاعات پیست رفته ام و حادثه ای به دنبال نداشته و نمی دانم چطور شد كه فرزندم و دیگر افراد دچار این سانحه شدند.

وی با ابراز تاسف نسبت به بروز این حادثه تلخ گفت: فقط امیدوار به یافتن آنها هستیم و تمامی امدادگران به صورت شبانه روز تلاش می كنند.

رییس هیات اسكی همدان با قدردانی از زحمات تمامی امدادگران حاضر در پیست اسكی تاریك دره گفت: اقدام انسان دوستانه آنها باعث امیدواری خانواده سانحه دیدگان شده است.

'فواد آزادیان' فرزند 'یوسف آزادیان' رییس هیات اسكی استان همدان،'اكبر سماوات' راننده خودروی 'پیست كوب' و یك زوج اسكی باز در این حادثه زیر برف های انباشته شده در تاریك دره مفقود شده اند.

هم اكنون گروه های امدادی فدراسیون اسكی، كوهنوردی، اداره كل ورزش و جوانان همدان، جمعیت هلال احمر و آتش نشانی در این منطقه حضور دارند.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید