نمایش پست تنها
قدیمی 05-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض فن‌آوری جدید وای‌-فای: برد کوتاه‌تر، سرعت بیشتر

گروه صنعتی که وای- فای (Wi-Fi) را پشتیبانی می‌کند، به زودی فن‌آوری منتشر خواهد کرد که سرعت این استاندارد را برای فواصل کوتاه در سیستم‌های صوتی تصویری منزل تا 10 برابر افزایش می‌دهد

به گزارش اسوشیتدپرس، این فن‌آوری به زودی می‌تواند جایگزین مناسبی برای کابل‌های سیستم‌های صوتی تصویری منازل باشد.
گروه Wi-Fi Alliance می‌گوید در حال همکاری با موسسه دیگری به نام WiGig است تا از فرکانس 60 گیگاهرتز برای ایجاد ارتباط بسیار پرسرعت در فضایی به ابعاد یک اتاق استفاده کند.

مدیر بازاریابی Wi-Fi Alliance می‌گوید این فن‌آوری حدود دو سال طول می‌کشد تا در بازار عرضه شود و اولین دستگاه‌هایی که به این استاندارد مجهز شوند دستگاه‌های پخش بلو- ری خواهند بود.

از طرفی گروه دیگری به نام کنسرسیوم WirelessHD با استفاده از خصوصیات همین فرکانس فن‌آوری مشابهی طراحی کرده‌است که با استفاده از گیرنده و فرستنده‌های مخصوصی دستگاه‌های پخش صوت و تصویر منزل را به ارتباط بی‌سیم پرسرعت متصل مي‌كند.

هنوز معلوم نیست کدام یک از این فن‌آوری‌ها زودتر به بازار عرضه می‌شوند و کدام یک در بدست گرفتن بازار موفق خواهند بود چرا که بعضی از شرکت‌های فن آوری نظیر اینتل، سامسونگ، پاناسونیک و توشیبا عضو هر دو گروه Wi-Fi Alliance و WirelessHD هستند.

در حال حاضر سیستم‌هایی برای پخش صوت و تصویر از طریق فرکانس‌های 2.4 و 5 گیگاهرتز Wi-Fi وجود دارند ولی این فن‌آوری توانایی کافی برای پخش تصاویر و صدا با کیفیت بسیار بالا را ندارد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید