نمایش پست تنها
قدیمی 03-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض حمله ی مایلی کهن به برنامه ی نود

فردوسی پور بدون مدرك ورزشي تمام اهالي ورزش را به چالش كشيده است

سرمربي تيم فوتبال سايپا گفت: شوي 90 محلي براي ابراز اهداف سياسي و بعضأ اقتصادي فردوسي‌‌پور شده است و همه را تخريب مي‌كند.

محمد مايلي كهن پس از شكست 4 بر 3 مقابل استيل آذين در مورد اين ديدار اظهار داشت: از استيل آذين شناخت كافي داشتيم و با اين شناخت تمرينات خود را براي اين بازي انجام داديم و موفق شديم به گل هم برسيم، اما داور روند بازي را خراب كرد و باعث شد 2 تيم بازي ضعيفي را به نمايش بگذارند.

وي افزود: به استيلي و همكارانش تبريك مي‌گويم. اگرچه امروز بازي را باختيم، اما فوتبال بدي ارايه نكرديم. در بيشتر دقايق مسابقه به ويژه در نيمه دوم حاكم بر ميدان بوديم، اما اخراج بي جهت ايوبي باعث شد شرايط سايپا تغيير كند.

سرمربي سايپا ادامه داد: اگرچه در نيمه دوم 10 نفره شديم ولي بازي 3 بر 1 باخته را به تساوي كشانديم، اما در نهايت گل چهارم را دريافت كرديم. اين پيروزي را به حريف تبريك مي‌گويم. تيم ما در آخرين لحظات فوتبال خودش را ارايه كرد و مستحق كسب حداقل يك امتياز از اين ديدار بوديم.

وي در مورد حمله‌ور شدنش در دقايق پاياني نيمه اول به علي كريمي عنوان كرد: ابتدا كريمي به سوي بازيكن ما حمله كرد. درست است كه ايوبي ابتدا خطا كرد، اما كريمي بعد از آن به شدت واكنش نشان داد و به بازيكن سايپا حمله‌ور شد. من هم قصد دفاع از بازيكن خودمان را داشتم.

مايلي كهن با انتقاد از برنامه 90 در انعكاس صحبت‌هايش تصريح كرد: هر زمان من صحبت مي‌كنم قسمت‌هايي از حرف‌هايم را سانسور كرده و بخشي از آن را كه دوست دارند منعكس مي‌كنند. عادل فردوسي‌پور هرچه دلش مي‌خواهد را به تصوير مي‌كشد و ابتدا، انتها يا وسط صحبت‌هايم را حذف مي كند. آنچه در نشست خبري مي‌گويم هيچگاه به صورت كامل در خبرگزاري‌ها يا روزنامه‌ها منعكس نشده است.

وي گفت: شوي 90 محلي براي ابراز اهداف سياسي و بعضأ اقتصادي فردوسي‌‌پور شده است و همه را تخريب مي‌كند. او بدون هيچ تخصصي 10 سال است برنامه ورزشي اجرا مي‌كند و بدون مدرك ورزشي تمام اهالي ورزش را به چالش كشيده و آنها را تخريب مي‌كند. زماني كه آذري‌ زبان‌ها با او مقابله به مثل كردند يك برنامه عليه تراكتورسازي ساخت و مرثيه‌سرايي كرد. يك‌بار هم اجازه دهد عليه او صحبت شود. فردوسي پور به دنبال اهداف سياسي و اقتصادي خود است.

مايلي كهن در پاسخ به خبرنگار برنامه 90 در انعكاس درست صحبت‌هايش گفت: به عنوان مثال صحبت‌هاي من راجع به روزنامه همشهري پخش نشد. سازمان ليگ يك بار برنامه 90 را تحريم كرد و فردوسي پور عليه آنها برنامه ساخت. از طرفي فردوسي‌پور با من مشكل داشت، اما هنگامي كه سرمربي تيم ملي بودم و در ورزشگاه آزادي به من فحاشي شد در مورد آن صحبتي نكرد.

وي افزود: زماني كه با مديرعامل سايپا صحبت مي‌كند به كنايه از وي مي‌پرسد كه آيا شما خواهرزاده فلاني نيستيد؟ يا زماني كه با مديرعامل ابومسلم مصاحبه مي‌كند خطاب به او مي‌گويد كه ما بايد شما را دكتر صدا كنيم يا نه و او را به تمسخر مي‌گيرد.

مايلي كهن ادامه داد: من شهامت دارم كه بگويم اشتباه كردم، اما زمانيكه در ساعت 30/10 شب سرمربي تيم ملي شدم به برنامه 90 رفتم و چون عادل فردوسي پور به تعبير مردم آن برنامه را به من باخت قصد تلافي داشت.

سرمربي سايپا در مورد صحبت‌هاي پروين كه گفته بود وي نسبت به گذشته عصباني‌تر شده است، اظهار داشت: به علي پروين احترام مي‌گذارم. او مربي من بوده است. عصبانيت من نسبت به ساير مربيان بيشتر نيست، اما متاسفانه توسط رسانه‌ها بزرگ نشان داده مي‌شود.

زمانيكه خبرنگار برنامه 90 ميكروفون خود را از ميز كنفرانس برداشت با اعتراض مايلي كهن مواجه شد و گفت: برداشتن ميكروفون هم به نوعي بی احترامي به مربي است.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا سايپا در ليگ مي‌ماند يا نه، عنوان كرد: از ابتدا هم كارم سخت بود و اميدوارم هرچه به انتهاي ليگ نزديك مي‌شويم اصل جوانمردي در مسابقات رعايت شود و نتايج داخل زمين مسابقه رقم بخورد.

سرمربي تيم فوتبال سايپا درباره بيرون كشيدن تيمش در اواخر نيمه اول از زمين مسابقه تصريح كرد: در آن صحنه به قضاوت داور معترض بودم، اما در عين ناراحتي نمي‌خواستم بازيكنانم اخطار بگيرند يا اخراج شوند و بازي‌هاي بعدي را از دست دهند.

وي درباره عدم حضور ميرزاپور با وجود دعوت شدن به تيم ملي در تركيب اصلي سايپا گفت: در اين باره مربي است كه تصميم مي‌گيرد. عليرضا محمد، بازيكن پرسپوليس، هم بعد از دعوت به تيم ملي در ديدار مقابل فولاد نيمكت نشين بود.

سرمربي سابق تيم ملي درباره انتقادات از قطبي گفت: انتقادات از قطبي جهت‌دار شده است، اما انتقادات من از سرمربي تيم ملي جهت‌دار نبود. در برنامه ورزش از نگاه دو فردي كه ادعا مي‌كند در ورزش سابقه دارد، تعويض مسعود شجاعي در ديدار مقابل تايلند را زير سوال رفتن شخصيت وي عنوان مي‌كند. مربي حق دارد بازيكن خود را تعويض كند. من هم به همين خاطر امروز به شيخ اويسي ميدان دادم.

مايلي كهن درباره دست دادن در آخر بازي با بازيكنان و كادر فني تيم حريف گفت: زماني كه اشتباه مي‌كنم مي‌پذيرم و بعد از بازي هم براي اداي احترام به حريف با آنان دست دادم.

ديدار تيم‌هاي استيل آذين و سايپا در چارچوب هفته‌بيست‌وهشتم ليگ برتر از ساعت 15:30 در ورزشگاه اكباتان برگزار شد كه در نهايت با نتيجه 4 بر 3 به سود استيل آذين به پايان رسيد. سايپا با اين شكست 32 امتيازي باقي ماند و در رتبه سيزدهم جدول رده‌بندي قرار گرفت.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید