نمایش پست تنها
قدیمی 01-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

توتی از آرزوی حضور در جام جهانی می گوید

ستاره جلوروسی همه را از بزرگترین آرزویش در سال 2010 مطلع می کند.
سایت گل- فرانسچکو توتی تمایل زیادی دارد تا بتواند همراه با سایر شاگردان مارچلولیپی رهسپار آفریقای جنوبی شودو در رقابتهای جام جهانی خوش بدرخشد. کاپیتان رم از ابراز آرزویش هیچ هراسی ندارد و بارها در صحبتهایش اعلام کرده که آرزو دارد تا به ترکیب آتزوری بازگردد. این ستاره در سال 2006 با فوتبال در عرصه بین المللی خداحافظی کرد ولی اخیرا آماده است تا بار دیگر با پیراهن آتزوری برای تیم ملی ایتالیا افتخار آفرینی کند ولی تنها به شرطی که لیپی با او تماس بگیرد.

توتی در گفت و گو با لارپوبلیکا گفت:« جام جهانی؟ من در ماه آوریل دراین رابطه تصمیم گیری می کنم و آن هم به شرطی است که لیپی و کادر فنی تیم مرا بخواهند. من رابطه بسیار خوبی با لیپی دارم که به خارج از زمین چمن برمی گردد. من لطفهایی که لیپی در آلمان برایم انجام داد را هرگز فراموش نمی کنم. او همیشه منتظر من می ماند و به من اطمینان عجیبی داشت.» در آستانه آغاز رقابتهای جام جهانی توتی در صحبتهایی اعلام کرده که توانایی این را دارد تا پیش از خداحافظی از دنیای فوتبال و برعهده گرفتن شغلی مدیریتی در دفتر باشگاه،برای 5 سال دیگر دررقابتهای باشگاهی توپ بزند.او دراین رابطه گفت:« می خواهم در صورتی که بدنم یاری کند برای 5 سال دیگر به فوتبالم ادامه دهم.پس از آن فکر می کنم که مربی بشوم، چرا که از داشتن چنین شغلی لذت می برم.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید