نمایش پست تنها
قدیمی 10-23-2010
ramin abi آواتار ها
ramin abi ramin abi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 80

26 سپاس در 7 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تارتار: مديران برنامه‌هاي بازيكنان كاري مي‌كنند كه در هيچ جاي دنيا انجام نمي‌شود

تارتار: مديران برنامه‌هاي بازيكنان كاري مي‌كنند كه در هيچ جاي دنيا انجام نمي‌شود

مهدي تارتار گفت: متاسفانه مديران برنامه‌هاي بازيکنان در ايران کارهايي مي‌کنند که در هيچ جاي دنيا انجام نمي‌شود.

سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن درباره آخرين وضعيت تيمش پيش از ديدار مقابل پاس همدان در هفته دوازدهم ليگ برتر اظهار کرد: خدا را شکر شرايط تيم‌مان خيلي خوب است. با توجه به اينکه صنعت نفت در جام حذفي انصراف داد و ما به مرحله بعد صعود کرديم، فرصت خوبي براي ما بوجود آمد تا خود را براي ديدار برابر پاس آماده کنيم و اکنون همه بازيکنان ما از نظر روحي در شرايط بسيار خوبي قرار دارند.
تارتار با بيان اين که راه‌آهن تنها براي کسب سه امتياز به مصاف پاس مي‌رود، گفت: از اين بازي فقط سه امتياز را مي‌خواهيم. همه بازيکنان نيز خوشبختانه آماده هستند و تنها حميد هدايتي را که مصدوم است در اختيار نداريم.
سرمربي راه‌آهن در رابطه با رفتن الونگ الونگ به پيکان نيز گفت: اين هم از مشکلات فوتبال ما است. الونگ با ما قرارداد داخلي بسته بود و در حال پيوستن به ما بود، اما متاسفانه مدير برنامه‌ها کارهايي مي‌کنند که در هيچ کجاي دنيا انجام نمي‌شود.
وي ادامه داد: من نمي‌دانم اين چه معضلي در فوتبال ماست که به آن رسيدگي نمي‌شود. الونگ سه هفته با ما تمرين کرد و ما هم او را از هر لحاظ آماده ساختيم و حتي به خاطر اين بازيکن ديگر گزينه‌هاي خارجي خود را رد کرديم اما به يک باره باشگاه پيکان با او قرارداد امضا کرد. من از مسوولان پيکان نيز گله دارم که چرا اين کار را انجام دادند، چرا که در رسانه‌ها نيز اعلام شده بود که الونگ با ما قرارداد بسته است.
مهدي تارتار در مورد رويارويي راه‌آهن با سپاهان در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي گفت: سپاهان از تيم ‌هاي باتجربه و حرفه‌اي کشور است اما ما تجربه خوبي از جام حذفي داريم چرا که يک بار به فينال رفته‌ايم. هدف اصلي ما ليگ برتر است اما نيم نگاهي به جام حذفي هم داريم و اميدواريم که در اين جام موفق باشيم.

منبع : سايت www.football3.ir/
89/8/1
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید