نمایش پست تنها
قدیمی 03-17-2010
civilar آواتار ها
civilar civilar آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 0

6 سپاس در 5 نوشته ایشان در یکماه اخیر

راستش من رشته ام فلسفه نیست ، خیلی هم ازش سر در نمی یارم ، چون علم جنون آوریه و واقعا پیچیده . ( منظورم توهین نبود اما راستش همیشه فیلسوف ها فکرشان از زمان خودشان جلوتره به خاطر همین من همیشه نسبت به فیلسوف هایی همچون ابو علی سینا احساس کمبود می کنم ) . این لغاتی هم که به کار بردید اصلا متوجه نشدم . اگه در موردشان تو همین سایت یه ارسال داشته باشید ممنون میشم .

من دارم مهندسی عمران می خوانم و اگه شما با اون آشنایی داشته باشید می دانید که اولین و جامع ترین رشته ی مهندسی است . نقدی هم که من به متن داشتم نسبت به برداشت یه مهندس عمران از این به ظاهر هنره . همیشه به اقتصای رشته ام سعی کرده ام نگاه جامعی به هر چیزی داشته باشم .

هر بشری که دست راست و چپش رو بشناسه ، می دانه که اساس یه ساختمان بر محاسباتش قرار گرفته که توسط مهندسین عمران انجام میشه و اگه چیزی هم از تمدن های گذشته مانده اگر مهندسی نبود نمی ماند ؛ اما ما همیشه با معمارها که ظاهرا هنرمند هستند ، سر این اصل بحث داریم .
در مورد سینما و اهمیتش هم من همیشه این بحث رو داشتم .

من همیشه بحثم سر اینه که آیا سینما به بزرگی چیزی که نشان میده هست یا نه ؟ آیا به این اهمیت هست یا نه ؟ در کل آیا لازم هست یا نه ؟

خیلی ممنون
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید