نمایش پست تنها
قدیمی 12-10-2010
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض پخش مجدد سريال «معصوميت از دست رفته»

سريال معصوميت از دست رفته ساخته داوود ميرباقري همزمان با ايام عزاداري حضرت امام حسين (ع) از شبكه 4سيما پخش مي‌شود.

بينندگان تلويزيون مي‌توانند اين سريال را هر شب ساعت 19 از شبكه 4 سيما دنبال كنند.

ميرباقري در معصوميت از دست رفته زمان داستان سريالش را معاصر با واقعه عاشورا ترسيم كرده اما از نمايش خود واقعه پرهيز كرده است.داستان اين سريال، به سده نخست هجري برمي‌گردد و با محوريت شخصيتي به نام شوذب شكل مي‌گيرد. شوذب از ياران امام علي(ع)‌ است، منتها اكنون خزانه‌دار كوفه و امويان شده است. ميرباقري، شوذب را در ميانه عشق بين دو زن ترسيم مي‌كند.

يكي از زن‌ها مارياست كه زماني مسيحي بوده است و خاطرات شيريني از دوران خلافت حضرت علي(ع) دارد.

در اين سريال بازيگراني چون امين تارخ، فريبا كوثري، سارا خوييني‌ها، امين زندگاني، حديث فولادوند، مرضيه برومند، اكبر عبدي و داوود رشيدي حضور دارند.اين سريال بهار سال ????، به آنتن شبكه سوم رفت و با استقبال مخاطبان مواجه شد.معصوميت از دست رفته در مراسم تجليل از برنامه‌سازان شبكه 3 توانست تنديس بهترين فيلمنامه‌نويس را براي داوود ميرباقري و تنديس زرين بهترين بازيگر نقش اول مرد را براي امين تارخ به ارمغان بياورد.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید