نمایش پست تنها
قدیمی 12-09-2011
مهرگان آواتار ها
مهرگان مهرگان آنلاین نیست.
مدیر تالار انگلیسی

سپاسها: : 3,750

4,670 سپاس در 1,282 نوشته ایشان در یکماه اخیر
مهرگان به Yahoo ارسال پیام
Smile

شکوف ه خانوم من برا اینکه دستم بیاد که اینجا تا چه حدی میتونیم بگیم و اسم این لوازم رو ببریم و اینا تقریبا از اول تا آخر رو خوندم، دیدم مثلا یه جا کیانا خانوم هم گفتن فردا نیان بگن مشکل دارین و اینا
چیزای جالبی هم دیدم:

نقل قول:
نوشته اصلی توسط دانه کولانه نمایش پست ها
بنده از یوگرت استفاده میکنم ازشم راضیم یه خورده بوش نامطبوعه اما خب به هر حال به نسبت قیمتش خیلی چیز خوبیه
هم برای دست هم برای صورت
برخلاف اونی که شکوفه خانم گفت روز و شب هم نداره هر وقت نان و ماست میخورم ماستش اضافه میاد یا میرزه روی دستم یه ذره ش میمالمش به صورت و دستهام تا امروزم ازش راضی بودم
همه جا هم پیدا میشه نمایندگی خاصی نمیخواد از سوپری سر کوچه-تون هم میتونین خرید کنین

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MosiGolpa نمایش پست ها
مام صابونی خوب نیس و دورانش گذشت.

ادکلن باس جدیدش خوبه 50 تومنه ولی خودم 10 ساله فقط ورسوز مصرف میکنم وبوی محشری داره و ماندگاریش هم خوبه و بوی خنکی داره،
درمورد مام صابونی موافقم، بسیار. مغازه داره برا اینکه پول به جیب بزنه بد جوری ازش تعریف کرد و خریدیم و هیچی به هیچی! واقعا !
اون باس مردونه ش خیلی خوشبوه، ولی ادکلن مردونه، فکر کنم دانهیل خیلی عالیه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shokofe77 نمایش پست ها
من خودم تا به حال از نیترو استفاده نکردم
ولی مهرگان جان بیا و از مشخصاتش برامون بگو ببینیم اگه خوبه استفاده کنیم
نیترو رو من پنکیکش رو بعد از کرم پودر میزنم، یک دانه جوش هم اگه باشه، ناپیدای نا پیدا میشه!
رژ لبش هم یه دونه گرفتم هم ماندگاره هم خوشرنگه، زیاد درگیر مارک رژ لب نبودم ولی عجیبه همیشه نیترو خوشم میاد! اما از این مایعا (بهشون میگم ماستی!) هم خوبه، 24 ساعتیام خوبن دونه 4 تومن از بازار اسلامی خریدم، یه کم رنگشون زیادی معلومه اما بد نیست.
آها یه چیزی در مورد ریمل یکی از دوستام به من گفت، ازش پرسیدم چه جوری این مژه هات دونه دونه میشن، میگفت مارک ریمل فرقی نداره هر چی باشه، توش دو سه قطره گلاب میریزی، بعد جهت ریمل زدن هم مهمه، رو به اونطرف هم باید بزنی، نه اینطرف! یعنی نه در جهت طبیعی مژه! امتحان کردم هم روی ریمل نیترو هم بروژوا! خوب بود!
کرم پودر هم زیاد استفاده میکنم، برا هر مارکی! بعضی وقتا اصلا ضد آفتاب یادم میره!
این صورت بیچاره ی من