نمایش پست تنها
قدیمی 03-16-2010
behnam5555 آواتار ها
behnam5555 behnam5555 آنلاین نیست.
مدیر تاریخ و بخش فرهنگ و ادب کردی

سپاسها: : 3,172

3,713 سپاس در 2,008 نوشته ایشان در یکماه اخیر
behnam5555 به Yahoo ارسال پیام

لحظه ای که سال تحویل میشه ... تنها لحظه ایه که بی منت به من لبخند میزنی
... کاش هر ثانیه برای من سال تحویل باشه تا لبخند همیشه مهمون لبای سرخت بمونه... سال نو مبارک گلم

باز باران با ترانه می خورد بر بام خانه آمد آن روز بارانی گفت كه آمد روز عید گفت هر لحظه تنها مانده در این شب رویایی گفت كه شاید دل عید شده اسیر باز بهار آمد در این خانه ی تنهای ما همه گفتیم عید آمد بوی بهار آمد(ببخشید كه كمی گیج شدیم منظور همان عید شما مبارك است)

بهار میاد همه چی رو تازه میکنه.سال،ماه،روزها رو،هوا و طبیعت ولی فقط یه چیزو کهنه میکنه که به همه ی تازگی می ارزه---سال نو مبارک

می‌دونم اگه بگم سال نو مبارک حالت از شنیدن این جمله کلیشه ای بهم می خوره. پس سال نو مبارک!

نرم نرمک می رسد اینک بهار، خوش بحال روزگار، خوش بحال چشمه ها و دشت ها، خوش بحال دانه ها و سبزه ها، خوش بحال غنچه های نیمه باز

خواستم برات سبزه عید بفرستم...
گفتم شاید طاقت نیاری و تا عید بخوریش...

این بار می خواهم هفت سین عید را با یاد تو بچینم
سبزه را با یاد روی سبزه ات
سمنو به یاد شیرینی لبخندت
سایه دانه به رنگ چشم هایت
سرکه با یاد ترشی مهربانیت
سیب با یاد تردیه گونه هایت
سکه با یاد درخشش قلبت
سیر با یاد تندی کلامت
با همه خوبی ها و بدی هایت ... دوستت دارم

نوروزپیامبر مهر است که مرا وامی دارد تنها به خاطر تو دوست داشتن را یاد بگیرم
از نوروز می اموزیم که هیچ وقت کسی را نا امید نکنیم شاید امید تنها دارایی اش باشد.نوروزتان مبارک باد.

مهربان من درشکفتن جشن نوروز برایت در همه ی سال سر سبزی جاودان وشادی ،اندیشه ای پویا و ازادی و برخورداری از همه نعمتهای خدادادی ارزومندم.

نوروز شعر بی غلطی است که پایان رویاهای ناتمام را تفسیر می کند.
شیشه می شکند و زندگی می گذرد.
نوروز می اید تا به ما بگوید تنها محبت ماندنی است پس دوستت دارم چه شیشه باشم چه اسیر سرنوشت
.

زندگی وزن نگاهی است که در خاطر ما می ماند.
نوروز جشن نکوداشت نگاه تو ست پس نوروز بر تو فرخنده باد
.

با تو از خاطره ها سرشارم.
جشن نوروز تو را کم دارم
.
سال تحویل دلم می گیرد با تو تا اخر خط بیدارم.

اگر چه یادمان می رود که عشق تنها دلیل زندگی است اما خدا را شکر که نوروز هر سال این فکر را به یادمان می اورد.
پس
نوروزت مبارک که سالت را سرشار از عشق کند

باران عشق همیشه می بارد اما در نوروز قطره های باران طلایی رنگند.از خدا می خواهم که همیشه زیر این باران خیس شوی.

بهار یک نقطه دارد نقطه آغازبهار زندگیتان بی انتها بادسال نو مبارک

بوی باران ; بوی سبزه ; بوی خاکشاخه های شسته ; باران خورده ; پاکآسمان آبی و ابر سفید , برگهای سبز بیدعطر نرگس , رقص باد نغمه شوق پرستوهای شادخلوت گرم کبوترهای مست نرم نرمک می رسد اینک بهارخوش به حال روزگار

با خوبی ها و بدی ها، هرآنچه که بود؛ برگی دیگراز دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت روزهایت بهاری و بهارت جاودانه باد

بنگر به رستاخیز طبیعت که چه زیباست .
و هر سال رستاخیزی دیگر را تجربه می کنیم و چه زیباتر رستاخیز انسان در این عصر آهن وتباهی

ای کاش هر روزمان نو روز باشد تا نو شویم خودمان ، اندیشه هایمان و عشقمان به همه زیبایی ها. سال نو مبارک.

برآمد باد صبح و بوی نوروز به کام دوستان و بخت پیروزمبارک بادت این سال وهمه سال مبارک بادت این روز وهمه روز
ای خدای دگرگون کننده دلها و دیده ها
ای تدبیر کننده روز و شب
ای دگرگون کننده حالی به حالی دیگرحال مارا به بهترین حال دگرگون کن سال نو مبارک

باز كن پنجره راكه بهاران آمدكه شكفته گل سرخبه گلستان آمدسال نو مبارک
امیدواریم عید با بوسه هایش ، بهار با گلهایش و سال نوبا امیدهایش برتو ای عزیز ترین مبارک باشد.

ساقيا آمدن عيد مبارک بادتوان مواعيد که دادي مرواد از يادت سال نو و نوروز باستاني مبارک

عاقبت زمستان رفت و رو سياهيش براي ما موند
..
...
....
....
امضاحاجي فيروز

با آرزوی۱۲ماه شادی،۵۲هفته پیروزی،۳۶۵روز سلامتی،۸۷۶۰ساعت عشق،۵۲۵۶۰۰دقیقه برکت،۳۱۵۳۰۰۰ثانیه دوستی.
سال نو مبارک باد

بـهارانفیض دیگر دارد امسال
هوایش مشک و عنبردارد امسال

عـــــروس قله ای پا میر و بابا
بدامن لعل و گوهر دارد امسال

خودت گفتی وعده در بهاراست / بهار آمد دلم در انتظار است
بهار هر کسی عید است و نوروز / بهار عاشقان دیدار یار است . .

سعادت، سخاوت ، سربلندی ، سروری ، سلامتی ، و سرور
که بهترین هفت سین زندگی است را برای شما دوست عزیز آرزومندم . . .

دل به هیوات لیده دا , لانکی دلی
تو له وه رزی یادی مه ن دا , سه رچلی

خالید حسامی( هیدی )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید