نمایش پست تنها
قدیمی 11-06-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Exclamation قلعه نويى : در تيم ملى با من بازى شد

تهران IranSport.Net - امير قلعه گفت: كلاس هاى بسيار ارزشمندى است و فوايد بسيارى دارد، چرا كه سبب مى شود اطلاعات مربيان طبقه بندى شود، همچنين بين مربيان تبادل اطلاعات صورت مى گيرد و نكات فنى روز دنيا به مربيان منتقل مى شود. هفته گذشته دوره بدنسازى را با مدرس دانماركى پشت سر گذاشتيم كه با وجود سن كمش نكات خوبى را آموزش داد و در دوره فعلى نيز تحت نظر «روته مولر» هستيم. من در آخرين نشست يوفا در فنلاند با مولر ملاقات داشتم. او مربى و مدرس بسيار بزرگى است. وى ادامه داد: حضور در اين كلاس ها بسيار مهم است. ما در هزاره ارتباطات قرار داريم و فوتبال به دليل جذابيت و درآمدش سرعت پيشرفتش بيشتر از پزشكى است. قلعه نويى زمانى كه از وى در مورد مذاكراتش با باشگاه استقلال سؤال شد، گفت: در حال حاضر تمام ذهنم معطوف به كلاس هاى مربيگرى است و تا پايان اين كلاس ها با هيچ باشگاهى مذاكره نخواهم كرد.
در حال حاضر نيز هيچ پيشنهادى به من نشده است و قرار نيست به تيم خاصى بروم. اين روزها بر سر نخواستن قلعه نويى دعواست. تا زمان پايان كلاس هاى مربيگرى هر گونه بحثى در مورد حضور من در استقلال يا باشگاه ديگرى منتفى است. چرا كه من تصميم گيرى در مورد آينده كارى ام را به پس از خاتمه اين دوره موكول كرده ام. سرمربى پيشين استقلال تهران همچنين از صحبت كردن در مورد وضعيت فنى اين تيم خوددارى كرد و گفت: چندين ماه است كه در مورد استقلال صحبتى نكرده ام، با اين حال هزاران اتهام به من زده اند كه من اين بدگويان را به خدا واگذار مى كنم و حداقل ترجيح مى دهم تا در مورد استقلال وارد بحث فنى نشوم. قلعه نويى كه به نظر مى رسد كارش در تيم ملى ايران نيز پايان يافته است، در اين مورد نيز گلايه هايى دارد و مى گويد: تصور مى كنم به كادر فنى ايرانى تيم ملى كم لطفى شد. زمان بسيارى از آن موقع نمى گذرد كه «بلاژويچ» با امكاناتى بسيار بهتر از ما و همچنين توان انگيزشى بالاتر بازيكنانش از بحرين ۳ گل دريافت كرد و پس از او نيز «برانكو» نتوانست تيم ملى را در جام جهانى به مقصود برساند. در آن شرايط و زمانى كه تيم ملى بدترين وضعيت را داشت من به همراه همكاران ايرانى ام تيم ملى را تحويل گرفتيم و تا پايان كارمان به غيراز بازى مقابل مكزيك در هيچ ديدار رسمى تيم ايران شكست نخورد. ما در جام ملت هاى آسيا نيز بى شكست مانديم و مقابل كره نيز تنها با يك پنالتى مغلوب شديم. آيا يك ضربه پنالتى محك مناسبى براى موفقيت يا شكست كادر فنى بود؟
وى ادامه داد: تصور مى كنم كارشناسان بايد وضعيت تيم ملى را از زمانى كه تحويل كادر فنى ايرانى شد تا زمان بازى با كره جنوبى در جام ملت هاى آسيا مورد بررسى منصفانه قرار دهند. تيم ما توانست در عرض ۴ روز و طى مسافتى نزديك به ۲۰ هزار كيلومتر امتيازات لازم را به دست آورد و به جام ملت ها برود. معتقدم كارنامه اين تيم بسيار موفق بوده است.قلعه نويى افزود: تصور مى كنم ما در جناح بندى هاى فوتبال گرفتار شديم و در ميان بازى هاى بسيارى كه وجود دارد با ما نيز بازى شد. با اين حال به خاطر ايران و مردم ايران و كمك به شكل گيرى فوتبال به تيم ملى آمدم و اكنون نيز از اين تيم خواهم رفت. در هر صورت مهم تيم ملى ايران است و امثال امير قلعه نويى ها مى آيند و مى روند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید