نمایش پست تنها
قدیمی 06-17-2010
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید آخرين قسمت در چشم باد

آخرين قسمت «در چشم باد» فردا با نمايش آزادسازي خرمشهر به پايان مي‌رسد.

آخرين قسمت سريال در چشم باد به كارگرداني مسعود جعفري جوزاني با زمان تقريبي 70 دقيقه پخش خواهد شد. پارسا پيروزفر، اكبر عبدي، كامبيز ديرباز، سعيد نيك‌پور، سحر جعفري جوزاني، لاله اسكندري و جهانگير الماسي برخي از بازيگران اين سريال ديدني و جذاب بوده‌اند.

در اين قسمت كه به لحاظ حجم توليد از بزرگ‌ترين كارهاي انجام شده در تلويزيون است، به نوعي آزادسازي خرمشهر بازسازي شده است. علاوه بر بازسازي مسجد جامع خرمشهر كه حدود 6 ماه زمان برده است در اين قسمت سريال پل ساختن روي كارون به تمامي تصوير شده است. فيلمبرداري در دماي 50 درجه و استفاده از انواع و اقسام هواپيما و هلي‌كوپتر و حجم زيادي از هنروران شايد از ويژگي‌هاي قسمت پاياني سريال «در چشم باد» باشد.

مسعود جعفري جوزاني پيشتر درباره «در چشم باد» گفته بود: اگر اين اثر خوب است، مردم آن را مي‌بينند و آمارهايي هم كه گرفته شده همه حكايت از موفقيت اين سريال دارد. من پيش از اين هم گفته‌ام كه سريال در چشم باد وصيت من است. امروز هم مي‌گويم كه دلم مي‌خواهد وقتي از دنيا رفتم، مردم مرا با اين سريال به ياد بياورند. «در چشم باد» قصه زندگي خانواده‌اي است كه رويدادها و لحظات تلخ و شيرين زندگي‌شان از دوره قيام ميرزا كوچك‌خان جنگلي تا فتح خرمشهر در آن به تصوير كشيده شده است.

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید