موضوع: طنز ورزشي!
نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

حرف راست رو از بچه بشنو!

بازی استقلال و سپاهان یکی از جذابترین بازی های لیگ امسال بود؛ از جذابیت های این بازی می توان به خورده شدن 4 عدد گل توسط دروازبان سپاهان ( و به عبارت بهتر دروازبان اول تیم ملی) و 3 عدد گل توسط دوازبان تیم استقلال اشاره نمود، در حالیکه دو گل را هم مدافعان تیم استقلال از روی خط دروازه بازگرداندند! در همین راستا یادآوری می کنیم "وحید طالب لو" همچنان بر روی نیمکت ذخیره های تیم استقلال نشسته است!

"رحمتی" گفت:"روی گل چهارم استقلال نور پروژکتور ورزشگاه به چشم من خورد و نتوانستم توپ را دقیق ببینم."؛ در همین راستا پیشنهاد می کنیم برای هر چه جذاب تر شدن بازی های لیگ از این پس پروژکتورها را پرنورتر کنیم تا شاهد رد و بدل شدن گل های بیشتری در طول بازی ها باشیم؛
یکی از کارشناسان در تایید صحبت های رحمتی گفت: "من خودم دیدم، منصوریان که بر روی صندلی تماشاگران نشسته بود در یک اقدام غیرورزشی با استفاده از سرش نور برژکتور را بر روی چشمان رحمتی انداخت و او به همین علت گل چهارم را خورد!"

این کارشناس از مسئولان ورزشی خواست مانع ورود تماشاگران تاس به ورزشگاه ها باشند تا دیگر شاهد بروز چنین اتفاقاتی در فوتبالمان نباشیم. این کارشناس همچنین علت خورده شدن گل های اول تا سوم را نیز بدین گونه شرح داد: "در هنگام گل اول یکی از عکاسان عکس گرفت و فلش دوربین وی به چشم دروازبان تیم سپاهان خورد؛ در هنگام گل دوم ناگهان تکه ابری از روی ماه کنار رفت و نور ماه توی چشم ایشان خورد؛ در هنگام گل سوم نوری به چشم ایشان نخورد اما به دلیل کج بودن زمین توپ زاویه برداشت و به داخل دروازه رفت!"

فرهاد مجیدی ستاره ی تیم استقلال در بازی برابر سپاهان بود، فکر می کنید پس از بازی خوب او در برابر سپاهان چه اتفاقی افتاد؟! و یا می افتد؟!

الف. افشین قطبی به او زنگ زد و گفت: خودتی مجید؟! آخه این چه کاری بود کردی؟! حالا مجبور بودی اینقدر خوب بازی کنی که نتونم تیم ملی دعوتت نکنم؟!

ب. مجیدی به برنامه ی 90 دعوت شد تا آمار smsهای نود بالا برود و ایضا مجیدی بابت حرف هایی که آنجا خواهد زد کمی توسط کمیته انضباطی جریمه شود و یک پولی هم توی جیب فدراسیون فوتبال برود!

ج. اگر مجیدی یکسال دیگر به تیم دیگری برود، هنگامی که مقابل استقلال بازی می کند، تماشاگران به یاد زحمات سال های قبلش – همانند کاری که با قلعه نویی و خسرو حیدری کردند - او را مورد عنایت خود قرار می دهند!!

د. از فدراسیون فوتبال زنگ زدند و توصیه کردند از وی تست دوپینگ بگیرند.
(راهنمایی- فرهاد مجیدی پس از بازی با سپاهان گفت: "از فدراسیون فوتبال زنگ زدند که از من تست دوپینگ بگیرند!")

قلعه نویی در خصوص یکی از صحنه های بازی گفت: "بچه‌ها زنگ زدند، گفتند توپتان گل شده!"،کلا نظر شما چیست؟!

الف. شاید بچه ها روی خط دروازه بوده اند و از آنجا تماس گرفته اند!

ب. شاید منظورشان گل اول یا دوم یا سوم سپاهان بوده است، که خب نیازی به زنگ زدن نبوده، خودمون می دونستیم گل شدن!!

ج. اصولا بایستی حرف راست را از بچه ها شنید؛ پس در نتیجه حرف کمک داور، داور و ایضا کارشناسان داوری همه کشک می باشد و حتما توپ گل شده است!

د. شاید منظورشان از بچه ها همان "علی" در آن کنفرانس مطبوعاتیه معروف بود!

در پایان نیز بایستی بگوییم پورحیدری (سرپرست استقلال) پس از پایان بازی گفت:"دیدید بازی با قلعه نویی حساسیت نداشت!"

منبع:عصر ايران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید