موضوع: طنز ورزشي!
نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

علی آبادی جان کجایی؟!

عصر ایران ورزشی - رئیس وقت سازمان ورزش و به عبارت بهتر محمد علی آبادی در فروردین 88 گفته بود:"توانایی برگزاری رقابت‌های بزرگی چون المپیک را تا پایان سال 1388 داریم."؛ همچنین علی آبادی آن روزها گفته بود: "منتقد من دوربینی در دست می‌گیرد و می‌گردد تا در ورزشگاه یک کودک شیر آبی را شکسته باشد و از همان یک شیر آب شکسته سوژه هایی علیه ما می‌سازند."

علی آبادی جان! کجایی که ببینی منتقدانت این روزها حتی بعد از رفتن تو هم دست از سر سازمانت برنداشته اند و مسئله ی کوچکی همچون افتادن درب بزرگ آزادی روی چند دختر ورزشکار را در بوق کرده اند. خب چند پیچ درب شل بوده، اینکه مسئله ی بزرگی نیست، همگان می دانند که از اینگونه موارد در کشورهای پیشرفته تر هم اتفاق می افتد!

این روزها سال 88 تمام شده پس نتیجه می گیریم – به استناد گفته ی شما - الان توانایی رقابت های بزرگی مثل المپیک را هم داریم، آن وقت منتقدان این دستاورد بزرگ را رها نموده و به افتادن یک درب گیر داده اند! خب یکم باد آمده و درب افتاده، مسئولان که مقصر آمدن یا نیامدن باد نیستند!

آری ... خوب شد از سازمان ورزش رفتی و از دست این منتقدان راحت شدی، آدم تکلیف خودش را با اینها نمی داند، اگر پیچ و مهره های درب را محکم کنی می گویند این چه دری است که اینقدر باید زور بزنی تا باز شود، اگر به درب روغن بزنی تا بهتر باز و بسته شود می گویند چرا پول ها را الکی خرج روغن کردی و روغن را به در زدی، در حالکیه خیلی ها پول ندارند روغن بخرند و نیمرو درست کنند! ... و اگر پیچ ها را کمی شل بگذاری تا درب راحت تر باز و بست شود، بادی می آید و درب می افتد و الکی جنجال درست می کنند ... واقعا حالا مگر چه شده؟! درب ورزشگاه آزادی روی یک دختر ورزشکار افتاده و او دچار ضایعه ی نخاعی شده ... اسکوربورد ورزشگاه که نسوخته!!

فدراسیون جهانی فوتبال هم در خصوص استاندارهای ورزشگاه ها گفته است که ورزشگاه‌ها نورافکن و اسکوربورد داشته باشند و یا اینکه جایگاه ویژه خبرنگاران الزامی است و یا در سرویس های بهداشتی دستمال و دست خشک کن وجود داشته باشد، اما هیچ وقت نگفته است درب های وزرشگاه ها بایستی محکم باشد، پس نتیجه می گیریم نه تنها افتادن درب بلکه خراب شدن سقف هم اشکالی ندارد!

در پایان از قول پدر نونا (ورزشکار آسیب دیده) می خوانیم:"سازمان به قولش عمل كند، به آلمان مي‌رويم."، اصولا به خوش قولی مسئولان ورزشی باور داریم ... به همین خاطر به جای اینکه به امید اقدامی از طرف آنها باشیم دست به دعا برمی داریم و سلامتی این ورزشکار را از خدا می خواهیم.

منبع:عصر ايران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید