نمایش پست تنها
قدیمی 03-16-2010
Younes آواتار ها
Younes Younes آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4

26 سپاس در 21 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من با شما بحث میکنم. به علت اینکه خیلی مریض احوالم توانایی نوشتن جوابیه برای شما رو آن طور که باید ندارم و به این علت پوزش می خوام.
اگه بخوام مثل شما غیر منصفانه و سخت یکسو نگرانه نگاه کنم باید بگم که ای کاش به جز اون چند تا فیلم درجه 5 هالیوودی و فیلم های هندی و فیلمفارسی ها فیلم های دیگری هم دیده بودین. اون وقت بود که نه تنها سینما رو در هالیوود خلاصه نمی کردین بلکه تفاوت بین هالیوود و هنر رو هم درک می کردین. متنتون پر از نتیجه گیری های اشتباه بر مبنای پیش فرض های غلطه. آخه کی میگه سینمای هالیوود هنره؟ نه خیر جانم. هالیوود یک بخشی از صنعت و تجارت کشور آمریکاست. من شما رو دعوت می کنم که در معنای شعر زیر بیشتر تامل کنید: بنی آدم اعضای یکدیگرند
که در آفرینش ز یک گوهرند
برداشت من اینه: ایران و آمریکا و انگلیس و ... نداریم. همه ی ملت ها در طول تاریخ اشتباهاتی کردن ولی مهم اینه که الان اشتباهاتشون رو بپذیرن و در جهت حقوق بشر و آزادی همه ی انسان ها گام بر دارند. این که آمریکا 500 سال داره و ما 5000 سال مهم نیست. مهم اینه که اون ها هم انسانن و پیشرفته تر از ما و ما می تونیم از پیشرفت هاشون استفاده کنیم. دست آورد های آمریکایی ها فقط مال خودشون نیست، دست آورد های کل بشریته. این دعوای بسیار بچه گانه ایه که بگی ما 5000 سال داریم اونا 500 سال. اصلا شما 5 میلیون سال عمر داری که چی؟
با تمام احترامی که برای شما دوست عزیز قائلم ازتون خواهش می کنم به جای احساس عقلانیت رو وسیله ی نقدتون قرار بدین و در بسیاری از پیش فرض هاتون شک کنید. بنده ادعای سینما بلد بودن ندارم اما به وضوح می بینم که شما هیچ از هنر و سینما نمیدونین. عذر می خوام که این طور رک حرف میزنم اما احساس کردم اگر رک نباشم بهتون خیانت کردم.
اگر بحث ادامه پیدا کنه جای نقد بسیار عمیق تر در مطلبتون هست اما مطلبتون اون قدر بر پایه های غیر علمی استواره که ترجیح میدم به همین مقدار بسنده کنم.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید