نمایش پست تنها
قدیمی 02-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پورتو 2- آرسنال 1- هدیه فابیانسکی به پرتغالی ها

پورتو توانست در پی اشتباه فاحش سنگربان لهستانی آرسنال، در ورزشگاه خانگی اش به برتری دست یابد.

سایت گل- دیدار رفت دو تیم پورتو و آرسنال از سری رقابتهای مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در استادیو دو دراگائو، با پیروزی 1-2 پورتوی میزبان به پایان رسید.در دقایق اولیه این دیدار، تیم میزبان توپچی ها را تحت فشار قرار داده بود و این لوکاس فابیانسکی، سنگربان لهستانی آرسنال بود که در حالی که در غیاب مانوئل آلمونیای اسپانیایی در دروازه آرسنال قرار گرفته بود، در دقایق ابتدایی دیدار، گلی را به تیم میزبان هدیه کرد. بدین ترتیب پورتو در دقیقه 11 با نتیجه 0-1 از میهمانش پیش افتاد و تنها 7 دقیقه بعد سول کمپبل با تجربه توانست گل خورده را جبران نماید.

بدین ترتیب نیمه اول با تساوی 1-1 دو تیم به پایان رسید.با آغاز نیمه دوم، بازیکنان آرسنال چند حمله را برروی دروازه تیم میزبان انجام دادند که نتیجه ای نداشت و در ادامه این فالکائو بود که توانست در دقیقه 51 برای پورتو گلزنی کند.

این نتیجه تا پایان دیدار حفظ شد تا پورتوی میزبان بتواند با پیروزی در دیدار رفت با امید و انگیزه های بیشتری روانه دیدار برگشت که در امیریتس برگزار خواهد شد شود.

پورتو که در دیدارهای مرحله گروهی اش نیز نمایش خوبی را به اجرا گذاشته بود، در نهایت توانست مقابل آرسنال نیز به پیروزی برسد. این در حالی بود که آرسنالی ها نیز در غیاب مصدومانی از جمله آلمونیا،گالاس آرشاوین و فان پرسی کار گام به پرتغال گذاشته بودند و امیدوارند که این ستاره ها هر چه سریعتر به روزهای اوج بازگردند..

بدین ترتیب پورتویی ها با انرژی و انگیزه زیادی روانه ورزشگاه امیریتس خواهند شد تا از پیروزی شان در دیدار رفت دفاع کنند ولی آرسنالی هاقطعا با توجه به اشتباهات پایه ای سنگربان کم تجربه شان تنها به فراموش کردن نتیجه دیدار رفت و تلاش فراوان برای پیروزی با نتیجه مطلوب در دیدارمی اندیشند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید