نمایش پست تنها
قدیمی 10-01-2011
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

راه بدون برگشت

اغلب شهروندان آمریکا مانند اغلب کارمندان شرکت MAIN تصور میکنند که ساختن نیروگاههای برق و شاهراه های حمل و نقل و بنادر و فرودگاه های مدرن کمکی هست که ما به کشورهای دریافت کننده می کنیم . تمام مدارس و رسانه های عمومی ما را قانع ساخته اند که این کاری که میکنیم صرفاً جنبه انسان دوستانه دارد .

سالهاست که من مکرراً چنین اظهار نظر هایی می شنوم مبنی براینکه (( اگر می خواند پرچم ما را بسوزانند و رودروی سفارت ما تظاهرات ضد امریکایی برگزار کنند چرا کشور لعنتی آنها را ترک نمیکنیم و آنان را با فقر خود تنها نمیگذاریم ؟))

اغلب کسانی که چنین اظهار نظر می کنند درجات دانشگاهی و دیپلم هایی دارند که گواهی میکند تحصیل کرده می باشند و با اطلاعند ، ولی اکثر آنها اطلاع ندارند که دلیل اصلی برای برقراری سفارتخانه های ما در نقاط مختلف دنیا خدمت گذاری به منافع خود ماست و در نیمه دوم قرن بیستم هدف این بوده که دولت جمهور آمریکا را تبدیل به یک امپراطوری جهانی کنند .
علی رغم درجات دانشگاهی این اشخاص نیز متعصب و بی خبرند آن مستعمره نشینان سرخپوستانی که در دفاع از سرزمین خود می جنگیدند خدمت گذاران ابلیس می نامیدند .

claudine مرا آماده کرده که بعد از چند ماهی به جزیره ی جاوه در کشور اندونزی بروم جاوه معروف بود که پر جمعیت ترین نقطه در کره زمین ماست . اندونزی هم کشوری مسلمان بود و نفت خیز بستری برای فعالیت کمونیست ها Claudine میگفت )) اندونزی اولین کشوری هست که به محض سقوط ویتنام میتواند به بلوک شرق ملحق شود ما باید اندونزی را به سوی خود جذب کنیم )) وگرنه با کشیدن خطی به روی گردن خود به من نشان داد که کارمان تمام است .

لبخند ملیحی زد و گفت : تو باید گزارشی تهیه کنی ، با پیشبینی های بسیار خوشبینانه . تو باید به تفصیل شرح دهی که چگونه اقتصاد اندونزی ، بعد از ان نیروگاه های مدرن الکتریسیته و شبکه های پخش ان ساخته می شوند ، سریع و گسترده مانند قارچ رشد خواهند کرد ))
در عین حال او تصریح میکرد کار من خیلی ساده هم نمی باشد: ((متخصصین بانکها به تو حمله خواهند کرد . وظیفه آنان است که نقاط ضعف گزارش تو را پیدا کنند . آنها فقط برای این حقوق میگیرند که تو را بد جلوه دهند و خودشان را خوب ))
یک روز من از Claudine پرسیدم تیم main که بناست به جاوه برود ده مرد دیگر را نیز شامل میشود ، آیا همه آنان مانند من کارآموزهایی دارند ؟ او مرا خاطر جمع کرد که نه . او گفت که آنها همه مهندس هستند . آنها نیروگاههای برق شبکه پخش ،بنادرو راههای حمل و نقل نفت را طراحی میکنند . تو کسی هستی که اینده را پیشبینی میکنی پیشبینی های تو حجم و اندازه ی سیستم آنها را تعیین میکند تو کلید کاری !
هر بار که از آپارتمان Claudine به سوی خانه میرفتم این سوال برایم مطرح میشد که آیا کار درستی میکنم در گوشه ای از قلب خودم حدس میزدم که نه من کار درستی نمیکنم . ولی محرومیت های زندگی گذشته من فراموش نمیشدند و به نظر میرسید که شرکت main تمام انچه زندگی من کم داشت به من ارایه میکرد .
بلاخره خود را قانع ساختم که اگر این راه را تجربه کنم و آنچه را که می توانم بخوبی یاد بگیرم بعداً میتوانم افشاگری کنم _ از درون بهتر میشود کار کرد .
وقتی این مطلب را با Claudine مطرح کردم او شگفت زده به من گفت (( خودت را مسخره نکن ، به محض اینکه وارد شوی ، هرگز نمیتونی خارج شوی . تو قبل از آن که آب از سرت بگذرد باید تصمیم نهایی خود را بگیری ))

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 10-01-2011 در ساعت 04:07 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید