نمایش پست تنها
قدیمی 06-06-2010
LP Girl آواتار ها
LP Girl LP Girl آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

20 سپاس در 19 نوشته ایشان در یکماه اخیر
جدید سريال "در چشم باد" ساخته جعفري جوزاني

جعفري جوزاني: «در چشم باد» وصيتنامه من است

مسعود جعفري‌جوزاني در مراسم تقدير و تشكر از عوامل سريال «در چشم باد» كه در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: اين سريال وصيتنامه من است و دوست دارم پس از مرگم، با «در چشم باد» از من ياد شود.

به گزارش ايسنا، در اين مراسم كه با همكاري شهرداري منطقه‌ 6 و كانون نماي نو دانشكده فني دانشگاه تهران برگزار شد، مسعود جعفري‌جوزاني(كارگردان)، فتح‌الله جعفري‌جوزاني (پژوهشگر سريال)، سعيد راد، سعيد نيك‌پور، ماهچهره خليلي، سحر جعفري‌جوزاني، ستاره صفرآوه (بازيگران سريال«در چشم باد») و احمد رمضان‌زاده (دستيار اول كارگردان) حضور داشتند.

مسعود جعفري‌جوزاني در ابتداي سخنانش خطاب به دانشجويان گفت: آمارها نشان مي‌دهد «در چشم باد» از استقبال خوبي برخوردار بوده است. او خاطرنشان كرد: هنرمند همواره خواهان وضعيت مطلوب است؛ چيزي كه همواره برايم مهم بود اين است كه تاريخ را از لابه‌لاي دست‌نوشته‌ها، خاطرات و ادبيات دربياورم.

در اين مطالعات ديدم كه ما همواره از يك سوراخ گزيده شده‌ايم و اشتباهاتمان در طول تاريخ تكرار شده است. كارگردان سريال «در چشم باد» گفت: در اين سريال سعي كرديم مسائلي كه كشور را به بن‌بست رسانده، يادآور شويم و بگوييم كه بايد بيش از اين مراقب رفتارمان باشيم تا بعضي از اعمال پدرانمان كه ما را بيشتر گرفتار كرد تكرار نكنيم و از اين تجارب براي ساخت آينده‌اي بهتر استفاده كنيم.

در اين جلسه مسعود جعفري‌جوزاني به سعيد راد اشاره كرد و گفت: وي سوپراستار دوران نوجواني من است و من افتخار مي‌كنم كه نقش رضاشاه را در سريال «در چشم باد» بازي كرد.
سعيد راد در اين مراسم گفت: كار بزرگ و سخت دست‌نيافتني است و سريال «در چشم باد» به رغم بسياري از دشواري‌هاي زمان توليد بسيار خوب ساخته شد.

وي افزود: زماني كه براي بازي در سريال «در چشم باد» دعوت شدم، برايم سخت بود كه پس از 20 سال دوري از سينما در تلويزيون ايفاي نقش كنم. آقاي جوزاني به من گفت قصد دارم سريالي بسازم كه در آن از نهضت جنگل تا فتح خرمشهر به تصوير كشيده شود.

ژست بي خوابي و منگي واسه من نگير دوباره! كسي كه جلوت نشسته عصبي و لت و پاره!
توي پائيز مجاور، وسطاي ماه آذر، شد قرارمون كه باهم بزنيم به سيم آخر!

Babak Rahnama (New Song) :: Khodaye Man
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید