پی سی سیتی

پی سی سیتی (http://p30city.net/index.php)
-   اخبار و قوانین فروم (http://p30city.net/forumdisplay.php?f=47)
-   -   تاپیک انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم پی سی سیتی p30city (http://p30city.net/showthread.php?t=297)

amir_2000 09-11-2007 05:40 PM

تاپیک انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم پی سی سیتی p30city

انتقادات و پیشنهادات

با سلام خدمت دوستان

در مورد فروم پیشتهاد یا انتقاد سازنده ای اگر دارید در این تاپیک مطرح

بفرمایید تا در صورت امکان به پیشنهاد و انتقاد شما ترتیب اثر داده

شود .

امیر عباس انصاری 09-14-2007 11:25 PM

پارسی را پاس بداریم

نقل قول:

نوشته اصلی توسط amir_2000 (پست 624)
انتقادات و پیشنهادات

با سلام خدمت دوستان

در مورد فروم پیشتهاد یا انتقاد سازنده ای اگر دارید در این تاپیک مطرح

بفرمایید تا در صورت امکان به پیشنهاد و انتقاد شما ترتیب اثر داده

شود .

سلام امیر جان[IMG]****************************/269.gif[/IMG]
خسته نباشی و امیدوارم که خوب خوب خوب باشی و البته کنار خانواده محترمت روزگار رو به خوبی و خوشی طی کنی[IMG]****************************/36.gif[/IMG]
غرض از مزاحمت اینه که
فکر کنم انتقاد و پیشنهاد یه جورایی واژگان پارسی بیده جیگررر[IMG]****************************/40.gif[/IMG]
پس با ات عربی جمع نشه بهتر بیده جیگر[IMG]****************************/60.gif[/IMG]
* انتقادها و پیشنهادهای کاربران گرامی انجمن پی سی سی تی *

این پیشنهاد که اولین پیشنهاد این تاپیک هم هست از طرف من بید جیگرررر[IMG]****************************/39.gif[/IMG]
موفق باشین[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
ارادتمند[IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG]
امیرعباس[IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG]
============================================================ ========
ویرایش به وسیله ی ادمین:
سپاس امیر جان

البته انتقاد که عربیه اما همون بهتر که با نشانه جمع فارسی که تو جمع بستی جمع ببندیم
به زودی هم برنامه کاملی برای فارسی نویسی خواهیم داشت

امیر عباس انصاری 10-25-2007 01:56 PM

انتقادها و پیشنهادهای اعضای فروم

انتقادات و پیشنهادات

آقا من یه انتقاد دارم؟؟[IMG]****************************/69.gif[/IMG]
این امیر 2000 اومد عضو شد همین یه تاپیک رو زد رفت....؟؟[IMG]****************************/40.gif[/IMG]
الان چیکارش کنیم؟؟ بریم نازشو بکشیم بیاد؟؟ ( اینم خدائیش آخر پیشنهاد بودها
[IMG]****************************/55.gif[/IMG] )
ولی خدائیش پیشنهاد دارم
[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
اونم اینه که بعدا ایشالله یه لوگوی خوب با نام پی سی سیتی بالای فروم باشه تا قشنگتر و خاص تر باشه
[IMG]****************************/74.gif[/IMG]
و البته یک لوگو و لینکش هم باشه واسه تبادل لینک در وبلاگها و سایتهای دوستان و طرفداران و هوادارن[IMG]****************************/76.gif[/IMG]

متشکرم دات کام
[IMG]****************************/40.gif[/IMG]

SonBol 10-25-2007 05:38 PM

سلام به همه امیرها و همه دوستای گلم:)
خوشحالم فروم داره خوب پیش میره:41:
از زحمات کوروش عزیز هم تشکر میکنم:53:
میخواستم برای بخش علمی یه پیشنهاد بدم:o
اگه بشه اونو تبدیل به تالار دانشگاه کرد عالیه;)
آخه از الان مطالب تقسیم بندی بشن بهتره تا پراکنده باشن:65:
ممنونم:53::53::53:

امیر عباس انصاری 10-26-2007 12:10 AM

انتقادها و پیشنهادهای اعضای فروم

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina (پست 1858)
سلام به همه امیرها و همه دوستای گلم:)
خوشحالم فروم داره خوب پیش میره:41:
از زحمات کوروش عزیز هم تشکر میکنم:53:
میخواستم برای بخش علمی یه پیشنهاد بدم:o
اگه بشه اونو تبدیل به تالار دانشگاه کرد عالیه;)
آخه از الان مطالب تقسیم بندی بشن بهتره تا پراکنده باشن:65:
ممنونم:53::53::53:

فکر نکنم کار جالبی بشه :39:
چون بخش علمی رو خیلی تخصصی میکنه و از حالت اطلاع رسانی و تفریحی و موضوعی درمیاره :23:

چطوره با مشورت و نظر ادمین یه زیر تالار یا یک بخش کاملا جداگانه بهش اختصاص داده بشه؟:15:؟
این بهتر نیست؟؟:41:
تازه بخش یا زیرتالارش اختصاصیه و فقط مال متن پیشنهاد شماست :53:

SonBol 10-26-2007 12:17 PM

سلام
منظورتون اینه که بخش علمی باشه سر جای خودش و یه تالار مخصوص رشته های دانشگاهی زده بشه؟
اگه ادمین محترم هم نظرشون اینه حرفی نیست
نمیشه توی بخش علمی مطالب دانشگاهی رو گذاشت
ممنون

امیر عباس انصاری 10-26-2007 01:10 PM

انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم p30city

نقل قول:

نوشته اصلی توسط Mina (پست 1934)
سلام
منظورتون اینه که بخش علمی باشه سر جای خودش و یه تالار مخصوص رشته های دانشگاهی زده بشه؟
اگه ادمین محترم هم نظرشون اینه حرفی نیست
نمیشه توی بخش علمی مطالب دانشگاهی رو گذاشت
ممنون

سلام
بله منظورم دقیقا همینه چون با توجه به سبک فوق العاده عالی کار شما و شیوه تلاش شما و اهمیت موضوع فکر کنم بهتر باشه کلا یه زیر تالار یا بخش یا حتی تالار جداگانه و اختصاصی برای رشته های دانشگاهی زده بشه:53:
البته شما می تونین از همین الان تو بخش علمی مطلب بذارین و بعدا اگه ادمین هم موافق بودند مطالب و تاپیکها و پستهاتون رو به اون تالار یا بخش یا.... انتقال بدین:53:
منظورم اینه اگه تمایل دارین شروع کنین:41:
مشکلی نیست تا ببینیم نظر ادین محترم هم چیه:53:
در کل جابجا کردن تاپیک زحمتی نداره فقط مهمه نظم و انصباط و ساختار منظمی داشته باشه;)
موفق باشین:53::53:
امیر عباس

دانه کولانه 10-26-2007 09:31 PM

امیر عباس عزیز لوگو هم طراحی میکنیم کمی کار میبره بنده شخصا گرافیک کار نیستم باید بعد از اینکه کمی سرمون خلوت شد یه لوگوی مناسب هم طراحی کنیم اما میشه
منتظر بمونید
در مورد پیشنهاد خانوم مینا در مورد تالار دانشگاه :
بله مطالب دانشگاه (اگر منظور مثلا معرفی رشته های دانشگاهی و اخبار مربوط به دانشگاه باشه ) نمیشه در بخش علمی باشه باید یک تالار جدا باشه به نظر من از اینکه جز تالار علمی باشه یا یه زیر تالار در اونجا خیلی بهتره منتهی روشن کنید که دقیقا منظورتون از تالار دانشگاه چیه تا اگه لازم شد یه یه تالار هم برای اون در نظر میگیریم

SonBol 10-26-2007 10:54 PM

سلام:)
مرسی از توجه شما ادمین عزیز و همینطور امیر عباس گرامی
بهتره دقیقتر موضوع تالار دانشگاهو بگم
میشه یه تالار با زیر مجموعه های زیر درست کرد که کلیه مطالب دانشگاهی و علوم دیگه رو داخل اون نوشت
من پیشنهادمو در زیر مینویسم باز هم اختیار دست جنابعالی هست:
1-رشته های مهندسی فنی:
مکانیک- کامپیوتر- برق- عمران- صنایع- معماری -پتروشیمی- سایر رشته ها
2-رشته های تجربی:
زمین شناسی- زیست شناسی- کشاورزی- شیمی- بهداشت محیط- سایر رشته ها
3-رشته های انسانی:
علوم سیاسی- علوم اقتصادی- مدیریت- جغرافیا-علوم اجتماعی- الهیات- سایر رشته ها
4-رشته های هنر
5-علوم دیگر ودانش روز و نجوم

دانه کولانه 10-31-2007 10:05 AM

کار کار سنگینی خواهد شد برای شما چون پر کردن مطالب این بخش با این زیر شاخه ها کار مداوم و طولانی میخواهد اما چون قول همگاری دادید کلیت موضوع درست شده شما تاپیک هاتونو بزنید زیر شاخه ها یش هم به زودی درست خواهد شد
امیدوارم تالار موفقی بشود

امیر عباس انصاری 10-31-2007 01:40 PM

تاپیک انتقادها و پیشنهادهای اعضای محترم فروم p30city

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 2022)
کار کار سنگینی خواهد شد برای شما چون پر کردن مطالب این بخش با این زیر شاخه ها کار مداوم و طولانی میخواهد اما چون قول همگاری دادید کلیات موضوع درست شده شما تاپیک هاتونو بزنید زیر شاخه هایش هم به زودی درست خواهد شد
امیدوارم تالار موفقی بشود

سلام
من تجربه این مدل کار کردن رو تاحالا نداشتم اما بدم نمیاد من هم کمکی کنم...:53: بهتره این دوستان در صورت نیاز به ما هم اعلام کنند که چیکار کنیم و چه جوری و از چه طریقی می تونیم کمکشون کنیم ... مثلا من چون درجه نظارت هم توسط کوروش عزیز بهم داده شده میتونم در جابجائی و تغییر نام و جوشکاری و مدیریت پستها و تاپیکها خیلی کمک کنم:23:
البته این امر در آتی و در زمانی که تالار شلوغتر بشه مشخصا به کار بیشتری خواهد آمد:15:
به هر حال اگر قراره در این رنج و رنک هم کار کنیم چطوره سعی در بهترین بودن فروممون در این زمینه ( یا هر زمینه دیگه )باشه:41:
یعنی حداقل ما هم مانند خیلی از فرومها مطالب عمومی و تخصصی کلی و مبحثی داشته باشیم:53:
منتها در این زمینه ( یا هر زمینه دیگری که موافقت جمع کاربران فعال و البته شخص ادمین درش مطرحه:41: ) به اول بودن و اول شدن در تمام فرومهای فارسی زبان بیاندیشیم...:53::53::53: ارزشش رو داره ولی خوب همونطور که ادمین گفتند کار زیاد و فعالیت جدا پرزحمتی رو طلب میکنه:5:
در هر حال من هم هستم و هر کاری از دستم بر بیاد دریغ ندارم:36:
ارادتمند... امیر عباس!:53::53:

SonBol 11-11-2007 09:51 AM

سلام ادمین عزیز
از شما تقاضا دارم که بخش پزشکی و درمان رو زیر مجموعه رشته های پزشکی بذارید
چون مطالب به هم پیوسته هستند و تفکیک اونها درست نیست.
ممنونم

دانه کولانه 11-11-2007 06:20 PM

همون طور که خودتون میدونید بخش پزشکی و درمان قبل از اینکه بخش رشته های پزشکی ایجاد بشه ایجاد شده بود پس بحث تفکیک در کار نبوده اما درستش همینه که ایندو زیر مجمئعه هم باشند و ترتیب اثر میدم

امیر عباس انصاری 11-13-2007 01:28 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 2725)
همون طور که خودتون میدونید بخش پزشکی و درمان قبل از اینکه بخش رشته های پزشکی ایجاد بشه ایجاد شده بود پس بحث تفکیک در کار نبوده اما درستش همینه که ایندو زیر مجمئعه هم باشند و ترتیب اثر میدم

عرض سلام و ادب و احترام به کل دوستان:53:
ادمین جان عرض شود که نظر من در مورد پیشنهاد خانم مینا مدیره محترم یه کمی با نظر شما فرق دارد.;)

یعنی از نظر من در این مبحث یعنی پزشکی و درمان گستردگی مطلب بسیار بالاتر از آموزش صرف هست و مراتب و مسایلی مانند اطلاع رسانی... تازه های پزشکی... اخبار روزانه و یا موارد مشابه... و حتی بردهای تخصصی و خاص در این گستره موجود است که قالب گرفتن این بحث در یک تالار و یا زیرتالار آموزشی صرف را ناممکن می کند:confused:
منظور من جداسازی این دو بخش نیست... منتها میشود مانند بخش موبایل و یا کامپیوتر طوری طراحی کرد که پشتهای و تاپیکهای دارای بار یکسان در دوجا درج گردد;)
در قسمت اطلاع رسانی;)
و در قسمت آموزشی;)

همین
و البته تقاضا
در بخش موبایل احتیاج مبرم به بخشی برای معرفی گوشیهای متفرقه داریم
چه هستند دوستان و کاربران و عزیزانی که گوشیهای با مارکهای متفاوت از سونی اریکسون و نوکیا و سامسونگ دارند و حداقل کار این است که زیرتالاری برای گوشیهای مارک دیگر زده شود.
البته بخش عمومی موبایل هم وجود دارد یعنی
اینجا
منتها به علت نوپا بودن و شروع تازه و به قولی حرکات اولیه فروم لازم است یه کم توجه بیشتری به آن قسمت نیز بگردد;)
البته تا نظر شما چی باشد... اگر در بخش عمومی باشد یا زیر تالار برای من فرقی ندارد:)
منظور من دسته بندی موضوعی و نیمه تخصصی موارد و مطالب فروم بود:53:
در آینده کار مدیریت را راحت تر می کند;)
متشکرم... امیر عباس:53::53:

دانه کولانه 11-15-2007 12:37 PM

کل بخش تالار علمی و دانشگاه از لحاظ نام تغییر داده بودم و کلمه رشته رو از اول اونها برداشته بودم
تا صرفا منظور آموزش نباشه و محدودیتی ایجاد نشه
و الان فقط یک بخش داریم به اسم پزشکی و درمان که خودش یک تالار هست
و در مورد گوشی ها متفرقه خوب کاملا طبیعیه که بزرگ شدن فروم خیلی از بخش هایی که روز اول توسط خود من ایجاد نشده با اعلام آمادگی کاربران برای کار در بخش جدید مطرح شده این بخش ایجاد بشه
خیلی از جاهای دیگه هم از فروم اینگونه هست که باید منتظر ایجاد ظرفیت و پتانسیل لازم از طرف کاربران برای کار مداوم در اون بخش بود
که شما ظاهرا اعلام آمادگی کردید برای کار در بخش جدید گوشی های متفرقه که ایجادش میکنم

امیر عباس انصاری 11-30-2007 08:27 AM

سلام و عرض ادب خدمت همه بخصوص ادمین [IMG]****************************/72.gif[/IMG]
همین اول من تشکر فراوانی میکنم از شما ادمین جان که درنهایت سخاوت و با تلاش مستمر و چندروزه سرعت بالایی رو به فروم دادین و الحق که عالیه و مشکلی به نام سرعت کم و ارور و غیره اصلا وجود نداره
[IMG]****************************/74.gif[/IMG] [IMG]****************************/74.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/72.gif[/IMG] [IMG]****************************/75.gif[/IMG] [IMG]****************************/75.gif[/IMG]
خیلی ممنونم
یه درخواست هم دارم
ما یه سری مطالب تو فروم داریم و مطمئنا خواهیم داشت که مفاهیم روانشناسی و روانشناختی دارند
[IMG]****************************/38.gif[/IMG]
منتها ما چون فعلا اصلا تو کار روانشناسی به صورت حرفه ای نیستیم
یه زیر تالار نیاز داریم برای این مطالب که فقط اطلاع رسانی کنیم
پیشنهاد میکنم یه تالار یا زیر تالار باشه با نام "روانشناختی" که کلیات و مفاهیم رو دربر میگیره و نه پاسخگوئی و یا آموزش شخصی و موارد تخصصی دیگر.( یا نامهای دیگر مرتبط با موضوع
[IMG]****************************/38.gif[/IMG] )
متشکرم
[IMG]****************************/72.gif[/IMG]
ارادتمند ... امیر عباس... بچه تهرانپارس!![IMG]****************************/281.gif[/IMG]

Hamed 11-30-2007 03:51 PM

من یه پیشنهاد داشتم.
بهتر نیست که ارسال های جدید تو صفحه ی اصلی هم نشون داده بشه؟!

SonBol 11-30-2007 04:14 PM

منم موافقم البته اگه به سرعت فروم لطمه ای وارد نشه.

shabhaye_mahtabi 01-13-2008 07:52 PM

هر کسی اندازه قد و هیکلش پیشنهاد میده. آدمهای کوچیک پیشنهادای کوچیک دارند.
میخواستم پیشنهاد بدم مثل سایتهای دیگه تولد کاربرا زیر تقویم سایت درج بشه تو روز خودش تا توی تاپیک تولدت مبارک، تولدشون رو تبریک بگیم.
با تشکر فریبا

امیر عباس انصاری 01-14-2008 03:25 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 7432)
میخواستم پیشنهاد بدم مثل سایتهای دیگه تولد کاربرا زیر تقویم سایت درج بشه تو روز خودش تا توی تاپیک تولدت مبارک، تولدشون رو تبریک بگیم.
با تشکر فریبا

فریبا جان اگه دوستان و عزیزان در بخش
تنظيمات کاربری خودشان
اقدام به وارد کردن دقیق مشخصات روز تولد خودشون بکنند سیستم نرم افزاری فروم به صورت خودکار اطلاعات را وارد تقویم میکنه:53::53:
حتی میشه فقط روز و ماه رو درج کرد و سال رو خالی گذارد:rolleyes:

مثال اینجا توی این لینک آمار سن و روز و ماه و سال تولد من درج شده و در پروفایلم نیز موجوده
در کل این امکان موجوده منتهی هم کاربران تعداد زیادی نشده اند که خواهند شد انشالله و هم ورود اطلاعات توسط شخص کاربر لازمه.;)
:53::53:
از توجه و حسن نظرتون هم خیلی متشکرم فریبای عزیز

shabhaye_mahtabi 01-14-2008 12:32 PM

کی انشاءالله بخش خودرو راه اندازی میشه؟
من باید بردارم اخبار خودرو رو تو مطالب آزاد درج کنم؟!!!
بنظر شما این بخش ربطی داره به خودرو؟؟؟
با تشکر فریبا

دانه کولانه 01-15-2008 09:56 PM

نقل قول:

با تشکر فریبا
خانوم فریبا اگر واقعا اینطوری احساس میکنید و توی مود سایز هستید
یکی دوبار سایزتونو فرمودید دیگه کافیه
هر چند که پاک اشتباه میفرمایید
جواب رو امیر داد سوال شما همون بود ؟ چون جواب منم همینه
تولد رو هر روزی که باشه مینویسه مشکلی نیست

نقل قول:

کی انشاءالله بخش خودرو راه اندازی میشه؟
من باید بردارم اخبار خودرو رو تو مطالب آزاد درج کنم؟!!!
بنظر شما این بخش ربطی داره به خودرو؟؟؟
با تشکر فریبا
والا مشغولیم
منتظر اردرهای مدیر محترم بخش هستیم
ظرف چند روز آینده باید درست بشه دیگه
منتهی نگران تاپیکهای زده شده اتان نباشید خب با یه کلیک جابجه میشن به بخش مربوطه ش
/
بله ایجاد میشه و تاپیکهای خودرو بعدا منتقل میشه نگران نباشید

shabhaye_mahtabi 01-17-2008 08:06 AM

با اجازه مدیریت فروم:
یه تاپیک زدم که بلافاصله متوجه شدم تکراری است ولی ذیل تاپیک چیزی به نام لغو تاپیک ندیدم. مثل اینکه در ویرایش تاپیک یا پستها آیتم لغو کلی از قلم افتاده لطف کرده بررسی کنید.
تاپیک مورد نظر من:
11 پیشگویی پیشگوی کانادایی
با تشکر فریبا

امیر عباس انصاری 01-18-2008 05:17 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط shabhaye_mahtabi (پست 7689)
با اجازه مدیریت فروم:
یه تاپیک زدم که بلافاصله متوجه شدم تکراری است ولی ذیل تاپیک چیزی به نام لغو تاپیک ندیدم. مثل اینکه در ویرایش تاپیک یا پستها آیتم لغو کلی از قلم افتاده لطف کرده بررسی کنید.
تاپیک مورد نظر من:
11 پیشگویی پیشگوی کانادایی
با تشکر فریبا

با سلام
آیتم تغییر دادن تاپیک و پست مخصوص مدیران و ناظرین و کاربرانی است که توسط ادمین دارای درجات خاص می گردند.;)
کاربران قادر به ادیت و ویرایش نام و مکان و چیدمان و .... موارد تاپیکها و پستها نمی باشند.:confused:
من درستش می کنم:cool:
از گزارشتون هم متشکرم فریباخانم.:53::53:

Hamed 06-09-2008 08:55 AM

..................................
وضعیت سیستم:
تمام فایلهای کوکیز پاک شده اند !................................

خب مشکلی که هست تقریبا معلومه. بعد خروج اون دو تا لینک میاد . چک کنید معلوم میشه.
همیشه بعد خروج نگاه می کردم اما هی یادم می رفت که بیام بگم درستش کنید. این دفعه طی یه عملیات! این کار رو کردم...

دانه کولانه 06-09-2008 10:38 AM

ممنون حامد جان
کمی وقت میبره سعی میکنم در اولین فرصت پایگاه این مشکل رو پیدا کنم و درستش کنم الان کمی درگیرم.....
بازم چیزی بود اضافه کنین

k@vir 06-22-2008 05:33 PM

سلام دوستان
اول از همه یه تشکر به خاطر تمام زحماتی که برای بهتر شدن سایت میکشین .:53::53:

امکان داره بخشی رو برای اخبار فرهنگی هنری اختصاص بدین؟ با توجه به این که تالاری جداگونه برای اخبار توی سایت نیست و بعضی زیرمجموعه های خبری(علمی و It و ...)توی تالار خودشون اعلام میشن ، بخشی هم توی تالار هنر و فرهنگ باشه که بشه اخبار فرهنگی هنری(نقاشی، عکاسی، موسیقی، ادبی ...) رو اونجا زد .

موفق باشید:53:

دانه کولانه 06-22-2008 06:31 PM

با عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما
پیشنهاد بدی نیست منتهی هر بخشی زمانی ایجاد میشه که ما احساس کنیم
به اندازه کافی کاربر و در واقع مطلب برای اون بخش داشته باشیم چون نمیشه زیرتالاری رو زد اما وسط کار رها بشه اینه که بهترین راه همیشه این بوده که کاربرانی که نوع خاصی از تاپیکها رو میخواسته اند بزنند و در سایت زیر تالار مناسبش وجود نداشته در بخش آزاد زده میشد و بعدها که معلوم میشد کاربران به کار در اون زمینه علاقه دارند زیر تالارش ایجاد میشد و بعد خیلی راحت تمام تاپیکهای زده شده که در بخش آزاد بودند رو انتقال میدیم بخش جدید برای مثال بخش خودرو اینطوری بود..
مع الوصف اگر شما علاقه به ایجاد تاپیکهای خبری فرهنگ و هنر دارید در بخش آزاد ایجادشون کنید قاعدتا بعد از مدتی بخش مربوطه ش هم ایجاد میشه بعد انتقال میدیم
موفق باشید

امیر عباس انصاری 11-29-2008 02:45 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط k@vir (پست 26395)
سلام دوستان
اول از همه یه تشکر به خاطر تمام زحماتی که برای بهتر شدن سایت میکشین .:53::53:

امکان داره بخشی رو برای اخبار فرهنگی هنری اختصاص بدین؟ با توجه به این که تالاری جداگونه برای اخبار توی سایت نیست و بعضی زیرمجموعه های خبری(علمی و It و ...)توی تالار خودشون اعلام میشن ، بخشی هم توی تالار هنر و فرهنگ باشه که بشه اخبار فرهنگی هنری(نقاشی، عکاسی، موسیقی، ادبی ...) رو اونجا زد .
موفق باشید:53:

سلام
به نظر من هم پیشنهاد جالبیه منتها زیاد تکه تکه میشه و مدیریت و گردش کار درش سخت میشه من یه پیشنهاد مکمل هم کنارش تقدیم میکنم
:cool:

نقل قول:

نوشته اصلی توسط دانه کولانه (پست 26398)
با عرض سلام و خیر مقدم خدمت شما
پیشنهاد بدی نیست منتهی هر بخشی زمانی ایجاد میشه که ما احساس کنیم
به اندازه کافی کاربر و در واقع مطلب برای اون بخش داشته باشیم چون نمیشه زیرتالاری رو زد اما وسط کار رها بشه اینه که بهترین راه همیشه این بوده که کاربرانی که نوع خاصی از تاپیکها رو میخواسته اند بزنند و در سایت زیر تالار مناسبش وجود نداشته در بخش آزاد زده میشد و بعدها که معلوم میشد کاربران به کار در اون زمینه علاقه دارند زیر تالارش ایجاد میشد و بعد خیلی راحت تمام تاپیکهای زده شده که در بخش آزاد بودند رو انتقال میدیم بخش جدید برای مثال بخش خودرو اینطوری بود..

مع الوصف اگر شما علاقه به ایجاد تاپیکهای خبری فرهنگ و هنر دارید در بخش آزاد ایجادشون کنید قاعدتا بعد از مدتی بخش مربوطه ش هم ایجاد میشه بعد انتقال میدیم
موفق باشید

کوروش جان با توجه به برگشتن دوستانی قدیمی و فعال و پرتلاش به فروم که تمایل به فعالیت در بخش خبری دارند و دارای تجربیات خوب و شیوه اجرا و پیشینه بالا در زمینه اجرای کار در بخشهای خبری هستند و ضمنا پیرو پیشنهاد خانم کویر
پیشنهاد میکنم یه تالار به نام تالار اخبار روزانه یا تالار اخبار و اطلاعات روزانه (یا نام بهتر و مناسب تری) تاسیس بشه
و فعلا با سه زیر تالار :
  • اخبار علمی
  • اخبار فرهنگی
  • اخبار هنری

شروع به کار کنه که درحقیقت به سبک کار و فعالیت و تجربه اجرایی صداوسیما در مورد پخش اخبار علمی فرهنگی هنری این سه بخش خودش به مرور پر از تاپیکهای خبر رسانی میشه و مطمئنا هم مرتب سازی و هم دسته بندی مناسب تری خواهیم داشت هم تاپیکهایی پر بازید و پر طرفدار درمیان کاربران و مهمانان و بازدیدکنندگان خواهیم داشت;)
در کل فکر کنم از نظر مدیریت و بهسازی و چرخش کار و تالار هم یه جورایی به فروم رتبه بندی مدیریت و اجرایی بهتری میده و آسودگی و تخصص کاری رو بین اعضا و دوستان ترویج میده.
موفق باشیم

:53::53:

امیر عباس انصاری 11-29-2008 03:14 PM

خوب یه نکته
تو تالار ادب فرهنگ و تاریخ
زیر تالار فرهنگ
بخش اخبار فرهنگی هنری ایجاد شده که این دسته بندی و زحمات قابل تقدیره
میگم بهتره بشه سه تا زیر تالار جدا کنارهم
اخبار علمی
اخبار فرهنگی
اخبار هنری

دلیلم هم برای اینکار یکی تخصصی تر شدنشونه
یکیش هم چون حجم اینکارها بالاست تاپیک ها مرتب و درزمان کوتاه میرن صفحات بعدی و کمتر مطالعه می شوند در صورتی که هدف از تاسیس تاپیم در درجه اول بازدید بیشتره
بهتر نیست سه یا چهارتا زیر تالار بشه؟
اخبار علمی
اخبار فرهنگ
اخبار هنری
اخبار تاریخی
نظر دیگر دوستان چیه؟

behnam3638 11-29-2008 09:10 PM

سلام

به نظر من بهتره برای اخبار یک تالار جدا درست بشه با زیر تالار های :

اخبار علمی فرهنگی هنری
اخبار حوادث
اخبار متفرقه
اخبار سیاسی
اخبار اجتماعی

من فعلا این زیر مجموعه ها به نظرم میرسه
با توجه به اینکه مردم علاقه زیادی با اخبار روز دارن فکر می کنم این کار بتونه در بالا بردن بازدید هم کمک کنه

امیر عباس انصاری 11-30-2008 02:32 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط behnam3638 (پست 34670)
سلام
به نظر من بهتره برای اخبار یک تالار جدا درست بشه با زیر تالار های :
اخبار علمی فرهنگی هنری
اخبار حوادث
اخبار متفرقه
اخبار سیاسی
اخبار اجتماعی
من فعلا این زیر مجموعه ها به نظرم میرسه
با توجه به اینکه مردم علاقه زیادی با اخبار روز دارن فکر می کنم این کار بتونه در بالا بردن بازدید هم کمک کنه

سلام
پیشنهاد تالار مجزی اخبار رو حقیقتا خودم هم از اولش در سر داشتم ولی به نظرم هنوز زمانش فرا نرسیده و کمی باید خرده کاری کنیم و از آن پس یک تالار مخصوص اخبار ایجاد کنیم، بهتره کمی زمان کنار بذاریم بعد اجرا کنیم.;)
حالا بپردازیم به پیشنهادهای شما
من نظرم اینه که کلا هر عنوانی یک زیر تالار جدا داشته باشه;)
الان اون اخبار علمی فرهنگی هنری که شما بهنام جان یه زیرتالارش کردی وجود داره زیرا علمی فرهنگیش هست هنریش نیست
حالا من میگم بهتره بشه سه زیرتالار تا شکوفا بشه:

زیر تالار اخبار علمی (شامل آخرین اخبار و نتایج و دستاوردها و نتایج آزمایشات علمی و تحقیقاتی و سخنان دانشمندان درسرتاسر جهان)
زیر تالار اخار فرهنگی (شامل آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به فرایندهای فرهنگی بین ملل و داخلی و جهانی)
زیر تالار اخبار هنری (شامل آخرین اخبار و اطلاعات بخش هنر اعم از داخلی یا بین المللی)

زیر تالار اخبار متفرقه رو هم پایه ام پیشنهاد جالبیه کلی عنوانرو همین متفرقه پوشش میده که همون اخبار اجتماعی هم با کنترل بالا در همین بخش اخبار متفرقه قرار میگیره

و بذار ندید بهت بگم که زیر تالار اخبار سیاسی یا همچین مطلبی در هیچ جای این فروم نخواهی یافت :confused: چون کلا اساس شروع شدن این فروم بر هر چیزی غیر از مسایلی مانند مباحث درگیر کننده و سیاست و حاشیه روی و.... برپا نهاده شده;)
مطمئنم کوروش ادمین هم با این نظر من موافقه:53:

دانه کولانه 12-01-2008 11:11 PM

پیشنهاد بالا بررسی میشه ....

kiana 12-11-2008 10:10 PM

سلام
ضمن عرض خسته نباشید.بنده یک سئوال دارم و ان هم این که چرا ما اینجا تقویم نداریم؟البته این انتقاد نیست ها!فقط یک سئوال هست.همین!!!

امیر عباس انصاری 12-11-2008 10:16 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط kiana (پست 35422)
سلام
ضمن عرض خسته نباشید.بنده یک سئوال دارم و ان هم این که چرا ما اینجا تقویم نداریم؟البته این انتقاد نیست ها!فقط یک سئوال هست.همین!!!

http://p30city.net/calendar.php

اینجاست عزیز دل برادر:53::53:

دانه کولانه 12-11-2008 11:17 PM

مرسی که سوال میپرسید {داش مشتی} ببینین تقویم تا 10 روز پیش در تم اصلی سایت بود

دیدم خیلی کاربرد نداره از اون قسمت بالای سایت در تم اصلی حذفش کردم آدرسش سر جاشه اما فقط اون بالا نمایش داده نمیشه لینکی که امیر داد
http://p30city.net/calendar.php
معتبره
اگر هم دفعه بعد خواستی استفاده کنی یادت نبود تم رو موقتا از قسمت پایین سایت عوض کن
آدرس تقویم همونجایی که باید باشه میبینی
امیر هم ندونست که توی تم اصلی برداشته شده عزیز دل برادر رو به این خاطر گفت :24:

امیر عباس انصاری 12-14-2008 12:51 PM

کوروش بهتر نیست بخش اخبار سینمای ایران و اخبار سینمای جهان و اخبار موسیقی و....
را از بخش دانلودینگ فیلم و موسیقی جدا کنی؟؟
اینجوری بین تاپیکهای دانلود وقفه میافته میرن صفحات خیلی قبل و ربطی هم ندارند یکیشون اطلاع رسانیه یکیشون هم دانلود....
یه دسته بندی و مرتب سازی از نظر بایگانی برای کل فروم و تاپیکها و تالارها لازمه ها.....

بابت اسلاید شوها هم ممنون خیلی کار زیباییه و اولین باره میبینم تو یه فروم اینقدر متنوع کار شده.
مخصوصا بخش تخصصی و تفکیک شده بازیهای موبایل

دانه کولانه 12-14-2008 09:24 PM

درسته اما من دغدغه هایی هم دارم که شما طبیعتا ندارین برای بعضی تقسیم بندیها زمان لازمه
الان تقسیم بندی رو اینطوری تغییر دادم که کمی مشکل داره و بعدا که مقالات صرفا سینمایی زیاد شد و درستش هم همون هست
بخش دانلود رو از سینمای جهان جدا کرد اما الان عملا اگر دانلود ها و اخبار رو جدا کرد تاپیکها زیادی که صرفا سینمایی باشند باقی نمیمونه ....

FATEMEH_S 01-20-2009 01:54 PM

سلام من چو تازه عضو شدم انتقاد یا پیشنهادی ندارم فقط خواستم با شما آشنا بشم:29:

امیر عباس انصاری 01-20-2009 02:39 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط FATEMEH_S (پست 38765)
سلام من چو تازه عضو شدم انتقاد یا پیشنهادی ندارم فقط خواستم با شما آشنا بشم:29:

سلام و خیلی خوش اومدین
اتفاقا میتونین از اینجا شروع کنین:

دوستان گرامی اینجا خودتونو معرفی کنین!(روش کلیک کنین)

و خیلی تالارها و انجمنهای دیگه
تو هر زمینه ای که علاقه مند هستین
مطمئن باشین جو راحت و صمیمانه و دوستانه اینجا خیلی بیشتر بهتون انگیزه فعالیت خواهد داد
موفق باشین و شاد

اکنون ساعت 06:56 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.